14

 525  2

Kā jau visam dzīvē, arī musu brīnišķīgajam Floridas piedzivojumam pienāca beigas, bet es jums piedavāju nelielu atskatu. Tā bija viena traka ideja, bet mēs pateicām "jā" un joprojām varam gremdēties saldās atmiņās par pieredzēto!!

Bieži mēs it visā meklējam raciaonālo pusi un aizmirstam, ka dzīvojam vienreiz!! Mums visiem ir jaiemācās biežāk teikt "jā" trakiem un dīvainiem piedzīvojumiem un jāļaujas dzīvei!! Mums radās unikala iespēja 9 dienas apceļot Floridu, bet ar diezgan ierobežotiem līdzekļiem - kas nozīmēja, ka mašīna plīsīs un ka kašīna būs ne tikai transportlīdzeklis, bet arī mūsu patstāvīgā dzīvesvieta. Mēs burtiski bijām uz ceļa 24/7 visas šis 9 ceļojuma dienas. Bija karsti, bija auksti, bija priecigāki un ne tik priecīgo momenti, bet šis noteikti būs piedzīvojums, ko stāstīt mazbērniem un atcerēties mūžīgi!!

Teiksim "jā" biežāk un izbaudīsim šodienu un dzīves piedāvātās iespējas, lai cik trakas tās arī nebūtu!!

Ceļojiet, mīliet, smejieties un raudiet!! Esiet!!

Ceru, ka mans video spēs jūs iedvesmot, iedrošināt un nedaudz arī informēt, par pasaules skaistumu!!

Love - Marta Klinta

Komentāri 14

0/2000
Es neskaužu, lai laba dzīve, bet nevajadzētu aizmirst, ka tomēr tas ir pateicoties tam, ka sanāca atrast pietiekami naudīgu cilvēku, kurš arī ir ASV, un cik liels ir tajā ir meiteņu nopelns? Būt skaistai un iepatikties kādam cilvēkam, kurš tad arī pūlas ar darbu, lai varētu nodrošināt izklaides un visu pārējo? Man nepatiks tie, kas saka vienkārši izbaudīt šodienu. Dažādas dzīves, dažādas iespējas. Ne viss ir atkarīgs tikai no cilvēku izvēlēm, bet arī lielā mērā no veiksmes- īstajā laikā, īstie cilvēki, īstie kontakti, īstās attiecības. Cits nopūlas visu dzīvi, bet ir nabags, citam nospīd- un viņš visus nopelnus piedēvē sev. Ok...varbūt likās kā tipiskā ignā latvieša komentārs, bet es esmu reālists, un saprotu kas no kā ir atkarīgs.
 23  0 atbildēt
Martiņa ir laimīga un seksīga latviete un tas ir labi!
 12  0 atbildēt
Kas tur pārtikas deficīts?
 5  0 atbildēt
Atkal tas negliitais deelis kkadu huinju filmeee
 6  1 atbildēt

Marta, tev ir foršs dibens, bet parādi taču reiz pupus!

 2  0 atbildēt

FUUU priekš kam tev ausīs tie lielie caurumi? Tie pat nav skaistumam, vienīgi lai vairāki džeki var vienlaicīgi spraust.. Meh.... Labak būtu pupus uzkačājusi, nevis ausis... Žēll ka video neko nestāsti tikai mūzikas pavadībā, rāda gada atskatu ( nenosījos visu video,jo tā mūzika nepatika) bet nu labs, ka tev tā paveicās, vismaz nav maximā vai hesburgerā jārukā par kasieri, ar to arī tevi apsveicu. ĀĀ un vēll tattoo baigi labie, man patīkās  

 2  0 atbildēt

Man labāk dārzeņi garšo...  

 1  0 atbildēt

  

 1  0 atbildēt