local-stats-pixel

Super-bus, traucas ar 250 kilometru ātrumu stundā.9

114 0

Par arābu šeihu bagātību un līdz ar to ekstravagantu vēlmju ieviešanu dzīvē ir redzēts un dzirdēts no dažādu šovu un „augstāko plauktu” izstādēm Dubaijā.

Parasti viņi savu bagātību izrāda ar ļoti dārgu auto apzeltīšanu vai izdaiļošanu ar briljantiem… Runāju par tehniskām lietām… to, ka viņu sievas (parasti vairākas) tiek izpušķotas dārgakmeņos vai arī kāds šeihs padižojas uzceļot lielāko debesskrāpi pasaulē….esam jau pieraduši.

Tātad viens no arābu šeihu bagātajiem pārstāvjiem pasūtīja Nīderlandē sev elektrisko “super bus”, kas var pārvadāt 23 pasažierus un sasniegt maksimālo ātrumu 250 km / h.

Ja ir pasūtītājs, kas naudu neskaita, kāpēc gan neaplaimot bagātnieku ar kārtējo tehnikas jauninājumu.

Pie „super busa” izstrādes ķērās projekta iedvesmotājs un galvenais smadzeņu vīrs Wubbo Ockels,kas ir Nīderlandes pirmais astronauts („Challenger” apkalpes loceklis) un šobrīd, kosmiskās aviācijas inženierzinātņu un tehnoloģiju profesors.

Kas tad viņiem iznāca…?

“Super bus”, diezgan maz līdzinās ierastā autobusa veidolam…drīzāk izstiepta „Lamborghini” straujajam siluetam, jo 250km/st elektromobilim ar 23 pasažieriem nav joka lieta.114 0 9 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000

Kaut Latvijā tadi būtu, nevis bleķa kastes ar bluķiem krēslu vietā. :D

9 4 atbildēt

Neliels labojums: durvis neatveras ar elektromotoru, bet gan ar gāzes amortizātoru palīdzību.

Diez, cik šis brīnums ''nabadziņam'' izmaksājis?

2 0 atbildēt

Nu nezinu vai ar tādu var pabraukt pa pilsētu, vispār viņš nav diezko praktisks.!

2 0 atbildēt

Kilometri stundā rakstas nevis km/st bet km/h

3 1 atbildēt