local-stats-pixel fb-conv-api

Voshod 3M 1994.gada ;)19

174 0

Sveiki.Tehnikas mīļotāji esmu atkal ticis pie laba aparāta Voshod 3M jeb tautā saucamais ''Zaķītis :D'' un Mocīts pa sviestmaizi tika dabūts.Vošelim Veiktas Modifikācijas Slīpētas lūkas,sedināta galva utt,Mocīts iet ļoti labi jauda aizrauj uz trasi prasās pilnīgi ;)

Ja būs labas atsauksmes bus Atkal citi rakstiņi ;)

174 0 19 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 19

0/2000

Voshodam ir viena nelāga slīmība, plīst viss pēc kārtas.

2 0 atbildēt
Cik ta viņam ir to lūku, kuras ir slīpētas? Sludinajumā bija rakstīts kā slīpēta ieplūdes lūka... Vai arī otro cilindru pieliki un pie reizes arī slīpēji ieplūdi?emotionemotion
1 0 atbildēt

Man arī uz laiku tāds pats 4M tika nodots lietošanā. Tam kaut kas bija ar kārbu, jo ceturtais robs šausmīgi apgriezienus raustīja, pēc tam man tika teikts, ka viņiem visiem tā slimība esot. Uz kurbuļa lēca, kad ienāca prātā, kad sākās šie niķi, pazuda viss braukšanas prieks... Bet ja pats saprot, kas ir motorā un kārbā un prot sataisīt (ar laiku tas Tev noteikti būs jādara), tad var braukt arī ar tādu. Lai labi ripo. emotion

1 0 atbildēt

''Pumpene'' šitam variantam nu neder nemaz! Šitais komplekts, pat amatieru enduro neder! ''Frišināts'' ir,tik bez kādas sajēgas par kādu segumu šitais brauks!

1 1 atbildēt

Tagad jau grūti..tā satikme...un vēl atpazīs...žēl..krievu laikos gan mēs močījām bez problēmām...bet šad tad pa kluso jau var izgāzt!emotion..tagad...vajag močīt pa mazpilsētas ielām,tur tikai jāuzmanās no večiņām..tās tagad domā,ka gājēju pāreja ir visur,kur šās iedomājušās šķērsot ielu!emotion...un,vispār,mēs tak zinām ''taciņas'' par kurām pat poliču moči nevar izlīst!

0 0 atbildēt

Labs

0 0 atbildēt

Zaķītis ir pirms voshoda! Voshodu sauc par vošeli tautā emotion  Zaķītis ir Kovorovec 

0 0 atbildēt
Kārbu sataisīt ir elementāri- ja pārslēdzēj mehānism ir izdilis,var zem tapām salikt šeibes,un ja raustās gaņģi,ar fleksi jāizslīpē zobratu saķeres zem leņķa. Galvu var sēdināt,tikai blīvei šerva jāiedzen.Un ir tāda lieta kā rupjā,un smalkā kārba,man visi gaņģi ir uz smalkās kārbas,tikai4 ātrums uz rupjo-lai lielāks ātrums. Aizdedzi ari var kombinēt no deltas-vieglāks magnēts.
0 0 atbildēt

Mocīts ļoti skaists. Varbūt varētu pateikt, kādēļ tieši sauca par zaķīti?

0 0 atbildēt