local-stats-pixel

20 satīriskas ilustrācijas, kas precīzi ataino mūsdienu sabiedrību!11

76 0

Mākslinieks spēj paskatīties uz mums no malas. Un citreiz šāds skats ļoti noder.

Ilustrāciju autors ir itāļu grafiskais dizaineris Marko Melgrati, kurš šobrīd dzīvo un strādā Meksikā. Liela daļa šo zīmējumu tapuši preses izdevumiem, Marko bieži veido arī ilustrācijas grāmatām. Viņam piemīt spēja sarežģītas parādības pārvērst vienkārši uztveramos, simboliskos darbos.

Seko Marko Melgrati Instagram.
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 11

0/2000

Tāda tagad ir tā skarbā realitāte!

4 0 atbildēt
*Narciss.
4 0 atbildēt
Nu nav tik sliktas mūsdienas. Jebkurā gadsimta ir savi mēsli.
6 2 atbildēt
Atkal šitas. Mūsdienu cilvēces vēsturē - taj skaitā 5000 gadus p.m.ē. visu laiku ir bijuśi savi sūdi. Vai tas ir karš, slimība vai bads. Cim var likt spokos vienu un to pašu? Ja cilvēkam viss, kas interesē ir telefons un feisbuks, labi. Tā it viņa dzīve un kad nomirs nožēlos, ka neko nav izdarijis.
5 2 atbildēt

Kas ir pirmajā domāts?

2 0 atbildēt

 emotion 

2 0 atbildēt

 emotion 

2 1 atbildēt

Sociālie tīkli ir domāti lai pelnītu naudu, gudrie tur nopelna naudu, pārējie nopelna laikus un šērus un jūtas labi un novērtēti emotion 

iesaku cilvēkiem pāriet uz pogu telefoniem un paskatīties uz pasauli sev apkārt biežāk

2 2 atbildēt

Tiešām, pievienošos pārējiem, ka mūsdienas nav tik sliktas un ka katrā laikā ir bijušas savas problēmas, pat vēl stipri lielākas, nekā tās ir tagad. Tāpat nepatīk redzēt, ka katrā šāda veida rakstā politiķi tiek parādīti kā milzīgi meļi, korumpanti un nekas cits, kā riebīgi cilvēki. Tā nav! Ja dažus politiķus var uzpirkt, tas nenozīmē, ka visi tādi ir. Starp citu, es ieteiktu izvairīties publicēt šādus attēlus, jo var tev piekasīties par to, ka tiražējiet viedokli par "neizdevušos valsti," kas ir pilnīgs apsurds, kas ļoti patīk kremļa lielākajiem draugiem.

2 2 atbildēt

Labais+

0 0 atbildēt