local-stats-pixel fb-conv-api

9 padomi lieliskai ballītei!3

Latviešiem ballēt patīk. Lēnām tuvojās vasara - gadalaiks, kurā visvieglāk sarīkot ballīti, jo netraucē aukstums un lietus (vai vismaz to dara mazāk). Tev tuvojās, kādi svētki un negribi parasto "ballīti", kurā visi nosēžās pie galda, fonā skan mūzika, pļāpājat un dzerat (vienalga grādīgo vai negradīgo), ēdat? Izlasi šo rakstu un iepazīsties ar 9 padomiem lieliskai ballītei. Noderēs.

1. Viesu saraksts

Izvēlies tos viesus, kas ballīti padarīs vislabāko. Uzaicini viesus laicīgi, lai ir iespēja sagatavoties un ieplānot izvēlēto datumu. Ja ir iespējams, uzaicini, kādu īpašo viesi, piemēram sen neredzētu draugu vai radinieku, kurš visiem patīk. Ja viņš piekrīt - paturiet to par noslēpumu līdz ballītes sākumam.

2. Labs vakara vadītājs

Vakara vadītājs ir ballītes dvēsele. Viņš nokontrolēs ballīti, tā, lai tā nekļūst garlaicīga pēc 15 minūtēm. Ja tev nav tik daudz finanšu vai ballīte nav tik grandioza, ka būtu jēga izmantot algojamu vakara vadītāju, sarunā, kādu draugu, lai viņš palīdz tev ar šīs ballītes rīkošanu, iejūtoties vakara vadītāja lomā.

3. Spēles un izklaides

Padomā par izklaidēm ballītes laikā. Izdomā izklaides tādas, lai tās patiktu maksimāli daudz taviem viesiem un, lai tās varat spēlēt un darīt ne tikai visi kopā, bet arī pa vienam vai diviem. Kārtis (gan parastās spēles vai dzeršanas spēles) ir paredzamas. Uzspēlējiet Mafiju, Yengu, ja esat gatavi vienu spēli spēlēt visu vakaru tad Monopulu, ja ir iespēja dabū sarunā novusu vai galda futbolu, hokeju. Parūpejies par šādu lietu dažādību.

4. Ēdiens

Ēdiens ir viena no vissvarīgakajām ballītes sastāvdaļām. Labs ēdiens ir puse no ballītes. Vislabakais ir tad ja tu vari sagatavot ēdienu vismaz 2 veidos - pamatēdienā, piemēram salāti, gaļa, pica - kas tāds, ko ēdīs vairumā. Un dažādi našķīši un uzkodas. Ja izklaides nebūs garlaicīgas, bet būs bijis labs ēdiens - tavu ballīti atcerēsies ar labu.

5. Laba mūzika

Izvēlies atbilstošu mūziku. Neliec savas iecienītākās dziesmas, ja zini, ka lielākajai daļai viesu tās tracina.Izvēlies mūziku, kas atbilst ballītes tēmai. Piemēram, Jāņi ir tas gada mirklis, kad lielākā daļa ir gatavi klausīties šlāgerus vai Ziemassvētku pasēdēšanā ar ģimeni neliec Dubstep.

6. Laiks un datums

Izvēlies to tādu, lai tas ir maksimāli ērts visiem, kurus gribi aicināt. Tieši tāpēc jāaicina laicīgi, lai ja izrādās, ka lielākajai daļai viesu neder tikai laiks, to var pabīdīt.

7. Tematiskā ballīte

Ja gribi piešķirt ballītei odziņu taisi to kā tematisko ballīti. Retro ballīti, pasaku ballīte, supervaroņu ballīte, urlu ballīte, spoku ballīte, Helovīna ballīte - varianti ir miljoniem. Izmanto šo tēmu noformējumā, mūzikā, ēdienu izvēlē, dreskodam - būs grūtāk, bet arī jautrāk.

8. Deju grīda

Ja tu esi paredzējis, ka tavā ballītē cilvēki gribēs dejot, izveido tam brīvu placi. Pat ja tā ir dzīvokļa/privātmājas ballīte ar ierobežotu telpu, neviens neliedz atbīdīt kaut nelielu brīvu laukumiņu virs kura iekārt lampiņas vai ko citu, lai radītu kluba, restorāna vai citu tev nepieciešamo atmosfēru. Viss atkarīgs no tavām vēlmēm un iespējām.

9. Noslēgums

Noslēdz ballīti ar kaut ko foršu. Neļauj tai vienkārši beigties ar klasisko "visi lēnām aiziet pa mājām". Pirms balllītes noskaidro cik ilgi +- katrs domā palikt un ballītes "noslēgumam" izvelies laiku, kas būtu tuvu laikam, kad lielākā daļa plāno doties mājās. Ja lielākā daļa plāno palikt pa nakti uztaisi "oficiālo" noslēgumu un tālāk katrs savā vaļā. Kopumā atceries - jo jautrāku un neaizmirstamāku ballīti velies, jo vairāk jāiegulda laiks tās sagatavošanā, tiesa pirms tam izvērtē aicināmos - ja viņi ir "dīvāna kartupeļi", kas nekad neko vairāk par paēšanu un papļāpāsanu negrib, varbūt nav jēga rauties pušu.

76 0 3 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 3

0/2000
Un nekas par svingeru pasākumiem, mehhh
1 0 atbildēt
Nekas atskirigs ko pieaudzis cilveks ar logisku domasanu nepaveiktu. Bet cepums un like par rakstu
0 0 atbildēt
Pietiek ar labu ēdienu emotion
0 0 atbildēt