local-stats-pixel fb-conv-api

Kur guļ bērni - pārsteidzošas fotogrāfijas19

376 0

Cik uz pasaules ir dažādu bērnu, tik dažādos veidos tie pavada savu bērnību. Vieni dzīvo pilnīgā nabadzībā, otriem trūkst tik ļoti dzīvībai nepieciešamās pārtikas, ūdens un medikamentu, kamēr citiem ir mazliet vairāk paveicies. To visnotaļ ietekmē vieta, kur katrs bērns piedzimst, ģimene, kādā tie tiek vai netiek audzināti, un vide, kādā bērni dzīvo un aug.

Kad fotogrāfam Džeimsam Mollisonam bija uzdevums radīt ko interesantu saistībā ar bērnu tiesībām, viņš sāka domāt par savu guļamistabu un tās ietekmi uz savu bērnību. Džeimss saprata, ka guļamistaba ar personīgajām mantām tajā ļoti labi atspoguļo viņa personību, tātad to var vispārināt arī uz citiem cilvēkiem.


Šo domu fotogrāfs padarīja par savu misiju, radot kolekciju "Kur guļ bērni", kurā caur portretiem un guļamistabu fotogrāfijām var atrast stāstus par bērniem no dažādām pasaules vietām.


Šis divus gadus paveiktais darbs ir apkopots 2010. gadā izdotā grāmatā, kas ir kā nopietna foto eseja pieaugušajiem, kā arī izglītojoša grāmata pašiem bērniem par citu bērnu dzīvi visapkārt uz pasaules.


"Es jau no paša sākuma vēlējos, lai mans darbs ir nevis tikai par trūcīgiem bērniem šajā jaunattīstības laikmetā, bet lai tajā ir iekļauts kas vairāk - bērni no visām dzīves situācijām." - tā saka grāmatas autors.

« 1  2  3  4  5 »
376 0 19 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 19

0/2000
Kas ta par rietumu banku?
15 0 atbildēt
Taa Jasmina nu dikti izdkataas peec *****as. Drausmas.
12 0 atbildēt

Pietumkrasts -Izraēlas okupētā palestīniešu teritorija.

5 0 atbildēt
rietumu valstīs vislabākās guļamistabas
4 0 atbildēt

Nabadzība iestājas tad, ja tu nolem, ka bērnam jāmirst, lai tu varētu dzīvot savām vēlmēm. Tā esot sacijusi Māte Terēze. Bet reāli, šie vecāki noteikti raud, skaita lūgšanas vai dara ko citu, lai tikai bērnam būru labāk. Bieži vien vecāki kuriem ir nauda, lai pabarotu apģērptu saka: ar tevi ir tik grūti u.t.t Bet bieži viņi neaizdomājas, par to kā varbūt ir citās valstīs, kurā māte priecājas, ka dēls var iegūt izglītību, kuru pati nav saņēmusi, kur māte iet darba meklējumos, bet neatgriežas mājās.....

4 0 atbildēt

Bērni ir skaistākais, kas mums tiek dots! Viss pārējais ir laicīgs un nepastāvīgs. Diemžēl visi to neapzinamies...

4 1 atbildēt

Es savus 6 kvadrātmetrus arī varētu ielikt šeit.

3 0 atbildēt

dažas bildes liekas, ka no šausmenēm ņemtas emotion

3 0 atbildēt
Ko nozīmē Rietumu banka? Ne jau bankās audzē bērnus.
1 0 atbildēt
Jā...man laikam vislabāk patīk sava istaba
0 0 atbildēt
Nomirsti!
0 0 atbildēt

39. eu tas tak tas zēns no multfilmas UP emotion

bet lielākoties skumji emotion

0 0 atbildēt

Daudzi vārdi bērniem dikti interesanti, bet daži atkal liekas, ka izdomāti pāris sekundēs.

0 0 atbildēt

Jasmīna - Pedofīla sapnis, nesapratīšu nekad laikam tos vecākus, kas tā izķēmo savus bērnus...emotion

0 0 atbildēt