283

 269  11

Tātad ātri pie mums Rīgā norisināsies Geju un Lezbiešu praida gājiens! Tāpēc netā apskatiju vai tikai mēs esam tādi MEŽOŅI, kas nesaprot konkrētos īpatņus. Bet kā izrādās Visā pasaulē ir plaši ANTI-PRAIDU protesti. Tāpēc ievietoju bildes vietu nosaukumiem kur šādi protesti notiek. Atliek padomāt vai ši ĪPATŅU grupa nav aizgājusi par tālu ar savu IZRĀDĪŠANOS. Man personiski nekas nav pret viņiem, jo mani neinterese, ko un kā viņi dara! Bet man liekas nepieņemami tas, ka viņi savu novirzi uzspiež sabiedrībai un uzskata to par normālu! KUR IR MŪSU ĢIMENES VĒRTĪBAS! Manuprāt šāda izrādīšanas ir nepieņemama gan Latvijā, gan pasaulē. Vērtējiet, domājiet!

« 1  2  3 »

Komentāri 283

0/2000

Domājat ko gribat ,bet nu man liekas ar laiku viņi sapratīs ka gejiem būt ir nepareizi un pacentīsies izveidot ģimeni nevis ānusu masēšanu. 

 1  1 atbildēt

Bļa tu runā tā it kā visa pasaule būtu homoseksuāļi.  C'moon viņi ir tik maza daļa no visiem cilvēkiem ka tas PILNĪGI neietekmē sugas turpināšanos. Zini tad drīzāk šeit var uzsākt strīdīgu diskusiju par resniem cilvēkiem kurus neviens negrib un zini ko viņi nepilda savu pienākumu jo nav skaisti un neturpina sugu. Oh nooo.

 0  0 atbildēt

bet es sevi nenolieku. es esmu dīvains, bet ess uzskatu ka lielāka daļa sabiedrības ir neinteresanti, un manuprāt ne pārāk forši, lai neteiktu galīgi garām, lidz ar to būt dīvainam ir labākais kas varetu būt. tas ka tu dīvainību uzskati par ko sliktu ir tīri tavs subjektīvais viedoklis, un manuprāt problēma. 

 0  0 atbildēt

1.bilde :D zik-hai :D

 0  0 atbildēt

Nu joh... ko tie pidari nesaprot? Ja viņi grib iet un publiski plātīties ar savām novirzēm, tad lai rēķinās ar sekām... ne jau anti-pidaru protesti bija pirmie, ko te Latvijā rīkoja... ;)

 1  1 atbildēt

Kada vell apec jariko sis gajies(praids) nevaru saprast kas par merki, sabiedribai tas nav pienamams un jo mazak to bazis acis jo mierigaka dzivosana

 0  0 atbildēt

Velviens pierādījums ka cilvēki ir stulbi

 0  0 atbildēt

Skatos daži te baigi cepas

 0  0 atbildēt

Nu tas nav normāli...Tač lai cilvēkiem ir tāda orientācija kādu viņi grib...+tas teksts '''God hates you' galīgi nav patiesība....

 0  0 atbildēt

man ne1 neko tadu uzspiedis nav un es uzskatu ka homo ir okey, un saviem berniem es to macisu un visiem to macisu.. 

kapec? 

jo paprieksu es esmu es, cuilveks, un tikai tad sexuala orientacija, ja gribas izglabt pasauli un cilekus un sabiedribu, tad beidziet uzbrukt pretiniekiem kas naxuj nesit preti bet meklejiet agresorus bljegj, pret kuriem varat megjinat cinities, bet ne,. tad visi ir mizali, neviens vairs neko negrib darit un visiem viss ir Ok..

Homīšiem vismaz ir dusa tiesam kko megjinat darit. kamer sabiedriba kopuma ljauj visadiem goperiem un citiem agresoriem vnk. chakaret sevi.. paldies par uzmanibu! ceru ka nevienu neesm uaizvainojis bla bla bla blje! 

 0  0 atbildēt

vai heteroseksualismu var izarstet..? ja nē, tad kadelj doma ka homoseksualismu var? ja ja, mosk aizej pamegjini.. var but klus vieglak ap sirdi. Viss man ir slikta oma, negribu vairs diskutet.

 0  0 atbildēt

1) Homoseksuālisms loti biežī ir novērtots dabā, tieši starp dzīvniekiem;

2) Kādreiz bija 2 pilsētas - Sodoma un Gomora, kurās valdīja "pederastija" un trakajos viduslaikos dažādos galmos tas arī bija pavisam normāli;

3) Tu vispār kaut ko pa Tvaika ielu zini?

Pēc šī visa tu gribi salīdzināt zoo, pedofīlus, cilvēkus ar garīgās un bez garīgās veselības traucējumiem ar homoseksuāļiem? Wtf, cilvēk, kur tev ir prāts?

 0  0 atbildēt

Man nav nekas pret gejiem. Lai viņi tusējas savā starpā,bet man besī,ka viņi bāž visiem acīs to praidu. Lai vai kā man šķiet nepieņemami,ka uz tajiem pasākumiem tiek vilkti līdzi bērni..

 0  0 atbildēt

dīvaini es neesmu gejs. un nedomā ka tava nostaja mani krata tik loti , lai es tev te tagad melotu.. bet nu.. uff.. gara vaji cilveki paliek gara vaji.. :D 

 0  0 atbildēt

kada zinja? geju delj cilveki klus stulbaki? agresivaki? trulaki? 

nedomaju viss, neredzu tam nekadas saistibas ar sexualo oreinetaciju. 

tavs viedoklis ir nepamatots un izklausas pec Hitlera cienigas demogoģijas (atvainojos)

 0  0 atbildēt

es neesmu droš vai to ir verts pieminet, bet homoskeksualitate ir bijusi jau loti sen. antikajas kulturas ta pat bija loti izplatita. un nesalidzini pedogiliju un homoseksualitati. 2 pilnigi citadakas lietas. 

ja cilveki vaditos pec taviem principiem mani butu janosauj, jo esmu novirze no normas. 

 0  0 atbildēt

Sito nesaprotu kaa var visu laiku visaadas biedriibas kaa mozaiika popolirizee taadas lietas ka geji un lezbietes tas ir ok? kā tas var buut ok? tik pretdabiskas lietas? un visaadi slimie izdomaa ka var dot gejiem un lezbieteem tiesiibas atdopteet beernus? ja jau geji un lezbietes ir ok kapeec tad divi geji un divas lezbietes nevar beernus radiit?

 0  0 atbildēt

Sie praidi jau nav izradisanas, bet ar praidu vini parada ka sabiedriba izsturas pret viniem. Lai cilveku sistu tikai tadel kad ir homoseksuals parada to kad cilveki ir ka mezoni kuri velas tikai to "pareizo un vienigo" viedokli visi citi kas ir pret ir jasit un jaienist. Tiklidz zudis sabiedribas interese siem gajieniem ta ari pasi gajieni pazudis.

 0  0 atbildēt

nu njemot vera ka musu skaits strauji pieaug, un sak jau draudet ar parapdzivotibu, mes laikam nepietiekami efektivi to daram.. :D tapec par cilveku sugu neuztraucies, ta neizmirs.. :D

 0  0 atbildēt

Drīz būs arī  pedofīļu ,zoofīļu ,nekrofīļu praidi!

 1  2 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »