25

 114  3

Ja tava vadošā roka ir kreisā, tad tu zini, cik sarežģīti ir pārgriezt lapu ar šķērēm, kas paredzētas labročiem. Protams, gandrīz visus ikdienai nepieciešamos priekšmetus ir iespējams nopirkt arī pielāgotus kreiļiem, bet kur tos var atrast?

« 1  2  3 »

Komentāri 25

0/2000

pats emu kreilis nu bet lai kompim peli turētu kreisajā pusē jābūt kontuzētam

 22  0 atbildēt
Pilnīgas muļķības 99% no visa, kas šeit ir. Vienīgais, kam kā kreile varu piekrist, ir galdi ar elkoņa balstu labajā pusē un to, ka rakstot tiešām paliek netīra kreisā roka. Tas kreilis, kurš neprot krūzīti noturēt labajā rokā, novilkt karti vai pagriezt mūziku mašīnā ir, piedodiet, tizlenis.
 13  0 atbildēt

Boksā vai paukošanā kreilis neērts pretinieks.

 9  0 atbildēt

Cik labi, ka neesmu kreilis, jo mans kaķis laikam ir domāts labročiem. Viņš parasti guļ pie labā sāna, ja es būtu kreilis, man būtu ļoti grūti viņu ņurcīt ar kreiso roku.

 7  1 atbildēt
Eh! Problēmas problēmu galā
 6  0 atbildēt
kāda starpiba joystickam?!
 5  0 atbildēt

19 un 22 ir pilnīgas muļķības! 19 attiecināms tikai uz auto ar stūri kreisajā pusē, bet liela daļa pasaules brauc ar stūri labajā pusē. 22. pelei datorā var mainīt uzstādījumus un lietot to brīvi ar kreiso roku, kā vēleis!

 4  0 atbildēt

13. attēls...

To lietu tak var pārkonfigurēt, ka peles taustiņi tiek saimainīti vietām

 3  0 atbildēt

Reizēm patrenēju savu labo smadzeņu puslodi, darot ikdienas lietas gandrīz tikpat labi ar abām rokām.

 3  0 atbildēt

Jebkura profesionalaja celtniecibas veikala var nopirkt merlentes gan prieksh kreiljiem, gan prieksh labrochiem. Un kaads skars vispaar,ja labrocim jamera ar merlentu no labas puses vinsh tures merlenti kreisaja roka un cipari buus tik un taa kajaam gaisaa. Paaraak uzspeeleeti.

 1  0 atbildēt

Kāds sakars 21. bildei un pēdējai bildei pa kreisi, kur tante lej kafiju krūzē? Viņa tikpat labi to kastroli var pagriezt otrādāk, jo malas tam ir vienādas no abām pusēm. Un, lai nevarētu pagriezt skaļuma pogu mašīnā ar otru roku ir jābūt īpaši tizlam.

 1  0 atbildēt
Rakstīt ar labo un kaut ko griezt ar labo roku bet tā man ir darbojošās abas rokas.
 1  0 atbildēt

10. attēls man vēl tagad uzdzen šermuļus.

Grūti spēlēt badmintonu, pingpongu, u.c. ar draugiem! Toties futbolā man bija priekšrocība, bija vieglāk iesist vārtus, jo vārsargiem bija grūtāk paredzēt manas kustības.

+ varēju vinnēt balvas visādās spēlēs, kur jāmet bumbas, šautriņas ar kreiso roku. Nekur nebija rakstīts, ka kreiļi nevar piedalīties.

Kad Rīgā mācījos vadīt automašīnu, bieži sūdzējos, ka viss ir nepareizajā pusē. Tagad dzīvoju Anglijā un problēmu nav.

 1  0 atbildēt

Nu nedaudz pārspīlēts, bet sava daļa taisnības saskatāma 

 1  0 atbildēt
Nesmu kreilis bet 10.
 0  0 atbildēt
22. Bikde
 0  0 atbildēt

  

 0  1 atbildēt
🤔😁
 0  1 atbildēt