Cilvēki, kuriem drošības tehnika ir nesaprotama un nevajadzīga lieta29

 169  1

Piedāvāju fotogrāfiju izlasi, kas parāda cilvēkus, kuri ir pilnībā aizmirsuši par tādas lietas kā drošība esamību.

« 1  2  3  4  5 »

Komentāri 29

0/2000

lielākā daļa vnk. ikdienišķa situācija,kad ir jāizdara darbs ,bet nav vajadzīgā ekipējuma,stipri šaubos,ka Tu pieslēdzot kondecionieri būsi gatavs samaksāt par pacēlāju ar grozu ...un tur tāpat vispirms tiek pielikti kronšteini uz kā tā kaste stāv,lūk tas ir bīstamāk nekā bildes ,kuras te ir ieliktas jau kuro reizi.Ja galva strādā var visur tikt klāt un drošība ir relatīvs jēdziens,jo visiem ir pieņemti vienādi noteikumi,bet cilvēki ir dažādi ,tāpat kā apstākļi. Ja ofisa planktons šausmās zvanīs visiem iespējamajiem dienestiem,tad cilvēks ,kuram nav bail no augstuma un nodarbojās ar tādām lietām ikdienā ,pat nepaspēs nobīties,kur nu vēl nokrist.

 7  0 atbildēt

otrajā bildē.. nekas nevar notikt, jo elektrība plūdīs mazākās pretestības virzienā.. tas ir pa taisno zemē.. arī soļa spriegums nevar izveidoties - jo apkārt ir ūdens- un tas vada elektrību labāk kā cilvēka miesa..

pie tam - elektro kastes tāpat ir sazemētas.. , un ja vien tur kas neiet uz īso.. tad pilnīgi po..

 7  0 atbildēt

Tad šiem tāpat nekas nenotiks, bet visu dzīvi saudzējis sevi, iešu pa ielu, a tur viens izdomājis pa logu izmest hanteli.😏

 5  0 atbildēt

Mudaki.

 7  2 atbildēt

Cilvēku uz pasaules ir par daudz, un daži tam met izaicinājumu

 4  0 atbildēt

Nu 21.bildē gan nav nekā bīstama. Invertera korpuss ir zemēts, turklāt pats aparāts ir gana viegls, lai to mierīgi tā noturētu pāris minūtes.

 4  0 atbildēt

Parasta darba diena,darbu veic ar pieejamās tehnikas palīdzību,es piekrītu,ka tiek ignorēta drošības tehnika,bet tā nu tas ir.

 3  0 atbildēt

Labie 😄

 2  0 atbildēt

👍

 2  0 atbildēt

Izrādās,ne tikai Krievija ir brīnumu valsts 😄

 2  0 atbildēt

👍

 2  0 atbildēt

Lielākajai daļai no attēliem ir tik zema kvalitāte ka nav saprotams kas tur notiek un nav ne kādas jēgas.

 2  1 atbildēt