local-stats-pixel fb-conv-api

Kas Rīgas “Dinamo” jāizdara, lai iekļūtu Play-Off?4

KHL 11. sezonas regulārais čempionāts strauji tuvojas beigām. Ieskaitot šī vakara spēli pret Sanktpēterburgas “Ska” ir atlikušas 10 spēles. No tiešajiem konkurentiem par Play-Off jeb izslēgšanas zonu Podoļskas “Vitjaz” un “Sochi” atpaliekam attiecīgi 4 un 1 punktus. Podoļskai tāpat kā mums ir atlikuši 10 mači bet Sočiem 9. Varētu teikt, ka uzdevums ir vienkāršs – Rīgai jāuzvar visas spēles un jācer, ka konkurenti vismaz pāris spēles zaudēs. Lai cik liels RD (turpmāk, īsuma labad tekstā Rīgas “Dinamo” tiks apzīmēts kā RD) atbalstītājs es nebūtu, šāds scenārijs ir tuvu zinātniskajai fantastikai vairāku iemeslu dēļ. Šajā rakstā, centīšos reālistiski un analizēti, paskatīties uz to, kas RD jāizdara, lai regulāro sezonu noslēgtu 7. vai 8. vietā, kas ļautu pirmo reizi pēc ilgāka pārtraukuma paspēlēt izslēgšanas spēlēs.