4

 57  0

Taizeme, Malaizija... ceļojums, ko neplāno pēdējā brīdī, taču 3 nedēļas pirms aizbraukšanas nebūtu pat iedomājušies ka dosimies turp, bet tā nu gadījās, ka vēlējāmies padzīvot kaut kur, kur vasara nekad nebeidzās... tā nu pēkšņi biļetes kabatā, plāns un somas gatavas, 3 lidojumi un esam iemesti citā realitātē. Tā nu arī veiksmīgi sanāca, ka Taizeme atcēla latviešiem vīzas un varējām uzturēties tik ilgi par velti (parasti bija 2 nedēļas ap 60EUR, vai mēnesis caur tūrisma aģentūru 60EUR, tagad 0EUR - vien reizi 2 mēnešos jāizbrauc no valsts).

Ceļojuma laikā apceļojām pilnīgi visu Taizemi, pabijām 10+ salās un vairākās pilsētās. Izskrējām arī uz blakus valsti - Malaiziju, kur izbaudījām lielpilsētu šarmu, penthausu ar baseinu uz jumta un ko tik vēl ne. Plānojām doties uz Indonēziju - Bali, bet sapratām, ka to darīsim nākošajā ceļojumā!

Dzīvi saistu plaši ar fotografēšanu un ceļojumu blogiem (apcelotas 36 valstis), taču nu arī izdodas iespraukties video sfērā, - par šo mēnesi paradīzē sagatavoju 6 minūšu video ieskatu! Patīkamu skatīšanos!

Pievienotie video

Komentāri 4

0/2000

mēnesis par 60 eur?😂

 1  0 atbildēt

👍

 0  0 atbildēt

😍

 0  0 atbildēt

👍

 0  0 atbildēt