local-stats-pixel fb-conv-api

Latvijas hokeja izlase 1. reizi kopš 1997. gada iegūst punktu pret Kanādu(1:2PL)32

Fantastiskā mačā Latvijas hokeja izlase izcīna punktu pret Kanādas izlasi pagarinājumā, piekāpjoties ar rezultātu 1:2. Kāds teiks - zaudējums paliek zaudējums. Atgādināšu, ka runa ir par Kanādu - pašreizējo IIHF ranga pirmo numuru, jebkura turnīra favorīti, kurai šogad sastāvā ir ļoti daudz NHL top līmeņa zvaigžņu ar Konoru Makdeividu, Raenu Nūdžentu - Hokpinsu, Džordanu Eberli un Āronu Ekblādu priekšgalā. Un atgādinu, ka Latvijas hokeja izlase pret Kanādu punktus pasaules čempionātā nebija guvusi kopš 1997. gada jeb sava debijas čempionāta Elites divīzijā jeb kā tolaik to sauca A grupā, kad nospēlējām 3:3.

0/2000
Lieliska spēle! Mūsu čaļi ir pelnījuši ceturtdaļfinālu!
16 0 atbildēt

Neviens ar galvu domājošs nesaka, ka esam viens līmenis un medaļu kandidāti, bet ir jāprot novērtēt cilveku paveikto - ir jāprot novērtēt to, ka izlase kas sastāv pārsvarā no 2. šķiras klubu līderiem un lomu spēlētājiem izrādīja nopietnu pretestību un atņēma punktu izlasei, kuras saastāvā ir pasaules labākie spēlētāji. Spēle aizmirsīsies - rezultāts paliks. Kāpēc fantastiska? Jo ta pati Kanāda pirms tam mūsu līmeņa izlases izmēza pa ledu bez cīņas, toties ar Latviju dabūja pamatīgi nomocīties, arī tas, ka kā saki paveicās, parāda, ka spēle ir fantastiska - tas, ka viss nonāca tik tālu cik nonācu.

Bet pareizi tu, taču visu laiku cik vien iespējams noliec Latviju. Gan savos rakstos, gan manos hokeja rakstos. Pēc uzvarām nerādījies toties pēc pārbaudes spēlēm un smagā zaudējuma somiem, ieņirgt ienāci. Good Job

20 5 atbildēt
Ja mēs varējām paņemt punktu no DIVĀM (!) favorītu komandām, tad arī pret Dāniju varam! Spēle būs ļoti, ļoti līdzīga. Cerams, ka Dāņiem brīva diena būs nākusi tikai par sliktu. Prātam neaptverami tuvu esam ceturtdaļfinālam.. Hārtlijs to ir pelnījis.
7 0 atbildēt

Ko tu te vispār iepīkstējies? Tev gadījumā nav jākopē raksti no "Ieva" un "Ko ārsti tev nestāsta" žurnāliem? Fiksi vergo.

11 5 atbildēt
Nu ko! Dāņi pārāk labi atpūtās! Fantastika kaut kāda, joprojām nespēju noticēt, ka esam ceturtdaļfinālā!!! P. S Dāņu līdzjutēji kaut kādi pilnīgi lohi, atvainojos. Latvieši pat spēlē pret Somiju pārkliedza visu arēnu skandējot - LATVIJA!
3 0 atbildēt
Labs raksts. Papildlaika uzvara derētu, jo tas nozīmētu,ka esam uzvarējuši savstarpēji. Super skatāma spēle. Meistarība ir viens, bet veiksmi arīdzan vajag. Otrajā periodā bijām labāki, bet ripa tomēr neieleca vārtos.
2 0 atbildēt
Fantastisks ir tas, ka neļāvām kanādiešiem spēlēt savu hokeju. Un kā nespēlēja uz pilnu jaudu? Redzēji viņu sejas izteiksmes pēc trešā perioda? emotion Tikpat labi var arī teikt, ka Kanādai paveicās, ka ripa neielidoja vārtos, kādā no mūsu metieniem emotion Nav jābūt viena līmeņa komandām, lai uzvarētu. Esam uzvarējuši gan krievus, gan zviedrus, gan somus. Paskaties kā Vācija vai Dānija paņēma somus...

Super spēle, redzēju! Man gan tik uztraukums, ka būs paguruši un pret Dāniju šodien nespēs pietiekami cīnīties. Arī pret Vāciju bija fantastiska spēle.

Varbūt tev ir info kāpēc pret USA OT spēlējam 4-4, bet tgd 3-3?
0 0 atbildēt

malači emotion

Baigie malači mūsējie  emotion . Tik daudz momenti pret kanādiešiem nekad nav bijis, un labi momenti, nevis uzmetieni no centra zonas.

Un papildlaikā Džeriņam vienkārši nebija vairs spēka. Makdeivids ar savu maiņu jau trešajā trešdaļā spēlēja 2x vairāk, nekā pārējie