Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [283]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.05.12 14:07
0
0

atbildot uz venusdoom komentāru "Skatos ka kāds ir samērā debīls.   I... " "Taču homoseksuālās attiecībās ir tas ka ABI divi ir spējīgi pieņemt PAŠI SAVUS lēmumu"

Hei, labs! Šis teikums man noderēs, kad strīdēšos ar geju nīdējiem :D

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.05.12 14:21
0
0

Tak, lai dara ko grib savā intīmajā dzīvē - mājās! Bet nafig vajag rādīt sliktu piemēru jaunatnei, parādot gājienos, kas viņi tādi ir un ar ko viņi nodarbojas, apgānot evolūciju.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.05.12 14:32
0
0

atbildot uz venusdoom komentāru "Skatos ka kāds ir samērā debīls.   I... "

 

Debīls esi tu, ka visu uztver burtiski :D

Tas bija sarkasma piesātināts piemērs Tu dīvaini, lai atklātu cik lielās galējībās var aiziet pasaule, ja vēlas ievērot mazākuma slimīgās iegribas! Slimajiem nedrīkst pakļauties nevienā jomā, savādāk viss aizies pa pieskari, ja tu vēl to savā neveselajā prātiņā nespēj apjēgt!!! 

 

 

 

 

 

halunke avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  halunke 24.05.12 15:03
0
0

Pasaulē vispār nav tādu "normāls" un "nenormāls". Ir tikai katram konkrētajam cilvēkam pieņemamās un nepieņemamās lietas. Pats būdams heteroseksuālis, atbalstu gan homoseksualitāti, gan praidu, taču piekrītu, ka Latvijā to rīkot nevajadzētu. Šeit no tā tik un tā nebūs nekādas jēgas, jo lielākā daļa latviešu ir vieni lieli viduslaiku rējēji un vairs nekas. Tādu cilvēku dēļ homoseksuāļiem ir jāslēpj tas, kas mūsu pasaulei visvairāk ir vajadzīgs - mīlestība. Pilnīgi savādāk tas ir tajās valstīs, kurās ir atļautas viendzimuma laulības un kur visiem ir vienalga, kāds tu esi. Latvija šajā ziņā ļoti tālu atpaliek. 

eelektro avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Jubilārs
  eelektro 24.05.12 15:05
0
0

tā jau Latvijā dzimstība ir mazākā šitajā galā .. ko darīs ja puse būs zilīšu fui.... audzēs kokos štoļi 

un esmu tikai ANTI dēļ tā ka pēc visiem dabas likumiem nekas no viena dzimuma attiecībā nevar sanākt >>> (JA KAS)! tas tik tāpat kā ar savu dūri dzīvot visu mūžu .. vajag vairāk iet ārā un komunicēties UN sievietes beidzat būt tik faking izvēlīgasnav jau brīnums ka te dažam labam apnīk un ir tik slinki ka ķeras klāt vieglākam cauruma 

yoxxyyss avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  yoxxyyss 24.05.12 15:32
0
0

atbildot uz AntonsPīrādziņš komentāru " MĪLESTĪBA IR MĪLESTĪBA! ĻAUJIET CI... " Ja godīgi, tad viņi ar savām parādēm bāž sejā to kā viņi mīlējas ! 

Mparanoja avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa PandaMedaļa Recidīvists
  Mparanoja 24.05.12 15:34
1
1

Domājat ko gribat ,bet nu man liekas ar laiku viņi sapratīs ka gejiem būt ir nepareizi un pacentīsies izveidot ģimeni nevis ānusu masēšanu. 

DonsKihots avatars
Medaļa BakalaursMedaļa Spoks
  DonsKihots 24.05.12 15:48
0
0

atbildot uz sixONs komentāru "Un pārējos trakos tu arī grasies atbalstīt??? N... " Ja tavuprat geji un lezbietes ir liekami viena plaukta ar serijveida slepkavam tad piedod man tu esi zudis cilveks un ar tevi nav jegas runat!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.05.12 16:00
0
0

atbildot uz sixONs komentāru "   Debīls esi tu, ka visu uztver burti... "

Nēe nēe debīls esi tu.;D

Tavs piemērs bija ļoti slikti izdevies. 

Vienkārši kāda tev daļa kurā caurumā kurš kuru drāž? Saprastu ja tu sāktu vaidēt tagad ka tevi 5veči paņēmuši priekšā pēc kārtas bet zini viņi nelien iekšā citu cilvēku dzīvēs. Nav tā ka viņi bāž tev savu locekli sejā bet viņi vnk grib laimīgi gejoties pa savu dzīvi haha.

C'moon tie ir cilvēki saprotu ka var vaidēt ja ir kaut kādas starpsugu anormālības bet nu cilvēks pats spēj pieņemt lēmumus ko viņs grib un uz ko viņam stāv.. haha Samērā debīla diskusija jo citus pēkšņi uztrauc citu cilvēku privātā dzīve.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.05.12 16:02
0
0

atbildot uz cinisks mērglis komentāru ""Taču homoseksuālās attiecībās ir tas ka ABI di... " Bet kaut kā tā taču arī sanāk.:D 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.05.12 16:05
0
0

atbildot uz raivik komentāru "Homo ir sliktākais, kas var būt. Cilvēkam a pri... " Bļa tu runā tā it kā visa pasaule būtu homoseksuāļi.  C'moon viņi ir tik maza daļa no visiem cilvēkiem ka tas PILNĪGI neietekmē sugas turpināšanos. Zini tad drīzāk šeit var uzsākt strīdīgu diskusiju par resniem cilvēkiem kurus neviens negrib un zini ko viņi nepilda savu pienākumu jo nav skaisti un neturpina sugu. Oh nooo.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.05.12 23:25
0
0

atbildot uz klicis komentāru " Man pret gejiem pārsvarā nekādu ie... " Bet vispār heteroseksuāļu parāde nav slikta ideja... :D

sanchez avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa BakalaursMedaļa Man patīk Facebook 7000
  sanchez 24.05.12 23:30
0
0

atbildot uz sixONs komentāru "     aaa...nu tad arī cienīsim ... " Kads sakars? Nu lol kas esi tu lai teiktu ka ta ir slimiba :D ari dzivnieku valsti ir geji . Vinji ari tad ir slimi? Un kadelj tu salidzini zoofilus utt? Geji atiecas taksh uz dziviem cilvekiem ta pat ka vietieyis ar sievieti. Lai nu ka man vinji pilniba neteauce, man darba pasam strada geju paris un viena lezbe un vinji nekadi neatskjiras no parejas tautas, pat gadijumos atradisi to a vinji bus zpalidzigaki n draudzigaki neka hetero.

AntonsPīrādziņš avatars
Medaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Spoks
  AntonsPīrādziņš 24.05.12 23:32
0
0

atbildot uz yoxxyyss komentāru "Ja mēs liktos mierā tad viņi diktētu mums savus... " Diktētu savus noteikumus? Pagaidām cik man zināms valdība diktē noteikumus, viņi var tikai izteikt savas velmes. Ja kāds grib iznīdēt viņus, tad tik pat labi mēs varētu arī sākt iznīdēt visus alkoholiķus! Jo nu manās acīs alkaši nodara lielāku kaitējumu tautai nekā daži, savādāk orientēti cilvēki!

Gorsix89 avatars
Medaļa Sudraba ninjaMedaļa BakalaursMedaļa Bučiņa
  Gorsix89 24.05.12 23:39
0
0

Skatos daži te baigi cepas

Konītis avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Pingvīns
  Konītis 24.05.12 23:40
0
0

atbildot uz AntonsPīrādziņš komentāru "Es nezinu kā viņi tev to bāž sejā, bet es domāj... " Ar to ka tie pediņi ies kaut kādā gājienā vnk wtf ! man nav nekas pret resnajiem un ar slimībām....

azarbaidzaanis avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Vidusskolnieks
  azarbaidzaanis 24.05.12 23:47
0
0

Velviens pierādījums ka cilvēki ir stulbi

AntonsPīrādziņš avatars
Medaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Spoks
  AntonsPīrādziņš 24.05.12 23:51
0
0

atbildot uz Konītis komentāru "Ar to ka tie pediņi ies kaut kādā gājienā vnk w... " Lai jau iet tajā gājienā, neviens tev neliek viņā piedalīties! Izies ātri viņi to gājienu un miers!

BARBARS avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Doktors
  BARBARS 25.05.12 00:08
0
0

Vienkārši jāļauj viņiem tajos gājienos to savu Mīlestību sludināt bez policijas eskorta un žoga :D Tad redzēs cik ļoti viņus mīl :D personīgi man tas nav peiņemams, tas nav NORMĀLI kā viņi mums te cenšas ieskaidrot tā lieta ir jāpēta jo Manuprāt tā tomēr ir slimība lai arī gudrie Eropas ārsti to ir svītrojuši no slimību saraksta

BARBARS avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Doktors
  BARBARS 25.05.12 00:10
0
0

atbildot uz happycookiemonster12 komentāru " jus esat tie slimie. kuri taisa sh... " Ja Daikts pakaļā ir mīlestība :D:D 

Nē labi lai viņi mīl viens otru kā grib un kur grib, bet lai nelien virsū ar savu pārliecību un tā lieta nav jāvelk publiski...

« 3  4  5  6  7 »