45

 611  5

Pacelts - tēma mūžīgi dzīva!

Sveiki, Spoki!

Varam papļāpāt par mīlestību, t.i., par mīlestību, kādu to izpratām pamatskolas laikos, kad meitene no 5. klasēs likās mūža mīla un dzīve nemaz nebija iedomājama bez viņas, ja jūtas bija abpusējas, tad vispār bija ideāli un tika nolikts kāzu datums. To es par sevi. Katram jau tā pieredze savādāka. Kāpēc es to visu rakstu? Vienkārši vēlos atsvaidzināt atmiņā tos laikus, kad nevarēja, ar SMS palīdzību nosūtīt „Es tevi mīlu”, „Arlabunakti kaķēn” un tamlīdzīgi..Ar roku bija jāuzraksta un labākajā gadījumā pēc stundas starpbrīdī, ar lielo mīlestību no piektās klases, varējām apmainīties vēstulītēm..Tas likās tik aizraujoši. Aptuveni pāris gadus sarakstījos ar vienu meiteni (pārsvarā) un katru starpbrīdi viens otram nodevām vēstuli. Katra nodarbība likās bezgala interesanta, jo ar taureņiem vēderā, tika gaidīts nākamais starpbrīdis.. ;)

Kā bija ar Tevi? :)

Turpinājums manā profilā... ;)

Komentāri 45

0/2000

Nostaļģija... pag, nē, man tā vēl tagad ir.

 84  1 atbildēt

man vispar neviens nesutija milestibas vestules :(

 70  1 atbildēt

Ne visiem ir tik glupas iemīlēšanās, par mīlestību to tiešām nenosaukt. Pati pazīstu vienu pāri- kopš astotās klases kopā, viens otru jau tad mīlēja un tagad ir bērniņš.

Viss ir atkarīgs no brieduma- arī 11 gados var piedzīvot mīlestību, ja domāšana ir kā pieaugušam cilvēkam. Ikvienam, labi, lielākajai daļai, ir bijušas šādas iemīlēšanās un domas, ka tas ir pa īstam utt. Ar laiku tu pieaudz, arī pamatskolā tas ir iespējams, tu vari arī mīlēt 8.klasē, tā īsti mīlēt. Es arī mīlu. Eju 9.klasē un kopā ar draugu esu pusotru gadu, tieši šodien paliek pusotrs. 

Lai kurā klasē neietu, nedrīkst noniecināt jūtas. Ja tas nav nekas īsts- paies laiks un pats varēs pasmieties. 

 51  3 atbildēt

Anketu klades :D Pats labākais jautājums - tava simpētija? - :D

 15  0 atbildēt

Negribi kādu grāmatu pārkopēt šeit? Fočēt rakstīt vai kaut ko tādu? domāju būtu pieprasīts orģinālraksts Pārāk ieintriģēji

 12  0 atbildēt

94. gads varu apzināties ciks sen tas bija, Tu jau baudīji skolas gadus, ka es vēl čurāju autiņbiksēs. :D Vispār kaut kas superīgs un interesants, es domāju, ka pašam bija interesanti atgriezties pagātnē. :)

 10  0 atbildēt

Izcils raksts. Mans laikmets. Anketas, atmiņu klades, vēstules no klasesbiedrenēm vasarā, dienasgrāmatas, kurās trīs lapu garumā apspriests temats "vai es patīku Kristapam no 6.B" :D...Eh.

 8  0 atbildēt

labs :D un vel mans vārds.. ++

 4  0 atbildēt

Intresants raksts. +

 2  0 atbildēt

Ak tu romantriķis!! :) un man likās, ka šādas padarīšanas tik meitenes pasāk :D

 2  0 atbildēt

baigi daudz tev mīlestības :D

 1  0 atbildēt

Es gribētu izlasīt to grāmatu! :D:D:D

 

++ nežēlīgi jauks raksts. :)

 1  0 atbildēt

Ar mani bija nedaudz citādāk....  3. klasītē manī bija samīlējušās visas klases meitenes, bet pēc tam viss mainījās, visi mani ciest nevarēja, izsmēja, es biju klases nūģis, man nebija draugu, un neviens ar mani īsti runāt negribēja un tā līdz skolas beigām...  true story 

 1  1 atbildēt

9. Man ir tā grāmata. :D

 

 0  0 atbildēt

Ahhh, musdienu jaunatne diemzeel sho visu nepiedzivos, jo redz tagad vestulju vietaa ir sms, twitter, bet anketu klades vietaa ir ask.fm, ar kuriem var atbildeet momentaali, un visi taurinji veederaa pazuud...Tagad jau 10 gadiigas meiteniites iet starpbriizjos tualetees ar zeeniem suukties..

 0  0 atbildēt

Da fuk, es jūtos apdalīts, kur viņi visi dabon otras pusītes...

 0  0 atbildēt
eh atcerejos savus laikus kad gaju pamatskola.un mazakajas klases.4klase vispar wajadzetu domat par masinitem un tt.bes es par meitenem.eh zato tgd gandriz 20 gadi pieredze iekrata mazliet ar meitenem.taka noder viss;-)
 0  0 atbildēt

Super raksts! Lasiju ar smaidu sejā un tajā pašā laikā pasmējos.  :)

 0  0 atbildēt

ha haha haa :D bija tā! 

 0  0 atbildēt