9

 316  0

Mieru, tikai mieru... Cik zināms šis tornis nav ne nolādēts, ne spoku apsēsts, bet tā iespaidīgums ir nenoliedzams un nedaudz pat maģisks.

Lēnām ieripojam jau 9. ceļojuma dienā... Tākā nespējam atrast normālu "rest pointu" kur pavadīt nakti, nolemjam gulēt blakus šķietami mazam un klusam ceļam. Kā jau ierasts mēs smagi maldijāmies par to "klusu" daļu... Pirmkārt šis ceļš bija tukš tikai nakts laikā un jau agri no rīta mēs pamodāmies no tūristiem, kas pietur turpat un kravas auto kas izmanto ļoti skaļu bremzēšanas sistēmu, jo šis ceļš vijas uz leju no ļoti stāva kalna... Labrīt...

Bet vislielākais pārstaigums mūs sagaida, kad mēs beidzot izlienam no mašīnas un ieraugam šodienas galveno mērķi - Velna torni (Devil's tower) gluži kā uz pastkartītes gaidot mūs...

Tā nu mēs ātri sabildējamies un dodamies apskatīt to tuvāk!!

Kādreiz viss "tornis" atradās zem zemes. Tas izveidojās magmas izvirduma laikā apmēram 50 milj gadu atpakaļ. Laika gaitā apkārtējā zeme erodējās, bet tornis stāv joprojām.

Patiesi iespaidīgs dabas veidojums!!

Pievienotie video

Komentāri 9

0/2000
Skaists skats, tikai būtu labi, ja bezdibene nelīstu priekšā!
 11  1 atbildēt
Smukas kājas!
 4  0 atbildēt
Smuka klintīte
 3  0 atbildēt

Patiesi iespaidīgs veidojums ir tikai jūsu Jimy pirmaja bildē un Martas pakaļa ceturtajā bildē.

 3  0 atbildēt

Krievija skaistāka.

 4  3 atbildēt
tas noteikti nav magmas veidojums bet gan fosilais veidojums vai nu milzu sūklis vai pat koka celms. jo man pašam agrāk bija iespaidīga skaista fosīliju kolekcija lasīta te pat pie mums LV. un es nemeloju man bija vairāki velna tornīši no 1 cm līdz 30 cm garumā un tie tieši tāpat sastāvēja no piecsstūru un seštūra kolonnām visā garumā precīzi tā pat kā šim kalnam prec>zas kopijas. tā pēc lai nepūš pīles ka tā ir magma. un ir arī plakaniski tādi sešstūru veidojumi man tādi arī bija. es pats aicinu cilvēkus kuriem ir fosīliju kolekcijas lai parakājas un salīdzina vai ir taisnība. man diemžēl sen nav kolekcijas jo es ar to biju aizrāvies skolas laikos. var būt kādam skolniekam ir pašu vākta fosilā kolekcija. lai veicas !
 0  0 atbildēt