local-stats-pixel fb-conv-api

Inteliģences trūkums!19

30 29

Tātad, sveiciens visiem tiem cilvēkiem, kuri šodien aktīvi man sekoja līdzi un izteica savus labos komentārus par maniem rakstiem, kuri ir manā profilā.
Ar nožēlu man jāatzīst, ka spokos tiešām trūkst inteliģences! Kas tas ir? Šausmas! Lūk, pāris argumenti par šeit notiekošo vājprātu.


Bezkaunība!


1. Veidojot rakstu par Justīniņu Bīberiņu, es saņēmu šausmīgu komentāru kalnu. Komentāri - tas ir labi. Bet vai ir labi apsaukāt cilvēku piecstāvīgos vārdos? Un ne tikai mani, bet arī Justībiņu Bīberiņu. Man vispār trūkst vārdu! Jā, jā, palasi arī tu tos komentārus, kuri patiešām bija nožēlojami!

2. Otra problēma sākās tad, kad ieraudzīju to, kādi naidu izraisoši termini tika pielietoti "Nāvi Pewdiepie" rakstā! Ārprāts! Kā jums vispār nav kauna rakstīt kaut ko tādu? Tas tiešām liecina par to, ka jūsu degradācijas līmenis ir ļoti augsts, bet IQ pielīdzināms nullei.

Un seko jautājums - kāpēc radusies šāda situācija?

Atbilde ir pavisam vienkārša. Jau senatnē mazakuce un marijazakis pētīja aktuālo problēmu, kas skar visus iedzīvotājus. Viņas rakstīja, ka pamatā šādai degradācijai ir tas, ka cilvēki dzīvo laukos. Varbūt tam var nedaudz piekrist, bet tāpat es šaubos! Vai tad laukos trūkst inteliģences? Nu diezvai. Laukos ir daudz gudru cilvēku, tāpat kā pilsētā, tāpēc problēma ir jāmeklē kur dziļāk. Kur?

Vecāki savus bērnus nav iemācījuši izteikt savas domas detalizēti, kā to daru es, bet uzreiz bļaut un lamāties! Šausmas! Man tiešām ir kauns par jaunatni, kura spokos var nosēdēt visu dienu un tikai likt šausmīgus komentārus par rakstiem, kuru veidošanai tika veltīts īpašs laiks, kā to darīju es. Jūs pat nevarat iedomāties to, cik grūti internetā bija atrast materiālus par Bīberu! Bet jums tas ir vienalga! Es kopā saņēmu tikai 7 cilvēku plusus par šo rakstu! Vai tā ir kāda sazvērestība?

Acīmredzot, internets jums ir sabojājis galvas! Prāta uztvere jūtami samazinājusies, tam jāmeklē kādi spēcīgi argumenti, šaubos, vai pietiks ar to, ka jūs dzīvojat laukos. Ja jūs dzīvojat pilsētā, tad tas ir drausmīgi - nākt spokos un raksta autoru desmitstāvīgos vārdos tikai tāpēc, ka raksts nepatīk! Šausmas! Un kā vispār var nepatikt tik izglītojoši raksti?

Es ceru, ka ar šo rakstu jūsu attieksme pret izveidotajiem rakstiem mainīsies. Tas būtu ļoti brīnišķīgi, ja turpmāk jūs spētu savaldīt savas tizlās emocijas, saucot stulbos par gudriem un gudrus par stulbiem! Ejiet visi ieskrieties! Ir jāpadomā par savu rīcību!

Nesaprotu, kāpēc tik daudz mīnusu. Mīnusi mīnusu galā. Vai tiešām nav neviena izglītota cilvēka?

Bīberiņš

Nāvīti Pewdiepie

30 29 19 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 19

0/2000

Vecāki savus bērnus nav iemācījuši izteikt savas domas detalizēti, kā to daru es, bet uzreiz bļaut un lamāties

Tu teici ka cilvēkam būtu jāmirst tas ir pieņemami?

Vai tad tā saka tik perfekti audzināti cilvēki kā tu?

8 0 atbildēt

Pavisam parasts jautājums. Cik tev ir gadu?  ( Tas nav ļauni domāts, vienkārši interesējos)

5 0 atbildēt

Autoram laikam ļoti šaura pierīte, līdz ar to arī acis ļoti tuvu viena otrai. No tā var secināt, ka redzesloks ir tik pat šaurs. Šķirot cilvēkus pēc ģeogrāfiskiem apstākļiem vai etniskās piederības ir zemiskāk, kā nosaukt Kanādas sulojoši-putojošo vāveru tēviņu kādā no piecstāvīgiem vārdiem. Objektīvi novērtējot autora domu paušanas stilu, var saprast, ka nedz vecums, nedz intelekta līmenis nepārsniedz vidusmēra pamatskolnieku, kas ir labi, ja ņem vērā, ka abi pieminētie raksti ir dabiski tīra trollisma izpausme.. Autoram būtu jāmācās uzklausīt un analizēt kritiku, neatkarīgi, objektīvu vai neobjektīvu (pamatā neobjektīvu), no tā secinot - pieņemt to vai laist gar ausīm un turpināt savas troļļu izpriecas... Kā arī jāzin vienkārši, nerakstīti likumi, ka par augstāk minēto indivīdu sastādītie raksti pamatā nopelna mīnusus, kas pierāda, ka izspēlētā epizode izdevusies.. Ceru, ka manu domu plūsmu uztvēri, izanalizēji, atmeti lieko un pieņēmi noderīgo. Peace out.

5 0 atbildēt

emotion man liekas, ka internets un tas ka vinu tur sauc...to ko negrib kanada,  ir sabojajusi Tavu pratu 

4 1 atbildēt

Nu ka lai saka, ja gribi plusus izvelies taisit rakstu kas nav par Biiberu vai ari par Biibera melnajaam puseem. Biiberu neieredz jo ir savi iemesli, ka piemeram likumu rupja parkapshana, nirgashanas par faniem utt., pietam no taa Biibera nekaa dizhena nav, taa ir ta teikt uzpuusta zvaigzne, kas tika speciali radita tiinju meiteneem, kuras kaa slimas fano pat nav saprotams par ko. Kaa domaa kas notiktu ja Biibers pekshnji piedavatu ta teikt izdrazt visas vinja fanes, lab varbut visas nepieteiktos, bet gandriz visas toch. :D tad jasak domat, kas ir ar faneem, vai nav vieta psihenee utml.

3 0 atbildēt
Un tu esi uzskati par baigo eņģelīti?! Labāk paseko līdzi jaunumiem piem. Par tavu mīļo JB, kāds vandālis bezkaunīgs cilvēks viņš ir! Es piemērqm neuzskatu inteliģentu cilvēku kurš uzdrīkstas saviem faniem spļaut virsū un 20. Gados uzvesties kā zīdainis autiņos. Tu reāli pati uz to uzprasījies, vairāk kā puse spokos ienīst bīberu un ar iemeslu, bet tu tik un tā to dari un pēctam čīksti un brūc virsū mums. Diemžēl tā ir tqisnība.
2 0 atbildēt
I avatarsI

emotion nezinu kā citi es redzu troļļošanos, kas ir samērā labi izdevusies :D jo cilvēki ir nikni vai neapmierināti, vai abi kopā :D ja es kļūdos, a man vienalga ja kļūdos, jo bija smieklīgi emotion

2 0 atbildēt

tev ir grūti sameklēt informāciju par Bīberu? Pie manis nāk informācija par viņu lai kā es arī necenstos no tās izvairīties! emotion

2 0 atbildēt

Es tev pat varētu piekrist, vislielākās problēmas sākas tad kad muļķi sevi sauc par gudriem, bet vienīgais cilvēks uz kuru šajā situācijā to var attiecināt esi pati tuemotion

1 0 atbildēt
Piedod, bet no manis -. Prorams tas ir labi, ka tu aizstāvi savu viedokli, bet es tev ieteiktu palasīt ko Jastins ir darījis nevis viņu tik ļoti cienīt. Tici man tavs viedoklis uzreiz pamainīsies. Jo viņš ir pelnījis visus tos lamuvārdus ko tavos komentāros raksta citi.
0 0 atbildēt
Nāvi Put a ring on it!Kā tev pašai patīk ka tev vēl nāvi?Sāc likt sakarīgus rakstus.
0 0 atbildēt

Arī troļļot ir jāmāk... jo ja nevar iztikt bez 5gadīgu urlēnu izteikumiem viss joks pārvēršās par bezgaumību...

0 0 atbildēt
Deeenm... Was ist das?
0 0 atbildēt
Es izlasiju kktko loti stulbu...
0 0 atbildēt
Nu zabis vismaz kads te nebaidas izteeikt domas + par uzdrikstesanos vairak taadud
2 3 atbildēt