Raivis Dzintars ar Jevgēņiju Osipovu.36

 42  28

Sveiki, tautieši!

Man skolā, Vēsturē, bija jātaisa projekta darbs uz A3 lapas. Mēs, klase, varējām katrs izvēlēties vienu valsti, un pastāstīt par tās valsts nostāju WWII, kā tā radās u.tml. Es jau būtu izvēlējies Latviju bet skolotāja teica ka nedrīkst un var ņemt jebkuru citu valsti tikai ne Latviju. Nu, tad es izvēlējos... PSRS!

Projekta darbā es gribēju iekļāut Staļina un Hitlera attiecības. Meklējot informāciju es atradu četrus ļoti interesantas fotogrāfijas. Tās mani šausmīgi šokēja. Ravis Dzintars (nacionālists, ''Visu Latvijai'' dibinātājs) pozē kopā ar krievu ekstrēmistu, Jevgēņiju Osipovu.

Kādas ir manas domas? Partija, Nacionālā Apvienība ''Visu Latvijai'' - ''Tēvzemei Un Brīvībai/LNNK'' ir šausmīgi daudz slēptu darījumu. Vai partija beigs savu pastāvēšanu? Kamēr Latvijā būs tik daudz nacionālsociālistu, fašistu kā tagad, partija eksistēs.

Komentāri 36

0/2000

Nabags galīgi apjucis - vienā brīdī viņam fašisti rādās citā nacisti. Skumji ka Latvijā dzīvo tādi cilvēki kā raksta autors.

 17  1 atbildēt

raksts - mēsls

autors - cirvis

 12  1 atbildēt

1. Fotogrāfijās redzamais ir tipiskā krievu ekstrēmistu provokācija, proti, kā redzams, tā ir kāda latviski noskaņotu tautiešu akcija, kurā ir ielīdis iekšā krievu provakators, lietojot nacistu sveicienu(cik tipiski...). Kā redzams latviešu puikas par to tik smejas un nav agresīvi noskaņoti.

2. Analizējot raksta autora (Otto Brantevics) sociālo mediju profilus - https://www.facebook.com/profile.php?id=100013667072045 un https://www.graudiem.lb/obrantevicsreal/, top skaidrs, ka šis ir vārda tiešajā nozīmē visīstākais trollis, par to liecina nesen izveidotais facebook profils, kurā nav redzams neviens "draugs", pēdējā profila bilde(iespējams zagta) ir ievietota 12.novembrī, bet tā ir uzņemta vasarā(jo?), bet profila saturs komentārus neprasa...

3. https://www.graudiem.lb/obrantevicsreal/ Jau ir nedaudz interesantāks, tajā ir redzami 11 Otto "draugi" un profila satura "rokraksts", protams, paliek nemainīgs, krievu propogandas troļļa cienīgs. Kādu brīdi kopš graudiem.lb profila izveidošanas "Runā" sadaļa ir papildināta ar neitrālu informāciju par konkrētajā datumā dzimušām/mirušām atpazīstamām personām (aizdomīgi šķiet, ka tiek veikti vairāki ieraksti runā sadaļā minūtes laikā, iespējams, tiek lietota automatizēta programma(BOTS), lai "aizpildītu" profilu... Analizējot konkrētajā profilā redzamos "draugus" visvairāk izceļās viens profils (Oļegs Ņikitins) - https://www.graudiem.lb/krievuurla/gallery/ , kurš, iespējams arī ir šo viltus profilu īpašnieks, jo rokrasts ar Ņikitina profilā dalīto informāciju ir visai līdzīgs...

4. Šaubas rada arī profilos lietotā pareizrakstība, lietotie termini un leksika, šaubos, ka šādi varētu rakstīt 15 gadīgs puišelis.

5. Ļoti šaubos vai 15 gadīga puiša sociālo mediju profili saturētu tik skopu informāciju(ļoti maz personīgo foto un nav draugu!!!)

6. Kremļa troļļiem ir ļoti izdevīgi slēpties, dēvējot sevi par "kreisajiem nacionālistiem", tādējādi, it kā no izdevīgas pozīcijas diskreditējot ES, NATO, LR un gudrā un viltīgā veidā "saulītē ceļot" mūsu ne tik draudzīgo kaimiņvalsti...

Mīļie tautieši, pirms ticiet šī troļļa izplatītajai propogandai, padomājiet, vai personai, kas sniegtu patiesu informāciju, bez slēptiem mērķiem, būtu nepieciešami viltus profili/identitāte?

Papildinājums: Puis' ielika savos sociālajos medijos video, viņa identitāti vairs neapšaubu.

 8  0 atbildēt

Kas tie par bomžiem?  

 7  0 atbildēt
Autors 15 gadīgs krievu propogandas nozombēts puika - Otto Brantevics.
 5  1 atbildēt

Un kurai partijai nav slepeni darījumi?  Sen, sen vairs neticu nevienam, bet tomēr labāk lettiņus redzēt zogam nekā urlas

 3  0 atbildēt

Pasaki uz acs I. Šiškinam ka viņš ir fašists, tevi mazo kropli pieliks pie uzvaras pieminekļa, kauna  traipa , un uzlaidis gaisa ar visu  tavu komunismu... Pisies prom no spokiem, Latvija un pasaule nav fašisms! :@ 

 0  0 atbildēt

Pilnīgi tukšs teksts! Sāk par vienu, tad bez kādas loģiskas pārejas- par citu. Tāds iespaids, ka kopējis teikumus no citiem tekstiem un mehāniski salicis kopā.

 0  0 atbildēt
Ko tu gribēji redzēt viņu attiecībās ( Fīrera un vadoņa)?
 0  1 atbildēt

Lai šitādam muļķim sekotu? 

 0  1 atbildēt

Projekta darbā es gribēju iekļāut Staļina un Hitlera attiecības.

Cik ir laika, lai to visu uzrakstītu? Cik tūkstošus lappušu esi jau izlasījis par tēmu? Ko esi uzzinājis?

Tā ir nenormāli liela tēma, un virspusēji apgrābstīt to visu - lieliska iespēja nošaut greizi. Kad nodosi darbu, padiskutē ar skolotāju - pastāsti, ko esi uzzinājis, palūdz pastāstīt sīkāk - viņa pastāstīs tev sīkāk to, ko nebūsi paspējis izdarīt, jo ir pavadījusi vairākus gadus, tajā vidē grozoties un izlasot vairāk vēstures, nekā tu vispār izlasīsi. Par 19. teritoriālo korpusu esi jau izlasījis? Par Liteni? Par krievu bēgšanu no Latvijas? Par čekas pagrabiem, pirms vēl vispār te kāds vācietis bija parādījies? Par pirmajām "kompartijas vēlēšanām" Latvijā esi vecvecākiem paprasījis pastāstīt, ja vēl dzīvi? Par "poļu kampaņu" un Butovo poligonu? Par latviešu teātra trupu "Skatuve" - piemēram, Mariju Leiko?

Tur tiešām ir nenormāli daudz lietu, un būtu stulbi pēdējā vakarā kaut ko iegūglēt un nodot, neizlasot simtus un tūkstošus lappušu par tēmu, lai kaut nedaudz tajā visā iedziļinātos. Tā ir ļoti interesanta tēma, un daudz kas no tā visa atkārtojas - primitīvākā formā.

 0  1 atbildēt

Es gribu pateikt lielu paldies visiem kuri nospieda mīnusu! Lai jums jauka dzīve, nacisti!

 2  9 atbildēt