Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [283]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 25.05.12 00:53
0
0

atbildot uz raivik komentāru "Kāpēc? Tāpēc, ka tas ir pretīgi, lai pederasti ... " Tātad sāksim ar to ka būtu jauki ja tu iekopētu to vietu no bībeles kur tieši dievs paziņo to ka ienīst homoseksuāļus. [jo tu te pieminēji reliģiju nedaudz] Homoseksuālisms IR novērots dabā jau ļoooti sen gan starp dzīvniekiem gan starp cilvēkiem. Bļa cik degradējoši uzskati tev...tu runā te tā it kā uz pasaules būtu palikuši pēdējie 100heteroseksuāļi un viņiem draudētu iznīcība.. Saproti viņi ir tik ļoti niecīga daļa pret pārējiem ka tas neiespaido pilnīgi nekā pārējo cilvēci..vienīgi ja neskatās uz to ka cilvēce ir samērā aprobežota un viss svešais vai jaunas ir kas slikts bet nu kamēr pierod tā saka. Un atkal jau tie paši teksti..kādēļ jums patīk jaukt iekšā pedofīlismu un zoofīlismu kur tam vispār nav sakars?

Šeit runa iet par 2viendzimuma cilvēkiem kuri ir spējīgi paši pilnībā izdarīt savus secinājumus un pieņemt lēmumus.  Saproti pedofīlija ir UZSPIEDUS lieta pret mazu bērnu vnk tā sakot viņu izvaro jo kādam ir tādas tieksmes. To pašu var attiecināt uz zoofīliju.  Taču homoseksuālisms nenodara NEKĀDUS postījumus citiem..viņi zin ko grib un to arī dara savā starpā LABPRĀTĪGI. 

Prove me wrong.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.05.12 13:50
0
0

9 - var redzēt ka ASV  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 25.05.12 00:41
0
0

atbildot uz sixONs komentāru "Nafigam tie debīliķi tad iet un publisko savu p... " Pēc idejas tu sludini [laikam] heteroseksuālismu. 

Ar likumu nav aizliegta nedz homoseksualitāte nedz heteroseksualitāte nedz biseksualitāte.

Runa iet par to ka netiek cilvēkiem dotas tiesības un ka viņus brutāli ignorē.  

kadars avatars
Medaļa SākumskolnieksMedaļa Spoks
  kadars 24.05.12 20:15
0
0

atbildot uz raivik komentāru "jānošauj, visdrīzāk, ka nē. vienkārši jāārstē. ... " vai heteroseksualismu var izarstet..? ja nē, tad kadelj doma ka homoseksualismu var? ja ja, mosk aizej pamegjini.. var but klus vieglak ap sirdi. Viss man ir slikta oma, negribu vairs diskutet.

kalins55 avatars
Medaļa PamatskolnieksMedaļa SpoksMedaļa Cacans
  kalins55 25.05.12 00:27
0
0

es par anti praidu

BARBARS avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Patīk komentārsMedaļa Doktorants
  BARBARS 25.05.12 00:26
0
0

atbildot uz kadars komentāru "gudraks par tevim laikam busu gan.. :D zb. jau ..

Ja Būtu gana gudrs tad nevestos uz pediņu propogandu.... :D  Saprastu arī to ka nav veikti nekādi pētijumi par šo tēmu, ir pāgājuši vairāki desmiti gadi kopš šitie brīnubērni sākuši celt galvu un vēl aizvien neviens pamatīgs zinātnisks pētijums nav veikts, tiklīdz kā kāds sāk tā viņu ātri vien noēd par visādām Cilvēktiesība un ko tik vēl nē..

Ja man kāds zinātnieks skaidri un gai''si pateiks ka ir tāds pediņu gēns O.K nav problēmu lai iet savos gājienos un lai sludina savu veiksmi vai neveiksmi... Bet pagaidām tā ir vienkārši psihiska slimība kura ir jādomā kā ārstēt vai arī vienkārša izvirtība kuru jāārstē art kerzaču pa bieti :D

Costarico avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa SpoksMedaļa Recidīvists
  Costarico 24.05.12 20:02
0
0

atbildot uz raivik komentāru "Kāpēc? Tāpēc, ka tas ir pretīgi, lai pederasti ... " 1) Homoseksuālisms loti biežī ir novērtots dabā, tieši starp dzīvniekiem;

2) Kādreiz bija 2 pilsētas - Sodoma un Gomora, kurās valdīja "pederastija" un trakajos viduslaikos dažādos galmos tas arī bija pavisam normāli;

3) Tu vispār kaut ko pa Tvaika ielu zini?

Pēc šī visa tu gribi salīdzināt zoo, pedofīlus, cilvēkus ar garīgās un bez garīgās veselības traucējumiem ar homoseksuāļiem? Wtf, cilvēk, kur tev ir prāts?

azarbaidzaanis avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Vidusskolnieks
  azarbaidzaanis 24.05.12 23:47
0
0

Velviens pierādījums ka cilvēki ir stulbi

AntonsPīrādziņš avatars
Medaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Spoks
  AntonsPīrādziņš 24.05.12 23:51
0
0

atbildot uz Konītis komentāru "Ar to ka tie pediņi ies kaut kādā gājienā vnk w... " Lai jau iet tajā gājienā, neviens tev neliek viņā piedalīties! Izies ātri viņi to gājienu un miers!

Mparanoja avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa PandaMedaļa Recidīvists
  Mparanoja 24.05.12 15:34
1
1

Domājat ko gribat ,bet nu man liekas ar laiku viņi sapratīs ka gejiem būt ir nepareizi un pacentīsies izveidot ģimeni nevis ānusu masēšanu. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.05.12 14:07
0
0

atbildot uz venusdoom komentāru "Skatos ka kāds ir samērā debīls.   I... " "Taču homoseksuālās attiecībās ir tas ka ABI divi ir spējīgi pieņemt PAŠI SAVUS lēmumu"

Hei, labs! Šis teikums man noderēs, kad strīdēšos ar geju nīdējiem :D

DonsKihots avatars
Medaļa BakalaursMedaļa Spoks
  DonsKihots 24.05.12 15:48
0
0

atbildot uz sixONs komentāru "Un pārējos trakos tu arī grasies atbalstīt??? N... " Ja tavuprat geji un lezbietes ir liekami viena plaukta ar serijveida slepkavam tad piedod man tu esi zudis cilveks un ar tevi nav jegas runat!

yoxxyyss avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  yoxxyyss 24.05.12 15:32
0
0

atbildot uz AntonsPīrādziņš komentāru " MĪLESTĪBA IR MĪLESTĪBA! ĻAUJIET CI... " Ja godīgi, tad viņi ar savām parādēm bāž sejā to kā viņi mīlējas ! 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.05.12 16:02
0
0

atbildot uz cinisks mērglis komentāru ""Taču homoseksuālās attiecībās ir tas ka ABI di... " Bet kaut kā tā taču arī sanāk.:D 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.05.12 16:05
0
0

atbildot uz raivik komentāru "Homo ir sliktākais, kas var būt. Cilvēkam a pri... " Bļa tu runā tā it kā visa pasaule būtu homoseksuāļi.  C'moon viņi ir tik maza daļa no visiem cilvēkiem ka tas PILNĪGI neietekmē sugas turpināšanos. Zini tad drīzāk šeit var uzsākt strīdīgu diskusiju par resniem cilvēkiem kurus neviens negrib un zini ko viņi nepilda savu pienākumu jo nav skaisti un neturpina sugu. Oh nooo.

eelektro avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Jubilārs
  eelektro 24.05.12 15:05
0
0

tā jau Latvijā dzimstība ir mazākā šitajā galā .. ko darīs ja puse būs zilīšu fui.... audzēs kokos štoļi 

un esmu tikai ANTI dēļ tā ka pēc visiem dabas likumiem nekas no viena dzimuma attiecībā nevar sanākt >>> (JA KAS)! tas tik tāpat kā ar savu dūri dzīvot visu mūžu .. vajag vairāk iet ārā un komunicēties UN sievietes beidzat būt tik faking izvēlīgasnav jau brīnums ka te dažam labam apnīk un ir tik slinki ka ķeras klāt vieglākam cauruma 

halunke avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Patīk komentārsMedaļa Teamwork
  halunke 24.05.12 15:03
0
0

Pasaulē vispār nav tādu "normāls" un "nenormāls". Ir tikai katram konkrētajam cilvēkam pieņemamās un nepieņemamās lietas. Pats būdams heteroseksuālis, atbalstu gan homoseksualitāti, gan praidu, taču piekrītu, ka Latvijā to rīkot nevajadzētu. Šeit no tā tik un tā nebūs nekādas jēgas, jo lielākā daļa latviešu ir vieni lieli viduslaiku rējēji un vairs nekas. Tādu cilvēku dēļ homoseksuāļiem ir jāslēpj tas, kas mūsu pasaulei visvairāk ir vajadzīgs - mīlestība. Pilnīgi savādāk tas ir tajās valstīs, kurās ir atļautas viendzimuma laulības un kur visiem ir vienalga, kāds tu esi. Latvija šajā ziņā ļoti tālu atpaliek. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.05.12 14:32
0
0

atbildot uz venusdoom komentāru "Skatos ka kāds ir samērā debīls.   I... "

 

Debīls esi tu, ka visu uztver burtiski :D

Tas bija sarkasma piesātināts piemērs Tu dīvaini, lai atklātu cik lielās galējībās var aiziet pasaule, ja vēlas ievērot mazākuma slimīgās iegribas! Slimajiem nedrīkst pakļauties nevienā jomā, savādāk viss aizies pa pieskari, ja tu vēl to savā neveselajā prātiņā nespēj apjēgt!!! 

 

 

 

 

 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 25.05.12 00:58
0
0

atbildot uz BARBARS komentāru "Ja Daikts pakaļā ir mīlestība :D:D  Nē l... " Ir arī heteroseksuāli cilvēki [samērā daudz pietam] kas piekopj šāda seksa veidu. un kādēļ tu viņiem to nepārmet?  Ja reiz tā nav lieta kas publiski jāsludina kādēļ tad jūs publiski to noliekat? 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.05.12 14:21
0
0

Tak, lai dara ko grib savā intīmajā dzīvē - mājās! Bet nafig vajag rādīt sliktu piemēru jaunatnei, parādot gājienos, kas viņi tādi ir un ar ko viņi nodarbojas, apgānot evolūciju.

« 2  3  4  5  6 »