local-stats-pixel fb-conv-api

"Dinamo" steidzas, bet nepaspēj uz savu vilcienu1

Pēc fantastiskas atspēlēšanās un uzvaras pret vienu no KHL vadošajām vienībām, SKA komandu, otro spēli divās dienās aizvadīja Rīgas "Dinamo". Pretī Krega Maktaviša vadītā Jaroslavļas "Lokomotiv" komanda. Vārtos šodien stāvēja Kristers Gudļevskis, brīvdiena tika iedota komandas kapteinim Laurim Dārziņam, kā arī Jākobam Berglundam un abiem Kristapiem - Sotniekam un Zīlem.

Spēle iesākās samērā mierīgi, bez nopietnām vārtu gūšanas iespējām. Jaroslavļas vienībai pirmā perioda beigās vienu no izspēlēm veiksmīgi izdevās novest līdz precīzam metienam pustukšos "Dinamo" vārtos - 0:1.

Otrajā periodā arī tika gūti vieni vārti, bet šoreiz tos guva dinamieši. Miķelis Rēdlihs raidīja ripu savas bijušās komandas vārtu augšējā stūrī no vārtu priekšas pēc tam, kad lielisku piespēli no aizvārtes izdarīja Daniels Bērziņš. Pretinieku vārtsargs bija nosegts un šo ripu atvairīt būtu bijis grūti. "Lokomotiv" treneru štābs apšaubīja vārtu guvumu, jo Brendons Makmilans atradās vārtsarga laukumā, taču vārti tomēr tika ieskaitīti.