local-stats-pixel
« 1  2  3  4  5 »
172 4 53 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 53

0/2000

krievija un ASV ir cilvēces lielākie ļaunumi šajā ziņā, vājākiem tik māk uzbrukt, vēl sakūda visu pārējo pasauli (tas vairāk ASV gadījumā)

24 2 atbildēt

A kpc Krievi uzbruka viņiem ?

13 1 atbildēt

Žēl,ka Krievi tik smagi izārdija Gruziju,bet paldies dievam viss ir beidzies.emotion

4 1 atbildēt

#38 bilde biku liela bumba .

3 0 atbildēt

Paši gruzinčiki bij avainīgi, pakļāvās ASV ieteikumam paslaktēt tos Osetīnus un pie reizes paķēra līdz paris krieviņus ar to ar vis sākās. Starpcitu tas pat ir nofilmēts.

7 4 atbildēt

es nesaprotu vienu - kpc, pat pēc oficiāla Saakašvilī atzīšanās, ka Gruzija uzsākusi karu, visi vēl aizvien domā, ka karu uzsāka Krievija?! kas tā par modi, visā saskatīt - krievi!...Krievija vainīga!...krievi visus okupē!...un tā pa apli...esat taču kaut nedaudz objektīvi un ņemiet info no dažādiem avotiem, lai jūsu spriedums būtu objektīvs!...-.-

3 0 atbildēt

Tfu, Tu nebiedē, tas ir tas pats vecais konflikts ne jauns ...

1 0 atbildēt

Nja, daudziem vēl joprojām īsti nesaprot, kas notika gruzijā....

Lai gan oficiāli karu uzsāka Gruzija, taču faktiskais karu iniciātors bija Krievija. Putins nesen atzina, ka D-Osetijas kara plāns jau bija no 2006. gada. Manervri Z-Kaukāzā, momentāna KF armijas ienākšana D-Osetijā, Pases dalīšana D-Osetīņiem , D-Osetīņu evakuācija tieši pirms kara. Dzelzceļa līnijas rekonstrukcija Abhāzijā, Miera uzturētāja skaita pārkāpums Abhāzijā. Šie visi pasākumi tika veikti tieši pirms konflikta. Jeb krievija gatavojā karam un to gaidīja. Viss kas atlika izdarīt, izprovocēt gruzīņus uz karu. Un viņi to izdarīja.

Kāpēc krievijai bija vajadzīgs šis karš?

Ģeopolitiska iemesla dēļ. Gruzija tiecas uz NATO, tas ir principāls Krievijas pretinieks. Otrs, caur gruziju iet gāzes vads. Piekļuve gāzes vadam, ļau izmantot gāzi, kā sviru ģeopolitiskai ieteikmei.

 

 

1 0 atbildēt

Tas viss naudas dēļ un varu uz šīs pasaules

0 0 atbildēt

šausmigi, kad cieš civilie iedzīvotāji.

0 0 atbildēt
Pastastiet man kads ka beidzas sis kars,cik kritusie krieviem un cik gruziniem?
0 0 atbildēt

Krieviem to tik vien prasās, kā sākt jaunus etniskus konfliktus, ne pa velti viņi iegūlda nenormālākos finanšu līdzekļus kara tehnikā.

6 7 atbildēt

Video gan stulbi sataisīts. Klāt pielikta dziesma, kura ir galīgi garām. Kaut kāds sviests...

0 1 atbildēt

PUTIN please die we are tired of Ur small dick insicurity...

3 5 atbildēt