29

 585  1

Kā jau mēs visi zinām- filmas un video neaatspoguļo patiesību. No kameras ir viegli paslēpt visus nesmukumus un kļūdas. Bet vajag arī zināma līmeņa drosmi, lai savas kļūdas un ķibeles atdzītu un vēl parādītu tās publikai.

Jā mēs arī kļūdamies, un mums ne vienmēr viss iet tik gludi kā gribētos.

Ir pienācis laiks pastāstīt mūsu nepastāstīto stāstu aiz mūsu pavasara brīvlaika.

Jau sen bijām izlēmuši, ka mūsu ceļojumu plāniem vajadzētu iegādāties atbilstošu mašīnu, kas spētu tikt galā gan ar ceļiem un bezceļiem, gan spētu būt ne tikai transportlīdzeklis, bet arī mūsu naktsmājas. Kapēc pirkt? Tapēc, ka īrēt uz tādu laika posmu būtu daudz sālītāk, it īpaši ja īrētu kko pietiekoši lielu, lai varētu tur arī gulēt. Pluss beigās vēl var pārdot un daļu naudiņas dabūt atpakaļ.

Un tā nu mūs liktenis aizveda pie mūsu GMC "Jimmy" jeb turpmāk tekstā - Džimmija. Es Džimmijā iemīlējos jau no pirmā acu skatiena, salīdzinoši mazs ņiprs, gana augsts džippiņš, ar gana lielu bagāžnieku gulēšanai un mantām, un 4 riteņu piedziņu. Kas gan var būt labaks par šo!?!?!?!!? Un cena ar gana patīkama.

Tā nu Džimmijs kļuva par mūsu ceļabiedru un draugu.

Visi trijatā (es, Dmitrijs un Džimmijs) dodamies mūsu pirmajā lielajā piedzīvojumā.

Sakumā viss labi - bet iebraucot Miami saprotam, ka ir neliela problēma - no motora sūcas ūdens... Hmm... pirmā doma - caurs radiators vai sliktākaja gadījumā galvas blīve. Saprotam, ka pa ātru izdarīt secinājumus. Uzpildam ūdeni, ļaujam Džimmijam atpūsties un izbaudam Miami.

Pāris dienas viss labi, regulāri lejam ūdeni un visu uzmanam.

Atgriežotiees no Key West saprotam, ka eļļas spiediens kāpj, motors sāk pārkarst un ūdens turpina pazust. Pārbadam eļļu - jup, baltas kafijas krāsā. Viss slikti. Dienas otrā daļā mašīna knapi kust uz priekšu. Jāmaina eļļa, nav citu variantu. Nomainam eļļu, ieberam radiatorā sūci apturošu šķidrumu un lūdzam Dievu.

Un mūsu triks patiešām nostrādā, varam turpināt ceļu. Atlikušo ceļojuma daļu Džimmijs uzvedas priekšzīmīgi!!

Bet kā jau paredzējām mūsu prieki nav mūžīgi!! Pēc laiciņa atkal eļļā konstatējam ūdeni... Bet vismaz šoreiz esam uz vietas, un varam risināt pašu problēmu, nevis tikai novērst sekas.

5 Dienu laikā, pa vakariem, izjaucas motors, kostatējas problēma - plīsusi blīve ieplūdes kolektorā -, pulējam un tīram ieplūdes kolektoru, liekam visu kopā un esam reanimējuši Džimmiju.

Tagad esam gatavi tālakiem piedzīvojumiem ar mūsu četrriteņu draugu plašajā ASV.

Pievienotie video

Komentāri 29

0/2000
Prieks,ka paši māk visu saprast,salabot un turpināt ceļu!
 24  0 atbildēt

Labi ka šis nenotiek Vācijā sāvādāk ceļojums būtu beidzies ar kādu 20k soda kvīti!   

 7  0 atbildēt
Malači!!!
 4  0 atbildēt

nesaprotu kā var uz sevi reģistrēt asv auto ar Lv pasi.

 5  1 atbildēt

                                          Malači, ka esat tik prakstiski un par spīti visam, realizējat savu sapni.

Es pats tikko atbraucu no ASV. Ampeklēju Kaliforniju, Arizonu un Nevadu. Bez mašīnas tālu netiksi.... tāpēc paņēmu nomā Infiniti QX60. Manos 22 gados tas ir nēreāli dārgs prieks, jo skaitos "mazgadīgs" vadītājs... vairākus simtus iztērēju "underage driver" nodevās. Piekāst to naudu! Dzīvojam tikai vienreiz... varu iejusties verga lomā uz vairākiem mēnešiem, lai kvalitatívi apceļotu šo skaisto valsti.   Drošvien, drīz arī sākšu publicēt rakstus par saviem piedzīvojumiem Laimīgi un priecīgi pavadiet laiku!

 3  0 atbildēt

  

 2  0 atbildēt

Bet izskatījās tik jauki.Es pat paspēju nodomat ,cik kruts viņiem auto.Dmitrijs malacis ,auto lietās pazīst drēbi.Domājams arī citās .Meitenīt turies pie viņa,tas nav Kivičs un tevi nepametīs.

 1  0 atbildēt
Īsti nekāda skarba patiesībā tur nav, bet nu skaists clickbait virsraksts.
 0  0 atbildēt
Auto plīst arī vācijā
 0  0 atbildēt

Tikai atceries,to pulveri,ko jūs iebērāt radiatorā,tas aizdambēs ciet jums visu sistēmu,tātad ūdens vai antifrīzs,vairs vispār necirkulēs nekur.Taka ieteiktu,jums nekavējoties braukt uz servisu un visu sistēmu skalot,ja negribat lielās nepatikšanās iekulties pa ceļam.Nesaprotu,kapēc tas mēsls pulveris nav ar likumu aizliegts.

 1  3 atbildēt
Tatad taa mauka esi tu ar to krievu suku, lol, veiksmigi talaak, ciest nevaru zīda slavus...
 2  4 atbildēt

es tā arī nesapratu to visu sākuma drāmu - skarbā patiesība, neatspoguļotā patiesība, nesmukumi,,,tas viss kapēc ievadā ? deļ tā ka salūza veca klabata  ? tak visā pasaulē  vecas miskastes plīst...un Marta -tu pati esi tā blondā, hmmm dura, vai vienkārši nokačāji to video ?

 2  4 atbildēt

Es gan labāk dzirdētu, kādas vēl jautrības notika automašīnas guļamajā zonā

Ģimam gan respekts, ja prot autoatslēdzbiecību šādā līmenī, turklāt ne pārāk komfortablos apstākļos!

 4  8 atbildēt

that bitch ugly af

 0  4 atbildēt