Komentāri 70

0/2000
nu - pasmejos, neesmu ne *, ne gots, ne kāds cita stila pārstāvis, tāpēc dažreiz šie savādi ģerbušies jaunieši mēdz likties smieklīgi, bet tas arī viss ...es to uztveru kā jauniešu sevis meklējumu ceļu.....et ne ņirgājos un ne situ !!! nu slimi tas ir -pavisam slimi....ak, jā, līdzjūtība jeb empātijas jūtas ir "cilvēka"pazīme - tas, kas cilvēku parada par cilvēku, nevis kaut kāda čīkstēšana....et, ko te runāt- jums, kas šeit propogandē naidu pret citādajiem miermīlīgajiem subjektiem - jums to nesaprastnu - pasmejos, neesmu ne *, ne gots, ne kāds cita stila pārstāvis,tāpēc dažreiz šie savādi ģerbušies jaunieši mēdz likties smieklīgi, bettas arī viss ...es to uztveru kā jauniešu sevis meklējumu ceļu.....et ne ņirgājos un ne situ !!! nu slimi tas ir -pavisam slimi....ak, jā, līdzjūtība jeb empātijas jūtas ir "cilvēka"pazīme - tas, kas cilvēku parada par cilvēku, nevis kaut kāda čīkstēšana....et, ko te runāt- jums, kas šeit propogandē naidu pret citādajiem miermīlīgajiem subjektiem - jums to nesaprastSorry, sanāca teksts divreiz, bet gan jau tāpat jums nepieleks .....
 8  0 atbildēt
man vairāk nāk rēka par tiem nabadziņiem kuri zin pateikt tikai EMO EMObet ir tik nožēlojami ka pat neatškir stilu--*, alternativais, 80's,rock'n'roll.piedrast visi ir viņiem ir * :Dman patik alternativais stils bet nezkapēc klasē es esmu * :D
 5  0 atbildēt
pishiet nahuj jobanie * taa jums wajag
 5  0 atbildēt
 5  0 atbildēt
Nu ok..par kādu paņirgāties nav tas pats, kas ņirgāties par cilvēku tikai tapēc ka viņš ir kāda stila piekritējs. un nedomāju,ka kādu nez cik stipri uzjautrina tas,ka kāda piekauta cilvēka bildes redz internetā. ir tik tādi idijoti kā jūs,kas par to smejas.
 5  0 atbildēt
VISI MIIL TO PRETIIOS JOKAINNUS !!!
 5  0 atbildēt
vai, cik neveikli
 4  0 atbildēt
hāhā XDtā ar vaig
 4  0 atbildēt
ha ha kroplis dabuja ieriitman besii vinji bet man patik * vecenesman is * gf ...
 5  1 atbildēt
jā es esmu smējies par citiem , bet tikai tad , kad man bija ~ 12 gadi un nē es neesmu * ,bet gan vairāk uz metālistu , bet tik un tā neuzskatu sevi par nekāda stila pārstāvi , bet saprotu , ka smieties par cita neveiksmi nav normāli
 4  0 atbildēt
Nu nez man jau liekas ka tie cilveeki kuriem tas liekas smiekliigi nav normaali!!!!! Interesanti vinji slimniicaa arii ieiet un apreec visus kas tur gulj? Riebeklji!!!!!! Un jaa es esmu apbizhojis dazhus cilveekus bet es nedaru taa ka apskatos bildi kur stipri sasists cilveeks un saku vot taa vinjam vajag!!!!!! Muljkji!!!!!!
 4  0 atbildēt
Adresēts autoram!!!!!!!!!!!!!!!Tu laikam esi maziņš cilvēciņš ar vēl mazākām smadzenēm, ja nesaproti ka pašādām bildēm var tew likt nedaudz samaksāt par cieņas aizskaršanu. Un vispaār nahuj vienmēr liek kā EMO dabū pa muti. Ieliekat kā paši vai reperi dabū pa muti, vo tur būs ko pasmieties.
 4  0 atbildēt
normāli atsita. :Dun visiem šitiem aizstāvētājiem-man kkā negribas ticēt ka jūs nekad ne parvienu neesat pasmējušies pa paņirājušies, kaut vai nedaudz. n neticu es tam ka jūs visus vienmēr aizstāvat un visiem palīdzat, tapēc paskatieties no sākuma uz sevi, pēc tam citus nolamājiet.
 4  0 atbildēt
OMFG... auch...
 4  0 atbildēt
 4  0 atbildēt
oggyboy-neviens jau tev neliedz likt bildes kur sit reperus. :D solari-cilvēki esam mēs visi. bez pēdiņām. tikai katrs ir savādāks tas ka tu te kko baigi gudri ierakstīsi tas nemainīs cilvēka raksturu un viņa manieres. nu nebūs visi cilvēki vienādi kas raudās ikreiz kad kāds nokrīt un smiesies kad kāds pateiks kādu joku. nu nebūs visi vienādi. vari nemaz necensties.ez tam. neviens no mums ne autōrs, ne kāds cits nav vainīgs pei tā, ka ikviesn var šodi bildi iegūt savā īpašumā, puika kas atrodas bildē pats vien ir vainīgs, ka liek šitāda veida bildes internetā. neviens jau viņam nestāvēja blakus un nespieda to darīt. viņš pats vēlējās ielika un pats arī vainīgs.
 4  0 atbildēt
Normāls *, normāli čaļi. Viss kā vajag.
 4  0 atbildēt
pilnigi piekritu slikonei, beidzot kāds sakarigi domājošais uzradies.!
 4  0 atbildēt
nu jā, autoram ir problēmas ar prātu, var rasties arī problēmas ar likumu....
 4  0 atbildēt
 4  0 atbildēt
« 1  2  3  4 »