local-stats-pixel fb-conv-api

Asorti šodienai. (30.12. 2015 )4

230 0

Sirsnīgs labdien spocēn.Liels paldies ja atvēri šos asortus.Veiksmīgu mums pirmssētku dienu. emotion

****

Ceļojumā...

Kā izklaidēties ceļojuma laikā...

Lidmašīnā:
1. Salonā līdzi ņemiet naktspodu. Apkalpei paskaidrojiet, ka jums tas noteikti vajadzīgs. Piedāvājiet lidojuma laikā uz tā sēdēt.
2. Izvēlieties kādu no lidmašīnas pavadonēm un ik reizi, kad viņa iet garām, taisiet sejas izteiksmi, it kā kaut kas ļoti smirdētu.
3. Nospiediet izsaukuma pogu. Kad pavadone atbild, buldurējiet kaut ko nesaprotamu. Kad viņa kļūst neapmierinātāka, cenšoties jūs saprast, runājiet vēl satrauktāk un dzīvāk.
4. Kad kapteinis saka "ja ir kaut kas, ko mēs varētu darīt jūsu lidojuma komforta uzlabošanai...", piezvaniet un palūdziet, lai izņem jums priekšā esošo sēdekļu rindu.
5. Pēc drošības līdzekļu demonstrējuma, kad viņi saka, ka pavadone pienāks un atbildēs uz visiem jautājumiem, turiet viņus pie vārda. Uzdodiet jautājumus, uz kuriem neviens nevar atbildēt. Vēl labāk - tēlojiet, ka jums bija uzmanības traucējumi, tāpēc palūdziet atkārtot dažus demonstrējuma fragmentus.
6. Pavaicājiet, vai katram gadījumam jau tūlīt nevarētu uzlikt skābekļa masku.
7. Paņemiet lidmašīnas reklāmas bukletu un visiem attēliem izdomājiet savus parakstus. Tāpat visiem rakstiem pievienojiet komentārus. Centieties būt maksimāli radošs un vulgārs. Lidojuma beigās bukletu atstājiet nākamajiem pasažieriem.
8. Ja pārpildītā lidmašīnā jūs nosēdina rindā pie izejas durvīm, laikā, kad lidmašīna ripo pa skrejceļu, izsauciet pavadoni un paskaidrojiet, ka grūti aprakstāmu iemeslu dēļ jūs nevarēsit izpildīt drošības kartē minētās darbības, tāpēc jūs būtu jāpārsēdina citā vietā.
9. Ja blakus apsēžas īpaši pļāpīga persona, eksistē daži labi paņēmieni, kā to apklusināt:
 izvelciet pornogrāfisku žurnālu un sāciet tēlaini komentēt modeļus.
 paņemiet piezīmju grāmatiņu un pildspalvu un sāciet rakstīt dažādas neķītrības un sātaniskus lozungus. Zīmējiet pentagrammas un citus sātaniskus objektus. Tas ir īpaši efektīvi, ja lietojat ļoti smirdīgu marķieri.
 iemiedziet, uzlicis galvu uz viņa pleca.
 ieņemiet lotusa pozu un sāciet skaitīt psalmus.
Viesnīcā:
1. Visas pildspalvas savā istabā nomainiet ar pildspalvām no cita viesnīcu tīkla.
2. Ja jūsu numurā ir divas gultas, un viena no tām ir sagatavota gulēšanai, sametiet tajā visu savu bagāžu un netīrās drēbes, bet pats guliet otrā gultā. Ja ir tikai viena gulta, dariet visu, lai izskatītos, it kā jūs esat gulējis saliekamajā gultā, krēslā vai uz grīdas.
3. Visu laiku pie durvīm atstājiet zīmi "Netraucēt", pat tad, ja atstājat viesnīcu uz visu dienu.
4. Uz vannas istabas spoguļa ar ziepēm rakstiet "zīmītes" istabenei.
Restorānā:
1. Ja jums jautā "smēķētāju vai nesmēķētāju?", sakiet, ka jums ir vienalga. Ja uzstāj, palūdziet atnest pa vienam no katra.
2. Līdzi ņemiet savu pārtiku.
3. Bīdiet pa galdu priekšmetus, it kā tie būtu šaha figūras. Ja oficiants cenšas kaut ko noņemt, uzsitiet viņam pa rokām un sakiet, ka tas vēl nav izstājies no spēles.
4. Ja restorāns jūsu viesnīcā ir īpaši izsmalcināts, uz pusdienām atnāciet vecos džinsos un T-kreklā. Ja jums paskaidro, ka restorānā nepieciešams uzvalks un kaklasaite, ejiet uz istabu un atgriezieties žaketē, kaklasaitē un boksera šortos.

*** šis no interneta ***

« 1  2  3  4  5 »
230 0 4 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 4

0/2000

 emotion  6 bilde,laba ideja.  

13 0 atbildēt

 Viss jau ir labi emotion ,bet kā var tanu "nolikt vākā" emotion ++

5 0 atbildēt
36. Team work emotion
2 0 atbildēt

 emotion 

0 0 atbildēt