12

 182  0

Viens, no pavasara siltajiem galamērķi ir arī Maroka. Tūristu izkrāpšanas ziņā, Ēģipte nestāv klāt. Tapēc, ja ir doma apmeklēt šo valsti, rēķinieties ar šo faktu, ka jūs esiet staigājošs bankomāts. Video redzamajā "fish market" 25 eiro vietā no mums izkrāpa 100eiro. Onkulīts, kas uzplijās ar savām čūskām, vēlāk pieprasīja 18 eiro u.t.t.

Pievienotie video

Komentāri 12

0/2000

Nu, nu - paklausoties stāstus pat takšiem pie lidostas - Latvija arī nav 'pūkainītis'!

 16  0 atbildēt

Man maroka asociējas ar vienu lietu - rallijs, kas ir parodija par parīze - dakāra, saucas Plimuta - Banžula.

Rallijā ir 5 dzelzs noteikumi:

1.autiņs maksā 100 mārciņas

2.ieguldījums nevar būt vairāk kā 100 mārciņas.

3.palīdzība no malas nav atļauta.

4.galapunktā autiņš tiek pārdots izsolē, un nauda novirzīta labdarībai.

5. pirmos 3 punktus var neievērot.

viss bija labi līdz daži biezie sāka braukt ar krutiem džipiem un beigās negribēja tos notirgot. Un galā sačakarēja to gonku.

bet ne jau tas bija svarīgākais. Marokā vēders uzmeta tādu kūleni, ka pat ar smektu podā tika pūsta migliņa, kuru varēja noskalot tikai ar karstu ūdeni. Tur ir jādzīvo vairākas dienas, un tad pirmās divas trīs tiek nopūstas, pēc tam ir ok. Vairāk vai mazāk visiem ir pēc šitā jāvadās. Bija viens čalis, kurš tā kā nē, izvairījās no visa, un pēdējā dienā, kad bija nenormāls karstums, piekrita paņemt ledu. Un tā atpakaļ lidojumā viena hauzīte bija viņa.

p.s. pēc šķīvja satura izskatās, ka varētu maksāt eur100, jo ir normāla izmēra tīģergarneles, liels omārs uz kādiem 80$, zivtiņas. Atceros, ka rādīja romā, zivju plate maksā 19eiras, tikai pēc tam maziem burtiņiem, ka par 100gramiem. Un japāņi ieraudzīja, ka tāda haļava, un pasūtījaa visu, beigās par vairāk kā 400eirām. Par ko bija šokā. Un karabinieriem ilgi nācās skaidrot, ka nu romā ir tāda prakse, ka norāda cenu par 100gramiem nevis par pilnu porciju. 

 5  0 atbildēt

Ir aitas , ir cirpeeji 🐑

 7  2 atbildēt

Reāli tracina šie lētie kidalu varianti.

Tracina tie cilvēki, viņu kultūra, troksnis, netīrība.... acīs skatoties viņi tev smaida un klanās, bet patiesībā ir pat nenormāli dusmīgi, skaudīgi, ka tev piķis ir, bet viņam uz ielas jāstāv un jātirgo kaut kada figņa, vai viesnīcā aiz tevis jāvāc.

 7  2 atbildēt

Vajadzēja aizlaisties un nesamaksāt.

 4  0 atbildēt

Biju Marokā pirms 10 gadiem, neko sliktu nevaru pateikt, ļoti sirsnīga tauta, ja kas nepatīk, tad pateikšu, kur aitas tur cirpēji. Ja Tu nekaulesies , samaksāsi 10 reizes vairāk, bet ja pārdevējam iepatiksies kaulēšanās proces, preci dabūsi par grašiem un projām ejot par brīvu dabūsi otru. Tādas ir viņu tradīcijas, ja tās neievēro, tad pats esi muļķis (atvaino par izteicienu). Katrai tautai ir savas tradīcijas un paražas, un tās jāievēro. 

 3  0 atbildēt