Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [283]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Pundurbifelis avatars
Medaļa FukušimaMedaļa CacansMedaļa Recidīvists
  Pundurbifelis 24.05.12 10:15
0
1

atbildot uz kadars komentāru "nav gan. vnk. baidos to atzit. :D la la lāāā..&... " Tu tomēr esi trollis, vai ne?

sonoro avatars
Medaļa TulpīteMedaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Bakalaurs
  sonoro 24.05.12 10:23
1
2

Kaut kur lasīju ka kaut kādi mazie organismi vides piesārņojuma dēļ ar laiku zaudē dzimumu, acīm redzot, cilvēki arī sāk kļut par sava veida mutantiem, kam gluži vienkārši neattīstās vajadzīgie hormoni. Tātad tā nav slimība, bet drīzāk anomālija. Bet, ja jau sieviete, dzerot vīriešu hormonus, var kļūt par veci un uzaudzēt bārdu, tad kāpēc pašiem vīriešiem nevarētu tādus iebarot, lai glābtu viņu vīrišķibu...?

BrAzO avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa RainisMedaļa Dienas joks
  BrAzO 24.05.12 15:37
1
2

SUKA BLE KASTRET VISUS TOS JOBANOS GEJUS UN PEC TAM SADEDZINAT UZ SARTA TAS MAUKAS JOBANAS BLE. vaitad tie ir viriesi nahuj> normlaam virietim jamil sieviete, jatrado darbu, turpirnat savu cilts koku a te ble kkadi paraziti apgana visu so svetibu ble. vienmer esu bijis tik agresivs kad dzirdu vardu gejs vai kkas tads. 

tos zilos kroplus vajag ari pret sienu atlaist paris reizes.

Misuri avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas joks
  Misuri 24.05.12 15:40
1
2

Drīz būs arī  pedofīļu ,zoofīļu ,nekrofīļu praidi!

Pundurbifelis avatars
Medaļa FukušimaMedaļa CacansMedaļa Recidīvists
  Pundurbifelis 24.05.12 08:08
5
7

Nevar jau arī vienkārši stāvēt malā ar viedokli "man vienalga, man netraucē, kamēr neaiztiek mani". Pediņu propoganda ietekmē bērnus un nākamās paaudzes, nemaz nepaspēsim attapties, kad būsim sirmi večuki un vecenītes, un geji skraidīs pa ielām vairāk kā heteroseksuāļi.

dzēlējs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  dzēlējs 24.05.12 08:52
0
2

atbildot uz kadars komentāru "ej  diiirst tu esi stulbs.. :D tadu njirgu... " par bērnu ietekmi piekrītu - gājiens nekādi neiespaido zilīšu rašanos. tikai jautājums - kāpēc tāds gājiens? ko viņi ar to grib panākt? 

heteroseksuāļu gājiens arī būs? gaļēdāju un veģetāriešu arī sarīkosim? un tad nu staigāsiem pa gājieniem un neko nedarīsim. 

chingacguks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Man ir kredītsMedaļa Man ir kredīts
  chingacguks 24.05.12 09:31
1
3

Viņi var stumdīt sūdus savas pakaļās, to nedemonstrējot!

Par to, ka visiem demonstre, cik tas jauki, vini ir godam nopelnījuši savu koncentracijas nometni, tur vares arī netrauceēti kopoties.

Vai tulbā uzpirkto politikāņu pseidotolerance drīz pieļaus arī zoofīlu, nekrofīlu un pedofīlu praidus?

Pundurbifelis avatars
Medaļa FukušimaMedaļa CacansMedaļa Recidīvists
  Pundurbifelis 24.05.12 09:34
0
2

atbildot uz kadars komentāru "un ko tas tev maina?  " Es neesmu homofobs. Fobija nozīmē bailes. Es no viņiem nebaidos, man tikai ļoti, ļoti, ļoti, ļoti nepatīk, ka tas tiek pasniegts kā līdzvērtīga norma naturālajam orientācijas veidam, bārstīts pa visām malām, un vēl pieprasīta kaut kāda vēl tolerance. Nu joptvaimaķ, kas vēl nebūs, tad jau zilie drīz sāks par savām tiesībām vēl cīnīties... A nē, pag, tas jau notiek. Normāli?

acutis neformalis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  acutis neformalis 24.05.12 09:35
0
2

atbildot uz chingacguks komentāru " Viņi var stumdīt sūdus savas pakaļ... " un tie rīkos savus gājienus ar visiem saviem "partneriem". homīšus vajadzētu izmantot guļošo policistu vietā.

Pundurbifelis avatars
Medaļa FukušimaMedaļa CacansMedaļa Recidīvists
  Pundurbifelis 24.05.12 09:50
0
2

atbildot uz llooll54 komentāru "a kas tad "zilajiem" vainas ? viņi gadījumā nav... " Tikai mazliet atšķiras, ja? Es laika gaitā esmu novērojis, ka visus šītos netradicionālās orientācijas piekritējus daudzi mēģina aizstāvēt pamatojoties uz vārdu "mīlestība", ķipa, ka visiem ir tiesības uz to. OKEJ, lai viņi mīl viens otru un tā tālāk, bet kāpēc jāpisās un jāreklamē? Nekad neesmu atradies praida norises vietā, jo neesmu rīdzinieks, bet manuprāt viņi tur nestaigā normālā apģērbā, bet visādos tur "kostīmos" tizlos.

Pundurbifelis avatars
Medaļa FukušimaMedaļa CacansMedaļa Recidīvists
  Pundurbifelis 24.05.12 09:55
0
2

atbildot uz kadars komentāru "ja, tas ir normali.  man nepatik gopnjik... " Tu bezmazvai liec man justies vainīgam, ka esmu audzis normāla modeļa ģimenē, nevis pie gejiem. Drošivien būtu daudz tolerantāks un maigāks, un arī sūkāt daiktu man patiktu... Kā tad...

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.05.12 10:50
2
4

atbildot uz happycookiemonster12 komentāru " jus esat tie slimie. kuri taisa sh... "

   

aaa...nu tad arī cienīsim pārējos slimos...zoofīlus un pedofīlus...tā tak "mīlestība", kas tur traks un nosodāms, lai jau mīl dzīvniekus un bērnus, nelieksim viņiem šo prieku! ATJĒDZIES! Tas tak nav normāli...jābūt saprātīgām robežām visā, arī "mīlestībā"!!! Un nafigam sava slimība jāpopularizē! Tad jau laidīsim gājienā arī trakos un slepkavas, lai jau cilvēki iet un stāsta, kas viņiem sagādā prieku!!! Jāzin robežas un jāievēro normas...nevar pakļauties trakajiem un slimajiem...viņi jāārstē, nevis jāļauj savu sērgu tālāk izplatīt!!! PAR SAPRĀTĪGU SABIEDRĪBU!!!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.05.12 11:06
0
2

atbildot uz DonsKihots komentāru " Tas cik mazas smadzenes ir sadiem ... " Un pārējos trakos tu arī grasies atbalstīt??? Nenosodīsim nevienu, lai katrs cilvēks dara, ko vēlās, mēs taču dzīvojam 21.gadsimtā, kad viss ir atļauts un nekas nav nosodāms, ja tas cilvēku padara laimīgu.  Ļausim tad arī brīvi izpausties sērijveida slepkavām!!! Mēs taču esam demokrātiska sabiedrība, kas izprot līdzcilvēku vajadzības!!!

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.05.12 13:49
0
2

Šajā ziņā man patīk krievu politika - aizliedza praidu, ar stekiem izdzenāja gejus, ķip "pišaties mājās" ( nu labi, drīzāk "pišaties mājās pisties" ) un nekādu problēmu ^^

kadars avatars
Medaļa SākumskolnieksMedaļa Spoks
  kadars 24.05.12 19:34
0
2

atbildot uz Konītis komentāru "Tu esi mazliet pastulbs :)   ! Ak tad tev ... " tevi butu janošauj lai nevairotos tādi kropļi. Idiots. ka vinju iznicinasana varetu noverst vinju vairosanos ja tie nav vinju berni kas klust homoseksuali. Taurenis.. :D 

izaudz, atisties, klusti parliecinats par to kas pats esi, un ka tevi ne1 neapdraud, un bus kartiba, nejutisi vajadzibu pieradit kads vecis un cik liels esi.. :D

Konītis avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Pingvīns
  Konītis 24.05.12 19:36
0
2

atbildot uz kadars komentāru "tevi butu janošauj lai nevairotos tādi kropļi. ... " Izskatās ka pats esi pederass :D

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.05.12 07:16
6
9

pidaram man blakus nestāvēt..

Pundurbifelis avatars
Medaļa FukušimaMedaļa CacansMedaļa Recidīvists
  Pundurbifelis 24.05.12 08:36
0
4

atbildot uz kadars komentāru "ej  diiirst tu esi stulbs.. :D tadu njirgu... " Es Tevi kā aizskāru? Protams, ka paši izvēlējās, bet padodot tādas dzīves stila iespēju tālāk, tas tiks pieņemts sabiedrībā, un to izvēlēsies vairāk cilvēku, nekā līdz šim. Un pašam Tev vajadzētu izgulēt dzērumu, cilvēkbērns, vai palūgt dievu... Neciešu sludinātājus tik pat daudz, cik zilos.

Pundurbifelis avatars
Medaļa FukušimaMedaļa CacansMedaļa Recidīvists
  Pundurbifelis 24.05.12 09:25
0
4

atbildot uz kadars komentāru "neuztraucies es neesmu trollis.  bet ja ... " Tāda fiška kā "pārvērsties" gejos, ķipa "BUM! Es esmu pidars!", tīri nav iespējama, taču tendence, kā Tu to nosauci, par izvēles izdarīšanu, gan var pieaugt diezgan drastiski.

Mūsdienu domātājs avatars
Medaļa HītsMedaļa ĢenerālisMedaļa Gada raksts 2014
  Mūsdienu domātājs 24.05.12 11:05
0
4

12 ganjau sajauci0 visticamāk Indija

« 11  12  13  14  15 »