18

 398  2

Cietums ir īpaša subkultūra ar saviem noteikumiem un tradīcījām. Tetovējumi mainās ātri, mūsdienās tā vairs nav tikai cietumnieku pazīme, bet cietumnieku tetovējumiem ir noteikta nozīme, kas var saglabāties ilgākā laika posmā.

Komentāri 18

0/2000

  

beigaas ar tiem gredzeniem nav iisti skaidriiba,jo ir 2 komplekti...

 22  0 atbildēt

Par 2. bildi, cik man zināms Ļeņina un Staļina portretus tetovēja tie, kam draudēja nāves sods. Bija izplatīti Staļina laikā.

 16  0 atbildēt

Tā jau ir, pēc tetovējumiem var pateikt par visu kriminālo pagātni neieskatoties lietā, un kādu vietu ieņem kriminālajā hearhijā.

 15  0 atbildēt
Cietumniekiem savi likumi
 11  0 atbildēt
Raksta autoram pilnībā nav izpratne par tetovējumiem. Sarakstījis muļķības, no gaisa pagrābis!
 8  1 atbildēt

Es dotu priekšroku skaidrākai noziedznieku atpazīšanas sistēmai.

Trūkst kādas rokas - zaglis.

OSB kaste ar līķi - slepkava.

 7  0 atbildēt

Cik esmu dzirdējis, krievu cietumnieki ļoti nopietni šos tetovējumus ņem vērā. Neesmu pārliecināts par autora sniegto informāciju, bet tā ir taisnība, ka cietumkultūrā katram tetovējumam ir jābūt savam paskaidrojumam vai stāstam. Ja krievu cietumu apritē nonāk cilvēks ar tetovējumiem, kuram nav iemesla vai sakritības (piem. sirsniņas tetovējums), tad šim cilvēkam piespiež berzēt no savas ādas šo "bezjēdzīgo" tetovējumu ar akmens gabalu. Man pašam bija grūti tam noticēt, kad šo visu man stāstija, kāds džeks kurš ir tur pabijis.

 6  0 atbildēt

Interesants raksts!! Varēji gan nedaudz vairāk samest bildes, jo tiešām ir interesanti palasīt, kas ko nozīmē (((:

 4  0 atbildēt

13. Latviski - epolete.

 4  0 atbildēt

  

 4  1 atbildēt

  

 3  0 atbildēt
Nevar pat palasīt, tik daudz pareizrakstības kļūdu.
 1  0 atbildēt

Par traktējumiem nestrīdēšos, bet savu tekstu gan pārlasi. Cits teikums neatbilst loģikai - piemēram par likumīgiem zagļiem. Ja viņš neatbalsta nerakstītos likumus, tad nez vai viņš var kļūt par likumīgo. Pēc tevis teiktā viņš pats noliedz zeku kultūru un nerakstītos likumus. 

 1  0 atbildēt

2. Kaapeec nav pateikts, ko noziimee Lenina un Stalina sejas uz zeka kruutiim?Atbilde-nesjaus uz saviem lideriem(idoliem).

 1  0 atbildēt