283

 269  11

Tātad ātri pie mums Rīgā norisināsies Geju un Lezbiešu praida gājiens! Tāpēc netā apskatiju vai tikai mēs esam tādi MEŽOŅI, kas nesaprot konkrētos īpatņus. Bet kā izrādās Visā pasaulē ir plaši ANTI-PRAIDU protesti. Tāpēc ievietoju bildes vietu nosaukumiem kur šādi protesti notiek. Atliek padomāt vai ši ĪPATŅU grupa nav aizgājusi par tālu ar savu IZRĀDĪŠANOS. Man personiski nekas nav pret viņiem, jo mani neinterese, ko un kā viņi dara! Bet man liekas nepieņemami tas, ka viņi savu novirzi uzspiež sabiedrībai un uzskata to par normālu! KUR IR MŪSU ĢIMENES VĒRTĪBAS! Manuprāt šāda izrādīšanas ir nepieņemama gan Latvijā, gan pasaulē. Vērtējiet, domājiet!

« 1  2  3 »

Komentāri 283

0/2000

Man nav nekas pret gejiem. Lai viņi tusējas savā starpā,bet man besī,ka viņi bāž visiem acīs to praidu. Lai vai kā man šķiet nepieņemami,ka uz tajiem pasākumiem tiek vilkti līdzi bērni..

 0  0 atbildēt

dīvaini es neesmu gejs. un nedomā ka tava nostaja mani krata tik loti , lai es tev te tagad melotu.. bet nu.. uff.. gara vaji cilveki paliek gara vaji.. :D 

 0  0 atbildēt

kada zinja? geju delj cilveki klus stulbaki? agresivaki? trulaki? 

nedomaju viss, neredzu tam nekadas saistibas ar sexualo oreinetaciju. 

tavs viedoklis ir nepamatots un izklausas pec Hitlera cienigas demogoģijas (atvainojos)

 0  0 atbildēt

es neesmu droš vai to ir verts pieminet, bet homoskeksualitate ir bijusi jau loti sen. antikajas kulturas ta pat bija loti izplatita. un nesalidzini pedogiliju un homoseksualitati. 2 pilnigi citadakas lietas. 

ja cilveki vaditos pec taviem principiem mani butu janosauj, jo esmu novirze no normas. 

 0  0 atbildēt

Sito nesaprotu kaa var visu laiku visaadas biedriibas kaa mozaiika popolirizee taadas lietas ka geji un lezbietes tas ir ok? kā tas var buut ok? tik pretdabiskas lietas? un visaadi slimie izdomaa ka var dot gejiem un lezbieteem tiesiibas atdopteet beernus? ja jau geji un lezbietes ir ok kapeec tad divi geji un divas lezbietes nevar beernus radiit?

 0  0 atbildēt

Sie praidi jau nav izradisanas, bet ar praidu vini parada ka sabiedriba izsturas pret viniem. Lai cilveku sistu tikai tadel kad ir homoseksuals parada to kad cilveki ir ka mezoni kuri velas tikai to "pareizo un vienigo" viedokli visi citi kas ir pret ir jasit un jaienist. Tiklidz zudis sabiedribas interese siem gajieniem ta ari pasi gajieni pazudis.

 0  0 atbildēt

Nu tas nav normāli...Tač lai cilvēkiem ir tāda orientācija kādu viņi grib...+tas teksts '''God hates you' galīgi nav patiesība....

 0  0 atbildēt

Skatos daži te baigi cepas

 0  0 atbildēt

Velviens pierādījums ka cilvēki ir stulbi

 0  0 atbildēt

Tātad cilvēks ir zīdītājs, vairošanās tam ir kā visam zīdītājam vai ne? Tur nekā nevar darīt savādāk ne cilvēks ne dzīvnieks nevar piedzimt, ka vienkārši kopojoties klasiskā veidā... :D

Savukārt runājot par ģimeni, dabā vienkārši nav piemēru ar tik ilgu pieaugšanas laiku... Ja TU bērnu palaidīsi savā vaļā pēc 3 gdiem viņš mirs.. Nevaig sagrozīt manus vārdus.... Ja tu neredzi tādas acīmredzamas lietas tad es pat nezinu tad nav brīnums ka tev var iestāstīt ka daikts pakaļā ir normāli.

 0  0 atbildēt

9. Antichrist obama

 0  0 atbildēt

Putni Vārnveidīgie ērgļi un citi izvēlas paŗi uz mūžu... ir vēl daudz zīdītāju, Lauvas Piemērma veido praidus utt, bet tas lai paliek par to varētu gari runāt.

Lieta tāda ka cilvēks ir vienīgais indivīds dabā, urš pieaug tik lēnu principa cilvēkbērns pirmos 8 savas dzīves gadus ir pilnībā bespalīdzīgs, viņs navne pietiekam gudrs ne spēcīgs ja viņš paliek viens viņš automātiski sauvaļā ir nolemts ātria nāvei, pēc tam līdz pat 25 gadiem cilēks morāli nobriest... principā Līdz 14 gadiem Bēranm ir vajadzīgi vecāki, Dabā nav precedentu ar ko salīdzināt civleku jo visi dzīvnieki nobriest daudz ātrāk principa 3 gadi un dzivnieks ir pilnīgi patstāvīgs.. tāka šis argument ņeprakaķit :) T

arī tas ka tev nav paveicies ar ģimeni nav arguments tapēc ka tādu kam paveicies ir daudz vairāk, kas ir noticis ar tevi ir novirze no normas, tā gadās un neko nevar darīt...

Nu redz paskaties cik daudz kas var izjaukt ģimeni alkoholisms azartspēleš, izlaidiba neuzticība narkotikas un tam visam klāt piepluso Homoseksuālismu.. Vai tagad saproti no kuras puses vējš pūš :)

 0  0 atbildēt

Tātad sāksim ar to ka būtu jauki ja tu iekopētu to vietu no bībeles kur tieši dievs paziņo to ka ienīst homoseksuāļus. [jo tu te pieminēji reliģiju nedaudz] Homoseksuālisms IR novērots dabā jau ļoooti sen gan starp dzīvniekiem gan starp cilvēkiem. Bļa cik degradējoši uzskati tev...tu runā te tā it kā uz pasaules būtu palikuši pēdējie 100heteroseksuāļi un viņiem draudētu iznīcība.. Saproti viņi ir tik ļoti niecīga daļa pret pārējiem ka tas neiespaido pilnīgi nekā pārējo cilvēci..vienīgi ja neskatās uz to ka cilvēce ir samērā aprobežota un viss svešais vai jaunas ir kas slikts bet nu kamēr pierod tā saka. Un atkal jau tie paši teksti..kādēļ jums patīk jaukt iekšā pedofīlismu un zoofīlismu kur tam vispār nav sakars?

Šeit runa iet par 2viendzimuma cilvēkiem kuri ir spējīgi paši pilnībā izdarīt savus secinājumus un pieņemt lēmumus.  Saproti pedofīlija ir UZSPIEDUS lieta pret mazu bērnu vnk tā sakot viņu izvaro jo kādam ir tādas tieksmes. To pašu var attiecināt uz zoofīliju.  Taču homoseksuālisms nenodara NEKĀDUS postījumus citiem..viņi zin ko grib un to arī dara savā starpā LABPRĀTĪGI. 

Prove me wrong.

 0  0 atbildēt

Nez, man pilnīgi vienalga, ko katrs savā dzīvoklī vai mājā ņem priekšā, un man arī nav iebildumu pilnīgi nekādu pret gejiem vai lesbietēm kā tādiem, bet tas, ka viņi rīko savus praidu, lai izrādītos visai pasaulei, man liekas stulbi....

 0  0 atbildēt

es par anti praidu

 0  0 atbildēt

 Būt gejam/lezbietei esot slimība kuru varot izārstēt noskaidrojot cilvēka pagātni un cenšoties viņa prātiņam ieskaidrot lai viņš ir normāls lai neatceras pagātni bet to var izdarīt ļoti ilgā laikā un jā pārsvarā pie tā ir vainīgi vecāki kuri apspieduši vai situši savus bērnu tāpēc viņi paliek par gejiem/ lezbietēm (skolā stāstija)

 0  0 atbildēt

Kada vell apec jariko sis gajies(praids) nevaru saprast kas par merki, sabiedribai tas nav pienamams un jo mazak to bazis acis jo mierigaka dzivosana

 0  0 atbildēt

Vienkārši jāļauj viņiem tajos gājienos to savu Mīlestību sludināt bez policijas eskorta un žoga :D Tad redzēs cik ļoti viņus mīl :D personīgi man tas nav peiņemams, tas nav NORMĀLI kā viņi mums te cenšas ieskaidrot tā lieta ir jāpēta jo Manuprāt tā tomēr ir slimība lai arī gudrie Eropas ārsti to ir svītrojuši no slimību saraksta

 0  0 atbildēt

Nu joh... ko tie pidari nesaprot? Ja viņi grib iet un publiski plātīties ar savām novirzēm, tad lai rēķinās ar sekām... ne jau anti-pidaru protesti bija pirmie, ko te Latvijā rīkoja... ;)

 1  1 atbildēt

Drīz būs arī  pedofīļu ,zoofīļu ,nekrofīļu praidi!

 1  2 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »