local-stats-pixel fb-conv-api

Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrs 3. spēle Latvija - Vācija (2:3)13

Labs vakars, visiem spocēniem. Cik nu labs tas var būt pēc zaudējuma un netikšanas uz olimpiādi. Par pašu spēli runāšu minimāli, jo, kas gribēja redzēja un kas gribēs izlasīs citur. Nav liela vēlme par to runāt.

Spēle bija laba, ļoti līdzīga. Momenti bija abām komandām, pirmajā periodā gribētos teikt, ka Latvijai pat labāki, taču tas netraucēja tieši Vācijai ar vairākumu palīdzību līdz 2. perioda sākumam iegūt pārsvaru 2:0. Perioda vidusdaļa negaidīta vārtsargu maiņa - Gudļevski (kurš nekā nevarēja būt vainīgs zaudētajos vārtos) nomaina Merzļikins, acīmredzot, lai sapurinātu komandu. Tas palīdz, jo līdz trešā perioda vidusdaļai izdodās izlīdzināt - vispirms Indrašim, pēcak jau Karsumam, gūštot pa golam. Diemžēl, ar to nepietika, jo 5 minūtes līz mača beigām kapteiņa Daugaviņa noraidījumu izmanto Vācijas izlase un rezultāts paliek 3;2. Lai, kā mūsējie centās, rezultāts vairs nemainījās.

Vairāk vēlos šo rakstu veidot, kā lūgumu! Nepārmetiet puišiem par to, ka zaudējām. Nepārmetiet Dārziņam, kuram neveicās vai Miķelim, kuram neļāva iemest. Nepārmetiet Daugaviņam, kura noraidījums izrādījās liktenīgs. Nepārmetiet Kuldam un Šucam, kuri nesadalīja Šucu, kad ielaidām otros. Nepārmetiet Vasiļjevam par to, ka kaut ko ne tā ir izdarījis. Vasiļjeva vienīgā kļūda ir kāda par ko pateikšu vēlāk. Puiši, tajā skaitā treneri izdarīja visu ko varēja, taču kaut kas pietrūka. Pietrūka normāls hokeja federācijas prezidents, kurš, mācītos no Baltkrievijas un sarunātu tā, lai izlase var gatavoties kopā uzreiz. Pietrūka tas, lai komandas iepriekšejais treneris savu problēmu un kašķu neuzvedās kā gnīda. Paldies Beresņevam par visu labo, ko deva pirms 19 un 11 gadiem, taču šoreiz viņš rīkojās pretīgi. Sevi un valsti cienošs cilvēks būtu aizgājis jūnijā vai pēc turnīra nevis privāto interešu dēļ uzmetis komandu kura dēļ tā praktiski nevarēja gatavoties. Jā, pieaugušiem hokejistiem visam ir jābūt iemācītam - atliek saspēlēties un izdomāt labus taktiskos zīmējumus. Taču to nevar izdarīt 2 dienās ja vien spēlētaji nav pasaules top līmeņa visa komanda vai nav Zviedrijas, Somijas variants, kur pilnīgi visi no bērna kājas spēlē pēc 1 sistēmas. Neviens no šiem variantiem nav Latvijas...Paldies par to, ka netiekam tiesnešiem! Jā varat teikt, ka vainot tiesnešus ir lūzeru īpašība, taču - kur Bārtulim bija 2 minūtes par klupināšanu, kad viņu notrieca no kājām? Kur bija noraidījums pret Reķi, kad viņu klupināja, apmēram, 10 sekundes pirms 3. vārtu guvuma? Kur bija noraidījums pret Karsumu? Kur bija bullītis pret Miķeli? Jo, atšķirībā no komentētājiem, laikam labāk zinu noteikumus - lai piešķirtu bullīti ir jābūt priekšā aizsargiem,ar kustību uz vārtiem un sagatavotu metienu. Kas no tā nebija šajā epizodē? Tā var turpināt. Tāpēc nepārmetīsim mūsu puišiem, mūsu izasei, jo viņi neskatoties uz visiem traucējošajiem faktoriem cīnījās līdz pēdējam. Pirmīt teicu, ka Vasiļjevs neizdarīja vienu lietu - tā viena lieta ir (vismaz kadrā to neredzēja, ka būtu darījis) - nepasauca tiesnešus un neaprunājās, kas būtu rādītājs:" Eu, veči, kamoon, tiesājiet konsekventi nevis kā caur pakaļu! " Tā var turpināt un turpināt... Paldies izlasei, kas cīnījās un darīja visu, diemžel, šoreiz pietrūka.

Savukārt, tiem, kas tagad teiks - tur nebija cerību, es jau pirms spēles teicu, ka zaudēs, Latvija lohi un visādi citādi izcels to cik Vācija kruta un cik Latvijai bija maz izredžu, cik tizli esam un vēl nez ko - ejiet, jūs visi dillēs un sēdiet stūrī apmierināti par savu "gudrību"

Paldies visiem, kas izlasīja, piedodiet, ka šur tur mazliet skarbāka leksika, speciāli rakstu uz emocijām nevis jau nomierinājies. Tā kā OS, šoreiz ies secen, atliek gaidīt pavasari un turēt īkšķus, lai tad vismaz pavasarī, sanāk kaut kas skaists. Tāpēc ļoti ceru, ka Lipmans, vismaz tik daudz pratīsies, kā paturēs Vasļjevu un neturpināsies cirks ar treneriem..

112 1 13 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 13

0/2000
Kur IIHF atrod tādus kropļus, kas tiesā tieši Latvijas izlases spēles?!? Bet džeki nospēlēja perfekti! BET visu varēja mainīt arī Kirovs! Kpc tieši pirms turnīra bija jāpadzen treneris?! Kā Vasiļjevs pa trim dienām var iepazīt komandas nianses?!
11 0 atbildēt

Stulbi.

Nu neko. Sastāvs tika savākts izcili labs, bet vienkārši kaut kā nepaveicās, jo momentu bija.

Nesaprotu, kāpēc mums parasti tiek piešķirti pusakli tiesneši, bet komentētāji vispār nesaprata, ko runā,  emotion

6 0 atbildēt
Piekrītu tev, patiesībā man Vasiļjevs kā treneris patīk, spēja sakopot komandu un kaut ko saplānot, tiešām paldies čaļiem, viņi bija neatkārtojami labi. Lipmanis es domāju pēc šī visa tomēr vajadzētu atkāpties, jo tomēr pēc viņa izdarībām sākās bardaks ar treneriem, protams, Beresņevs vispār cūka, uzmet visu Latvijas izlasi. Tiesneši arī dirsā acis ierāvuši, iedod noraidījumu mūsējam pēc tā, kad pretiniekam vajadzētu piešķirt sodu par turēšanu ar rokām. Domāju te dalīsies cilvēki tāpat kā bija Olimpiskajās, vieni kuri no sporta neko nejēdz un noliks visus, un tie kuri sporto un sajēdz kaut ko no sporta, un sapratīs, ka ir kritumi un kāpumi un priecāsies par to.

Diemzel atkal jamekle objektivie un ne tik objektivie iemesli.... Nu cik var  ? Vai vispar ir bijusi kada reize ,kad musu hokejisti ir varejushi darit to ,ko vajag ,   mierigi un kartigi gatavoties turniram ,nedomajot  par visadiem ,,sikumiem,,... kur ,kas, kad trenes,kad bus apdroshinashana(vai bus ?),kas ar ko kopa speles utt. ,utt.  Ari tiesneshi biezhi vien piepalidz pasaules ,,vareno,, komandam un nekad nav dzirdets par iesniegtiem protestiem . Puishi censhas,bet pie apmeram vienadiem spekiem, tada sika pietiesashana var izshkirt visu.Ta nu ir,kartejo reizi atkal ,,nedaudz pietruka,,...

Toties mums ir динамо. Nafig čempis, nafig olimpiāde, nafig vietējais čempionāts.
1 0 atbildēt

Ja spēlēt nemāk, tad Olimpiskajās nav ko meklēt.

Pēdējos gados hokejs stipri sarūgtina !

Piekrītu!  emotion

emotion

0 0 atbildēt

👍

kā teica reiz pats Vasiļjevs - ja hokejists nevar iemest, tad tas nav hokejists. Austriju un Japānu izzāģēja caurus, bet pret stiprākiem jau kapā sūdīgi. lai arī tiesneši bija pasūdīgi, nevajag pārspīlēt - nebija tik traki kā pret Baltkrieviju, kad čehs neieskaitīja mums golu. spēlēt ir jāprot.