local-stats-pixel

Parastas austiņas par Mikrafonu!!!2

20 0

Atcerējos vecu lietu, kā ar draugiem pirms pāris gadiem centāmies iedzīt savu balsi iekš kompja! Visparastākais mikrafons nebija pa rokai, bet bija pleijera autiņas [toreiz kasešu pleijeris skaitījas laba manta]! Darbību secība ko vajag izdarīt, lai viss notiktos!

1.) Ņemiet jebkuru austiņu kas ir jums pa rokai, kas itkā paredzēta tikai audio klausīšanai!
2.) Atveriet Sound Recorder (Ja lietojat Windows - Start > Programs > Accesories > Entertaiment > Sound Recorder)
3.) Iespraudiet savu austiņu, sava galda datora, vai pat portatīvā skaņu kartes izejā, kurā jābūt itkā mikrafonam! [Pēc tagadējiem standartiem rozā krāsā ir tas kontakts]
4.) Nospiediet Record pogu, un ierunajiet kaut ko austiņās! [Ja viss pareizi saregulēts pie ieraksta Properties, tad visam būtu jāiet! ]

Lūk, nākosreiz ja kāds cilvēks pajautā jums, vai Tev gadījumā nav mikrafons, uzreiz nesakiet ka nav, padomājiet par šo variantu!

Testēts varinats uz skype, MSN, un visādiem šādiem čatiem!

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 2

0/2000

diezgan sūdīgi sanāks ar tām austiņām, jārunā diezgan skaļi un astiņas jātur samērā tuvu mutei, lai normāli varētu tevi dzirdēt. Labāk noziedo pāris Ls un nopēr normālu mikrofonu :)

1 0 atbildēt

bet tas jau ir tiem, kas to varbūt uz doto brīdi nevar atļauties, lai ir kāds cits risinājums ja ir austiņas aizķērušas ;)

0 0 atbildēt