Anti-Praid protesti pasaulē283

 269  11

Tātad ātri pie mums Rīgā norisināsies Geju un Lezbiešu praida gājiens! Tāpēc netā apskatiju vai tikai mēs esam tādi MEŽOŅI, kas nesaprot konkrētos īpatņus. Bet kā izrādās Visā pasaulē ir plaši ANTI-PRAIDU protesti. Tāpēc ievietoju bildes vietu nosaukumiem kur šādi protesti notiek. Atliek padomāt vai ši ĪPATŅU grupa nav aizgājusi par tālu ar savu IZRĀDĪŠANOS. Man personiski nekas nav pret viņiem, jo mani neinterese, ko un kā viņi dara! Bet man liekas nepieņemami tas, ka viņi savu novirzi uzspiež sabiedrībai un uzskata to par normālu! KUR IR MŪSU ĢIMENES VĒRTĪBAS! Manuprāt šāda izrādīšanas ir nepieņemama gan Latvijā, gan pasaulē. Vērtējiet, domājiet!

« 1  2  3 »

Komentāri 283

0/2000

tusējoties apkārt gejiem mēs paliksmim geji. Es tagad netusējos apkārt gariem cilvēkiem, lai nepaliktu gara

 58  6 atbildēt

Nebūtu praidu,tad nebūtu arī anti-praidu.

Un ir lietas,ko labāk atstāt guļamistabā.

 38  0 atbildēt

1. man neviena minoritate fckin netrauce.. debili domat ka vinji kkada zinja ir sliktaki cilveki.. cik slimam un perversam jabutu, lai tiesam intresetu otra cilveka intimas atiecibas tada pakape ... just dont give a fuck

2. Preidus varbut tiesam nevajadzetu organizet.. tur ir vairaki iemesli. netikas izklastit..

3. kartejo reizi jasecina.. religija tikai samaita cilveku pratus.

4. homofobi, jums ir problemas, ejiet arsteties..  :D

 46  15 atbildēt

Jā, kad vecene ar veceni mīcās, tad visi berzē rociņas...var arī ko citu... cik godīgi. 

 24  3 atbildēt
Galvenais, lai tie homīši neadoptē bērnu.
 34  18 atbildēt

Neredzu jēgu šiem protestiem, homoseksuāļu līdz ar to mazāk paliks? 

 16  2 atbildēt

Man pret gejiem pārsvarā nekādu iebildumu nav, bet es nesaprotu, kāpēc izrādīt visiem to, ar ko tu pārguli? Vaitad hetero arī taisa parādes un visiem rāda: Mums patīk pretējais dzimums!!........Nē! Nerādam. Un brīnās, kāpēc tik daudz naidnieku 

 14  4 atbildēt

es gan nesaprotu, man liekas tie kas protestē ir slēptie geji. OK, vēl sievietes var saprast, bet vīrieši kādēļ protestē? būtu priecājušies. vairāk sievietes brīvas. lai gan pret lezbēm var protestēt, bet pārsvarā jau vīrieši to nedara, dīvaini.

un pajāt ģimenes vērtības, labāk salaist ar 10 sievietēm bez ģimenes vērtībām nevis vienu ar.

 9  1 atbildēt

es tā arī nesapratu, kuri ir tie, kas apgāna ģimenes vērtības - tie, kas ir pret praidu, mētā kakas, izkliedz rupjības (visticamāk jau arī savu mazo, naivo, neaizsargāto bērnu klātbūtnē), vai tie, kas tajā piedalās?

 9  1 atbildēt

jus esat tie slimie. kuri taisa shos protestus! milestiba ir milestiba. un nez kapec jus tikai par gejiem blaistaties. par lezbietem neviens neko nesaka jo redzi laikam meitene uz meitenes jums ir pienemamak.

es nesaprotu kapec just visi esat tik aprobezoti ka nevarat atzit milestibu?

kapec jus o saucat par novirzem?  kas tur riebigs. ja jums milestiba shkiet riebiga nu tad ko lai saka jus esat riebigs cilveks

 22  14 atbildēt

Jā un sievietēm visu laiku ir tikai jādzemdē. Tu varbūt arī apar laukus vai dari kaut ko patiesi noderīgu tīri izdzīvošanai? Mēs jau esam par daudz un vai nav vienalga ko citi mīl? Tu taču arī gribētu iet pa parku un iedot savai draudzenei buču, tad kādēļ kāds cits nevarētu iedot buču savam draugam ?

 4  0 atbildēt

tiem ūber protestētājiem ir bailes pašiem par gejiem kļūt, cilvēki ar vāju raksturu, kas uzskata, ka ja tas tiks atbalstīts no sabiedrības puses tad arī viņi uz to panesīsies. gejisms kļūs mainstream un viņu vājās smadzenes tam palaidīsies, līdzīgi kā ar iphone, visi par to runā, visiem ir, visiem vajag. Tas ir zemapziņā rakstīts un tāda nu ir psiholoģija.

pirms mazliet mazāk kā 40 gadiem Amerikā tik pat kaislīgi protestēja pret laulībām ar citas rases pārstāvi. un? kas notika...?

 5  2 atbildēt

Man nekas nav pretīm gejiem un lezbietēm, Tie paši cilvēki tikai patīk sava dzimuma personas.

 3  0 atbildēt

Don't like Gay marriages? -Don't have one.

 3  1 atbildēt

Piebesījuši jau man homofobi...viss iedēstījies no reliģijas mežoņu pirmssākumiem, un idejas, ka mēs visi piedzimstam hetero un daži vienkārši nolemj "grēkot", lai gan ir pierādīts, ka dabā dzīvnieki dzimst homoseksuāli aptuveni tikpat bieži kā cilvēki...ir beidzot kulturālām valstīm jāsaprot, ka par gejiem nekļūst, bet gan piedzimst...

Liels jautājums - kā geji apdraud ģimenes vērtības? Kā teicis Luiss Bleks:"Nav jau tā, ka geji tumšos apmetņos ierodas Jūsu mājās, kad Jūs vakarējat, un sāk visus drāzt pakaļā"..."Ģimenes vērtības" ir kārtējais reliģijas iesējies "mīts", ko mēs vienkārši esam pieņēmuši kā standartu un uzskatām, ka tam tā vienkārši jābūt..vārdam ģimene būtu jāasociējas ar cilvēkiem, kas viens otru mīl un atbalsta, ko pilnīgi normāli var sniegt arī homoseksuāli vecāki...Ja runa ir par to, vai homoseksuāliem vecākiem vajadzētu adoptēt bērnus? Visi uzreiz lec ar saviem tekstiem par to, ka viendzimuma vecāku bērni paši izaugs par gejiem un lesbietēm...tātad, tā kā mēs jau esam noskaidrojuši, ka par homoseksuālu piedzimst, tad viss arguments aiziet podā un btw, ja ir kāds uzskata, ka šīs laulības neder, jo bērnam netiek sniegta abu dzimumu audzināšana, tad kā ir ar vientuļajiem vecākiem? Viņiem arī derētu atņemt bērnus tādā gadījumā...un neviens nekā nesaka mormoņiem vai musulmaņiem par viņu ģimenes uzbūvi, jo redziet tāda ir viņu ticī...well... fuck you!

"...lai tik nelien man virsū","viņi ar saviem gājieniem rāda cik viņi kruti un ka tā ir jādara visiem, ka tā ir normāli"...neviens gejs jums nenāk virsū un neskūpsta, kā arī definately nepiespiež kļūt par geju...arī šādas ūbermačo vīrišķīgās replikas man izraisa vēmienu...vajadzētu attīstīties vairāk par alu cilvēka līmeni, lai gan daži jau tālāk par homo erectus nav tikuši...un runājot par "normāli", "nenormāli"...ja mēs ņemam to no teorētiskā viedokļa - jā tas nav normāli, vīrietim ir jābūt kopā ar sievieti un mērķis ir radīt bērnus, bet ja ņemam dziļāk tad tas ir normāli t.i. tā nav slimība vai lēmums, tas ir normāli, ka gadās, ka kāds tāds piedzimst, gluži tāpat, ka kāds piedzimst ar sešiem pirkstiem un ar to es nedomāju, ka tā ir kroplība, bet gan neliela ģenētiska novirze(ne mazākajā mērā nedomāju to sliktā nozīmē), ar ko ir jāsadzīvo...

Vai tiešām pāris tūkstošu gadu laikā mēs neesam izkāpuši no tumsonības laikiem, kad reliģiski mūdži homoseksuālus cilvēkus nomētāja ar akmeņiem? Skatoties uz to visu no malas man tiešām paliek kauns par savu sugu...

 

īsumā - grow the fuck up!!!

 2  0 atbildēt

Tumsonis...   

 3  1 atbildēt

Bwahahhahahaha..cool story bro, needs more dragons n'shit. Aids ir labratorijā radīta slimība lai uz to pelnītu naudu. Tas ko tu tagad stāsti par pērtiķiem ir ņemts no viena joka kas ir vienkārši tizluma iespaidā izplatījies kā kaut kas bezmaz patiess. Taču vaig painteresēties vairāk. tāpat kā zāles pret aids un visām citām slimībām jau ir sen izveidotas. Par šo ekonomiju ilgi un sīki var runāt bet tagad runa iet par orentācijām un tajās tu esi tikpat muļķīgs. Jā protams kamēr tu drāzīsi kādu citu pakaļā Latvijā ienāks dahujā arābi un tevi paverdzinās un liks tev slaukt kamieļus..bļāāa bezsakars kaut kāds. ŅEM UN ATTĪSTI SEVI nevis gudri dirs pa to ka viss degradējas.

 1  0 atbildēt

Heteroseksuāla laulība ir bijusi jau ilgus laikus un nav mainījusies;sievietes vēl aizvien ir privātīpašums;melnādainie vēl aizvien nevar laulāties ar baltajiem;un laulības šķiršana vēl aizvien ir nelegāla.

Protams,homoseksuāli vecāki uzaudzinās homoseksuālus bērnus,ņemot vērā,ka heteroseksuāli vecāki uzaudzina tikai heteroseksuālus bērnus.

 1  0 atbildēt

A man patīk divi vīrieši,kas skūpstās!Patīk!un man ir glūzi vienalga a rko kurš guļ savā guļamistabā vai,ka viņi tur iet pa ielām.Galīgs po!

 1  0 atbildēt

kas ko? kas pie suda tikko notika. tu vienubrid man parmet divainibu, un tgad ko..? es sanaku vardarbigs pedofils..?? es nesaprotu ko tu tur putrojies.. 

 1  0 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »