13

 718  2

Šīs pils būvniecība joprojām ir miglā tīta un nostāstiem apvīta. Kā gan Edvards Liedskalniņš būtams tikai nedaudz garāks kā 150cm spēja izkustināt 9 tonnas smagus koraļu bluķus bez moderno tehnoloģiju palīdzības?!?!?

Jā diemžēl mūsu iepriekšējais vlogs nedaidīti aprāvas, kad mūsu kamera izdomāja nobučot asfaltu un tādejādi iznīcināja lēcu. Bet nekas, tas mūs neatturēs no ceļojuma baudīšanas.

Pēc Key West dodamies atpakaļ uz Miami iegādāties jaunu lēcu, bet pa ceļam izmantojam iespēju iebraukt pasaulslavenajā un nostastiem apvītajā Edvarda Liedskalniņa būvetajā Koraļu pilī. Par šo celtni klist dažnedažādākās baumas un teorijas - sākot ar cetplanētiešiem un beidzot ar maģijas pielietošanu. Kapēc? tapēc, ka šī unikālā pils in veidota no vairākas tonnas smagiem koraļu blokiem kurus Edvards pārvietoja un uzstādīja bez moderno tahnoloģiju palīdzības. Manuprāt šim butu jābūt 8 pasaules brīnumam!!

Vai esi ko dzirdējis par šo apbrīnas cienīgi celtni?

Pēc Koraļu pils ekskursijas mēs devamies tālāk uz ziemeļiem un garām Miami un piestājām slavenajā West Palm Beach lai Dmitrijs varētu iemēģināt Atlantijas Okeāna viļņus.

Ceru, ka patiks video!! Seko manam Youtube kanālam, spied "patīk" manam video un droši komentē!! Visa veida atbalsts man nozīmē ļoti daudz!!!!

Love-MartaKlinta

Komentāri 13

0/2000

Vieta, protams, skaista, tikai tā sieviete ir tik neglīta, ka izbojā visus kadrus. Fui...

 13  2 atbildēt

     interesanti...

 5  0 atbildēt
Kam tagad pieder tā koraļu pils?Tas ir muzejs vai privātīpašums?
 3  0 atbildēt

  

 2  0 atbildēt

gadiem maļ un maļ par to būvi, tikai neviens neņem vērā apkopotās sūdzības vietējam šerifam, par troksni naktīs, un liedskalniņa paskaidrojumus par to ka naktīs īrēt būvtehniku sanāk lētāk, plus zināmas bildes kur  viņš pozē ar viņču uz trijkāja un citiem progresi'viem štrumentiem savā stroikā,,,,,protams galvenais ir miiiiiiistjika

 2  0 atbildēt
Noslēpums ir atklāts. Mistika ir tiem, kas neseko jaunumiem
 0  0 atbildēt
Ohoo
 0  0 atbildēt