29

 199  1

Jaunākiem spocēniem varētu būt interesanti paskatīties to laiku pionieru pasākumos skolās, ģērbsanās stilā... Vārdu sakot, skaties un komentē.

« 1  2  3  4  5 »

Komentāri 29

0/2000

Bija tadi laiki , bija !

UN ?

Personigi es tos oktobrenu , pionieru , skolas laikus atceros ar lepnumu un sajusmu !

Mums bija viss ! Kopejie pasakumi , kopejie uzdevumi , kopeja atputa , ceriba , vecaku un valsts atbalsts !

A kas tagad ! Lepnums par dargakam kovboj biksiņam ? Sajusma ka ar dargaku telefonu varesi labakas bildes ( par to ka pieci muļķi ar kajam sparda sesto ) , ielikt neta ?

Eh ! 😪

 20  2 atbildēt

Pioņeri junniji, golovi čugunniji,

Sami aļuminniji,

Čorti ohu*enniji. 🙂

 18  1 atbildēt

Ieraudzīju bildi ar nēģeru puiku bariņā, kur kreisajā pusē arī acīmredzami nav "statistiski vidējais krievs".

Joprojām uzskatu, ka PSRS bija pareizāka attieksme pret jebkuru rasi un tautu - dzīvojam visi draudzīgi, visi cilvēki ir brāļi, ciemojamies viens pie otra, bet katram ir sava Dzimtene. Tolaik uzskatīja, ka nēģeris nav sliktāks tāpēc, ka nēģeris,

bet tagad bagad baltajam cilvēkam jājūtas slikti, ja nav atdevis savu māju Āfrikas migrantam, kurš taisās tikai parazitēt uz balto cilvēku samaksātajiem nodokļiem. (Zinām, kādi "ārsti" un "inženieri" tur sabrauc.)

IMHO viesmīlība ir laba lieta, kamēr to nesāk izmantot ļaunprātīgi.

 15  0 atbildēt

Bērnībā bij' forša jeb kurā laikā,un piesiet te politisko iekārtu ir maigi sakot nekorekti. Apgalvot ka pionieru nometnes bij' foršākas nekā gaidu vai skautu nometnes tikai tāpēc ka pionieru ir nonsens. Bērniem galīgi nebija svarīgi tas skautu vai pionieru ugunskurs. Galvenais ka ugunskurs

 7  0 atbildēt

Mjā... bija laiki.

Mani pat no oktobrēniem izslēdza 😝

 7  0 atbildēt

Man to plikpauraino līķi akvārijā, kurš nogalinājis miljoniem cilvēku arī centās piespiest mīlēt, bet man bija pajāt. Kad uzņēma oktobrēnos, vēlāk pionieros, bija pajāt, nekāds prieks, nekāds lepnums, vnk process, kuram bijām spiesti iziet cauri. Protams tajā laikā nedomāja, vai tas labi vai slikti, jo tad trūka zināšanu un domāšanas. Tagad protams skaidrs kāds ļaunums patiesībā ir sociālisms, cik miljoniem cilvēku dēļ tā tiek nogalināti, lai ieviestu, un cik miljoniem tiek nogalināti, lai uzturētu.

 5  1 atbildēt

p.s.

pionieru nometnes bija superiigas,saakumaa negribeejaas braukt,bet peec tam nevareeja maajaas dabuut,biju vairaakas reizes Murjaannos...

 5  1 atbildēt

"Apgalvot ka pionieru nometnes bij' foršākas nekā gaidu vai skautu nometnes tikai tāpēc ka pionieru ir nonsens"

Bija gan foršākas tāpēc, ka ilga gandrīz mēnesi, nevis 3-5 dienas. 😄 Gan vecākiem atpūta, gan bērniem pietika izklaižu.

 3  0 atbildēt

👍

 3  0 atbildēt

👍

 3  0 atbildēt

👍

 3  0 atbildēt

Šī bija ģeniāla ideja. Patoss ar kādu uzņēma oktobrēnos, poinieros un komjauniešos radīja bērnos īpašo sajūju, nometnes, kopība, utt, tas viss bija mehānisms kā jau no bērnības audzināt režīmu atbalstošus cilvēkus. Psiholoģiski ļoti pareizi nostrādāts. Un, kā redzam komentāros, ir cilvēki, kurus šī smadzeņu skalošana ietekmē joprojām un viņi ar sajūsmu atceras tos laikus, kaut ir jau cik gadus brīvi pieejama informācija par šī režīma ēnas pusēm un to, cik patiesībā daudziem cilvēkiem tas salauza dzīves. Tāpēc, jā, ģeniāla ideja un izpildījums.

 2  0 atbildēt

👍

 2  0 atbildēt

Ar mums Ļeņins

AR Mums Staļins

Mūsu tautu Neuzvarēt 😂

 3  1 atbildēt

Oktobrēni un pionieri bija pilnīgs murgs, bet īsi šortiņi un svārciņi var iedvesmot uz varoņdarbiem.

 0  1 atbildēt