29

 598  2

Spocēni!?!?! Cik gan sarežīti ir uztaisīt patiesi labu foto sessiju? Vai viss kas ir nepieciešams ir laba kamera un +/- smuka modele? Un kā ar pacietību, izturibu un mērķtiecību? Bet pats galvenais - Kas ir šī maģiskā vieta kur zeme ar debesīm satiekas manās bildēs!??!!?

Jau kurā diena ceļā, jau kurā nakts mašīnā... Un lēmums nedaudz pamainīt savu imidžu ceļojuma vidū...

Mūsu galamērķis? Dmitrija bērnības sapņu piepildĪjums - izkaltušie sāls ezeri, kuros uzstādīti gandrīz visu pārvietošanās līdzekļu ātruma rekordi. Precīzāk - Boneville salt flats, Utah. Filmu mīļiem iesaku noskatīties filmu - Pasaules Ātrākāis Indiānis (The World's Fastest Indian), izcila filma, kas parāda kā šie sāls laukumi tiek izmantoti...

Bet pavasarī, it īpaši uzreiz pēc lietus šie izkaltušie sāls klājumi pārvēršas par gigantiskiem spoguļiem. Un mums tieši paveicās būt tur tieši pēc lietus.

Laigan iebraucām Bonevilllē diezgan vēlu, mēs joprojam paspējam sabildēt nelielu fotosesiju, bet nozvērējāmies, ka no rīta būsim atpakaļ uz saulrietu. Un tā arī izdarijām - modāmies 5:30 pēc ļoti slikti gulētas nakts karstuma dēļ un steidzāmies atpakaļ, lai iemūžinātu šo unikālo dabas skaistumu.

Jāatzīmē gan, ka par spīti tam, ka dienas vidū tur ir diezgan sliti, ja ne pat karsti - tad naktīs, kā jau tuksnesim raksturīgi temperatūras nokrītas diezgan zemu, un tas ir divtik jūtams, ja līdz potītēm atrodiez ledainā ūdenī pusplika... Otrās dienas rītā mūsu fotosesija aizkavējās, jo es pirmās 10/20 min nevarēju izkapt no mašīnas, jo ledainā ūdens dēļ manas kājas rāvās krampjos... Bet ziniet ko? Tas viss ir tā vērts, jo šīs bildes un šo maģisko pieredzi mums neviens nekad neatņems!!

Ceru, ka patiks mans video un fotosesijas bildes!! Kura no manām bildēm ir tavs favorīts?

Bet varbut tu domā ka manas fotosesijas ir nekam nederīgas?

Gaidu jūsu komentārus ar nepacietību!!

Pievienotie video

Komentāri 29

0/2000

Smukas bildes, un kā jau rakstā minēji, nevajag pro kameru.

Bildēs tu arī labi izskaties   

Patīk man tetovējumi un gaišmates

 41  6 atbildēt

Prieks, ka jums patīk manas bildes! Un paldies, ka novērtējat manus centienus dalīties ar pieredzi un vairot pasaulē skaisto!! Un paldies arī visiem, kas šeit izsaka konstruktīvu kritiku, tā tiek uzklausīta un ņemta verā.

Bet visiem kas ienāca tikai savu žulti kkur izgāst - ceru, ka jums dzīve uzlabbosies!! Mācīsimies izteikt konstruktīvu kritiku un tad arī tiksim uzklausīti!!

 33  0 atbildēt
8.
 25  0 atbildēt

Jā, bet bildītes ir iznākušas foršas!

 25  0 atbildēt
Damn, skaisti, gribētos ar moci tur pabūt.
 23  0 atbildēt

Bilde nr.2 ir izcila

 22  0 atbildēt

Ja godīgi, tad šīs uzmanības deficīta izpausmes jau ir apnikušas gan galerijās, gan šeit. Varbūt varētu kādu izglītojoša veida rakstu, ja ir spēju robežās?

 21  1 atbildēt

jā, katrs sasniegums prasa laiku, nervus, stresu. Bet katrs to pats ir izvēlējies, vismaz daļēji.  Problēmas būs vienmēr, beigās tas rezultāts ko gribēji nešķiet vērts tā laika, nervu, dvēseles, ko ieguldīji. Agrāk domāju stulbi, ka baģātiem vai daudz sasniegušiem cilvēkiem nav problēmu. Bet ir, it sevišķi kā to līmeni noturēt, un nepazaudēt.  Dažreiz ir tā, ka ir sasniegumi, bet nav attiecību. Dažkārt paveicas un ir gan tas gan tas. Dažkārt ir gan tas, gan tas, bet to var pazaudēt. Prieks par tevi, izbaudi šo brīdi, kad esi laimīga!

 11  0 atbildēt

Bez krūštura visi foto sanāks LIELISKI

 6  0 atbildēt

Bildes, kur ar mugurpusi, tīri cērtams zaķis. No priekšas, nu kadi 30% gribulis pāriet, bet cilāt var!  

 3  0 atbildēt
Neesmu nekāds "baigais afigennais fotogrāfs", taču ieteiktu ne visās bildēs forografēt modeli tieši pa vidu. Labāk paņemt tādu lenķi, lai vairāk ir uz vienu vai otru pusi. Arī paskatoties uz video( neieslēdzot) pirmā bilde, kreisajā pusē izskatās daudz labāk nekā tā, kur meiča ir tieši bildes centrā. Lai izdodas nākotnē! Laba vieta un labas bildes.
 2  0 atbildēt
Nezinu ka latviski paskaidrot ... but in the so called golden hour when the lighting is so different the camera exposure reading is usually off the best solution is to use spot metering, this explains why you have blown out sky in some of the pictures, I personally wouldn’t use these pictures as they look amateurish. Pictures you have posted here all look the same (talent centered), same exposure, same wide framing. Even with the locations this amazing you can take pictures with depth of field and follow the rule of thirds. If you shot these in raw I would go back and do some cropping and retouching. Tip I learned recently: every picture you take horizontally you should also take the same vertically ( it’s in contract for discovery photographers) this way you can get some unplanned shots that will blow your mind. These pictures are ok but they have potential to be amazing, start with cropping.
 2  0 atbildēt

Man liekas , ka interesantak butu , ja butu pievienots apraksts par tehniku ar kuru tika fotografets , aksesuari , kuri tika izmantoti un kameras iestatijumi   

Bildem nav ne vainas , bet vairak vai mazak interesetu kas un ka tika darits , lai sos kadrus iemuzinatu !

 1  0 atbildēt

Mans favorīts nr.2

 1  0 atbildēt

Nu un ko tālāk šī šļura ar šīm bildēm darīs??Izkārs sev izstabā  un kaifos??

Tai blozgai ar galvu kas nav ok..tas ir totāls narcisisms!!! 

 2  1 atbildēt
nu skaista meiča. pīrsingu par daudz,bet tā jau varētu...
 0  0 atbildēt

smukas bildes, bet tie tetovējumi no baltās kleitiņas uz ciskām kā vecas apeņu špurgalas. biku garāk kleitinu tādām bildēm

 0  0 atbildēt
Nav slikti, jo vieta un laiks burvīgs, bet kompozīcija tāda garlaicīga, jo tikai centrējumi. Dažiem kadriem tas ir burvīgi, bet visai sesijai – neinteresanti. Tā jau foršs piedzīvojums izskatās, katrā ziņā rezultāts nav spikts.
 1  1 atbildēt