local-stats-pixel fb-conv-api

F-117 Nighthawk9

98 0

F-117 Nighthawk - Amerikāņu vundervafele, kurai bija jākalpo kā ASV spēka
demonstrējumam. Tā vietā kļuva par feilu ģenerātoru un budžeta līdzekļu tērēšanas
etalonu.

98 0 9 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000

Vienā raidījumā krievu karavīrs stāstīja, kā bija vienu šitādu notriecis ar savu ZSU - vnk redzēja debesīs, bez nekādām tehnoloģijām, un paņēma un sāka vālēt.

4 0 atbildēt

asv, austru zemes   augstāk stāvošie cilvēķi (korporāciju kopums)visu darīs lai pakļautu zemi un tiem ļoti pat labi sanāk, jo viss uz to virzās. man poh uz kuru virzienu iet cilvēces attīstība. jābūt muļķim cerot ka uz zemes būss visu laiku miers, tagat jau tikai ar ekonomiku karo valstis ja nevar ar ekonomiku pakļaut valsti ,pakļauj ar spēku ( kā piemēram Irāku uc) , vien asv ar savu ekonomiku esot nosmacējusi neskaitāmas valstis, galvenais resursi un peļņa vienalga kādā veidā to iegūst ,, galvenais ka kļūstam spēcīgāķi,, mācoties vēsturi- pasaulē ir vienmēr risinājušies kari, tik jāpagaida kāds simtnieks gadu ka atkal karš būšot.

piedodiet par manu pesimizmuemotion

3 0 atbildēt

LABS raksts ideāli :D

Labi fakti. :) Vienīgi noblieza Vēl divus F 117 vienu pēc liecībam noblieza pussagrabējis pērnā gadsimta 80 gadu mig-29 vun F 117 notrieca ar 60 gadu zenītraķešu komplekts KUB Es leiku plusus :D

0 0 atbildēt

pa to naudu čista pāris valstu armijas var nobruņot normāli

0 0 atbildēt

Man patika raksts... sasmējos ;) Labi sanācis emotion

0 0 atbildēt

vundervafeli emotion

0 0 atbildēt

subjektīvs skatījums.. daži notriekti - tas ir vairāk kā normāli! B-2 nogāzās pats no sevis emotion un B-2 vispār vēl nav pārspēts! Un vai labāk saražot tonnu lētus migus, kas vispār nekam neder (ja nu vienīgi uzbrukumam mazām kaimiņvalstīm)?? Un tagadējais raptors ir labākais pasaulē, otrs ir eirofaiters!

1 2 atbildēt

Lūdzu rakstu par F-22 Raptor!!!

0 1 atbildēt

Njā ko tik neizgrūž uz sūdiem.

Tā teikt - pat sūdu varēsi pārdot ja pareizi pasniegsi.

2 5 atbildēt