local-stats-pixel

Reāla sieviete!!!172

1746 71

Tas nav Photoshops, tā ir reāla sieviete kurai varbūt nav dzīvē tā paveicies! Šeit nu nebūtu vietā smieties!!

P.s. Šī raksta morāle ir - Novērtē sevi un nesaki,ka esi neglīts utt,jo ir cilvēki kuriem tiešām nav tā paveicies!! Neuztveriet to,kā ņirgāšanos utt..Drīzāk pamācaties no šī cilvēka kurš spēj pieņemt sevi kāds ir!!

1746 71 172 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 172

0/2000

Izskatās ka viņai nav kompleksi par savu degunu,Viņa ir laimīga ar to kas viņai ir.

476 13 atbildēt

Šeit tik tiešām ir silti iesakāma neliela plastiskā operācija. emotion

295 41 atbildēt

Izskatās pēc dzīvespriecīga cilvēka, tā kā veidot attiecības ar apkārtējiem un otru pusīti nebūtu lielu problēmu, jo kā jau saka - ne vienmēr visu nosaka ārējais skaistums. Turklāt varu derēt, ka katrs cilvēks vienmēr kāda cita acīs ir skaists :)

145 4 atbildēt

Pfff, es jau domaju, ka būs kkas briesmīgs. Nedaudz lielaks par ierasto normu, izskatās jau jokaini, bet nu ir kroplīgaki deguni, ta kā  te vēl vuis ir ok. 

 

Ja grib tad var arī uztaisīt nedaudz mazāku.

78 1 atbildēt

Kā man riebjās šie salkanie komentāri par to, ka galvenais iekšas, nevis ārējais-gribētos redzēt, cik paši būtu laimīgi ar šādu degunu un kādus tekstus bīdītu tad?

Deguns ir NENORMĀLI LIELS, izskatās pēc defekta. Cik zinu, tad ir kāds likums, kad valsts apmaksā šādas operācija, ja ir kāda anomālija (domāju, ka šis ir tas gadījums), Latvijā, bērniem līdz pilngadībai apmaksā plastikas operācijas, degunam un atļukušajām ausīm u.c. nezinu, kāpēc meitenes vecāki neko nedara, jeb nedarīja jau bērnībā. Es savam bērnam naudu sakasītu, nez no kurienes, ja būtu šāda nepieciešamība, sevišķi ja tā ir meitene....

To cik viņa ir laimīga, nezin neviens, bet neticu, ja viņa būtu nelaimīga, ja būtu parasts deguns...

60 2 atbildēt

kā var pēc dažām bildēm  apgalvot, ka viņai nav kompleksi? uzsmaidīt kamerai jau vienmēr var, neatkarīgi no iekšējā noskaņojuma. žēl meitenes

48 1 atbildēt

Ja tāds deguns būtu vecim, varētu spriest par viņa locekļa apmēriem.

52 8 atbildēt

Lūk, tikai tādos un līdzīgos gadījumos drīkst izmantot plastisko ķirurģiju, nevis "man nav D", "vajag pīļu lūpas", "nostiepšu ādu un būšu kā Bārbija", kā ari ja cilvēka āda cietusi ķīmiskos vai citādos apdegumos, bet krūšu implantus, ja to prakstiski nav nemaz vai arī bijis krūts vēzis.

Pats galvenais, ka meitene nav dabūjusi baigos kompleksus, tas parāda, ka viņa ir stipra. Bet vai viņa vēlēsies kaut ko darīt, tā ir viņas izvēle. Nenoliedzami, ka tas padarīs viņas dzīvi vienkāršāku. + arī matu līnija viņai ir daudz augstāka nekā parasti citiem, tas arī rada tādu neierastu izskatu.

35 1 atbildēt

Kāds kuram ģīmis tam ar tādu jādzīvo.

19 0 atbildēt

Nospļauties par to degunu. Viņai mati atkāpjas.

20 3 atbildēt

:( nabaga sieviete 

15 0 atbildēt

nabaga sieviete

9 0 atbildēt

nu nelaimīgs cilvēks! par to nav jāsmejas

11 2 atbildēt

viņa toties izskatās komunikabla un šķiet, ka viņai ir daudz draugu, kas neskatās uz viņas - emotion

+

8 0 atbildēt

Nabaga meiteneemotion

4 0 atbildēt

Viņa varbūt nav skaista, taču tie, kuri te ņirdz par viņas degunu, rakstot komentus par gurķiem, sviesta nažiem utt, ir reāli neglīti. Varbūt ar seju viņiem viss ir kārtībā, bet iekšā viss ir sapuvis. emotion

3 0 atbildēt

Cilvēki ir tik cietsirdīgi! emotion

Mēs tak visi esam tādi,kādi esam. Te nav ne nolaidības ne arī speciālas sevis izķēmošanas. Cilvēks tāds ir piedzimis un nevienam no mums nav tiesību izteikt par viņu viedokli.

3 0 atbildēt
Tādos gadijumos es uzskatu, kad ir pareizi gulties zem asmens. Bet tās "bārbijas" iemest podā un noskalot
3 0 atbildēt

Un ? Ko lai viņa tagad dara, ka piedzimusi ar tādu degunu?! neviens cilvēks nav perfekts..

pasaulei beidzot būtu jāpieņem tāda kāda tā ir.

3 0 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »