Komentāri 23

0/2000

Ko, biznesu neatzīsti,iepakojums maksā naudu,utilizācija maksā naudu,pie katra pieskaiti veikala uzcenojumu,un zemene maksā 5.reizes dārgāk,a Tu , nevajag iepakojumu,tas ir Tev nevajag.

 24  0 atbildēt

Ļoti nepārdomāti un stulbi ka iznieko tik daudz plastmasu. Okeāni burtiski ir pilni ar to mikrodaļiņām. Tās apēd zivis, cilvēeki ēd zivis un beigāš paši saindējas. 

Jāmaina cilvēku domāšansa veids, lai kaut cik saglābtu pasauli

 18  0 atbildēt

  No vēstures, padomju laikā japāņi pirka no padomju savienības plastmasas rotaļietas, bet ar noteikumu, ka tās jāiepako koka kastēs (bija izstrādāta ļoti smalka specifikācija,  ).  Rezultātā, rotaļlietas utilizēja (pārstrādāja), bet kokmateriālu jau pēc sagatavotās specifikācijas izmantoju (būtībā vispār par to neko nemaksājot.  ). Ta kā ar iepakojumu var būt savādāk, nekā pirmajā acu uzmetienā liekas. Par rakstu protams+  

 16  0 atbildēt

Vienkārši piesārņo dabu. Kam tas vajadzīgs?

 13  0 atbildēt

Teikšu godīgi. Man nav iebildumu, ka liek tādos lielos iepakojumos. Ja sūta no interneta, tad tie pārvadātāji dažreiz "futbolu vai basketbolu" ar tām kastēm spēlē. Lielākas, iespējas, ka lieta atnāks mazāk cietusi no transportēšanas   

 12  0 atbildēt

totāls idiotisms

 11  0 atbildēt
Sd kartēm tāds iepakojums lai tik viegli nevar nospert
 10  0 atbildēt
Jā, nav forši, bet reizēm tam ir iemesls. Apelsīnus pārdod ja nomizotus, jo ir cilvēki kuriem slikti strādā pirksti un viņiem ir grūti tos nomizot.
 7  0 atbildēt

Ja konservus ietin plēvē tad termiņš pagarinās divtik. ))))))))))

 6  0 atbildēt

Ir gan taa. Man tikko no amazones atnaaca pulkstenis milziigaa kastee.

 5  0 atbildēt

  Forši tak.    

 5  0 atbildēt

LABĀK LIELĀKĀ NEKĀ MAZĀKĀ  

 4  0 atbildēt

  

 4  0 atbildēt
Un pēctam brīnās ka getliņi jau pilni
 3  0 atbildēt

  

 4  1 atbildēt

Visnenormālākais liekas produktus, kas ievietoti mētālā un stiklā beigās ielikt arī plastmasā.....vai ta plastmasas iepakojums pasargās labāk nekā metāls un stikls.... Un kā gan var garām palaist pakošanas neloģisma klasiku - mazmazītiņu priekšmetu ielikt lielā kastē.....Nu kāpēc????

 2  0 atbildēt

 2  0 atbildēt

22   

 0  0 atbildēt