Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [54]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
bombongs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Līgo vainadziņšMedaļa Betmens
  bombongs 28.03.19 14:15  
0
0
atbildot uz jurikz komentāru " Ko dod vēstures zināšana, ja uz to nevar ats... "

Un atkārtoju, Krievijai un tas cilvēkiem ir daudz problēmu. Kas vēl būs ilgi jālabo. Bet pa lielam Krievija ir uz pareizā ceļa. Un jārēķinās ASV būs ar Krieviju, grib viņi jeb nē. Un kā jau teicu nekas tāpat vien nenotiek. Visam ir savi iemesli.
bombongs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Līgo vainadziņšMedaļa Betmens
  bombongs 28.03.19 14:11  
0
0
atbildot uz jurikz komentāru " Ko dod vēstures zināšana, ja uz to nevar ats... "

Pie tā kāpēc slavina Putinu krievu ir vainīgi paši amerikāņi. Jeļcins bija amerikāņu ieliktenis un dzērājs kas aizlaida Krieviju pa burbuli. Krievijā plauka noziedzība. Jo nebija nekādas kontroles (apmēram tas pats kas šodien Ukrainā). Tad ieradās Putins,un esmu prasījis daudziem kāpēc viņi atbalsta Putinu? Atbilde vienkārša Putins apturēja to murgu, ko pieļāva Jeļcins. Viens piemērs ir līgums ko Jeļcins savā dzērumā parakstīja ar ASV, ka ASV drīkstēs 50 gadus bez maksas Krievijā pumpēt naftu. Pēc tam krieviem paliks rūpnīcas kā atlīdzība. Un Putins to apstādināja... Lai spriestu par Krieviju ir jāzina fakti. Es Krievijā pārsvarā komunicēju ar cilvēkiem kam augstākās izglītības. Jo apgrozos industriālajā sfērā. Attiecīgi satieku ne parasto pelēko masu. Ir daudzas lietas ko tev nekad nestāstīts. Esmu izbraukājis Krieviju, Ukrainu, Baltkrieviju, Uzbekistānu un Kirgizstānu krustām šķērsām. Un esmu daudz redzējis un dzirdējis. Un neesmu es Krievijas fanātiķis. Bet ir liels bet! To ko tev stāsta medijos un tas kas patiesībā notiek ir divas atšķirīgas lietas.
sega789 avatars
Medaļa TrumpeMedaļa SpoksMedaļa 1/13 kūciņas
  sega789 28.03.19 13:31
0
0

atbildot uz TsarAlexander komentāru " Vai tā labējā josla bija aizņemta vai brīva ... "

Vai es Tevi pareiz saprotu, ka, ja es braucu no ielas, kura krustojās ar apļveida krustojumu, pirms kura man ir jādod ceļš tiem, kas brauc aplī, tad pārliecinoties, ka pirmajai joslai es nevienam netrāpu sānos, es mierīgu sirdi tešu otrajā joslā, un ja tur kāds arī jaubrauc, tad maucu viņam sānos mierīgu sirdi, zinot, ka tāpat viņš būs vainīgs, es tak pareizi saprotu Tavu domu?

jurikz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  jurikz 28.03.19 08:49
0
0

atbildot uz bombongs komentāru "Ja domātu vienādi, tad būtu dīvaini "

Man arī ir sanācis daudz kur būt un dažādas tautas iepazīt. Gan te ir loxi, gan tur, bet būtiskākais secinājums, ka neesam ne ar ko sliktāki par "krutajiem" rietumeiropiešiem. Pat tajā pašā Vācijā, kas mums vienmēr likusies pedantu un augsta sakārtotības un komforta līmeņa zeme, ir daudz nesmukumu. Piemēram, redzēju skolas, klases, kur bērni vnk pufaikas samet čupā vai sēž klasē ar tām, tāpat diezgan nodzīvotas telpas, arī vienkāršie vācieši nemaz tik šiki ikdienā nedzīvo, mājas ne pārāk tīras, vēsas, laikam taupa uz kurināmo. Un to es redzēju Vācijas rietumu daļā. Es jau neko nesaku, tikai tas apgāž manu iepriešējo stereotipu par dzīvi tur. Par mūsu Eiropas dienvidu tautu sadzīves kultūru vispār negribas runāt. Protams, ir arī ļoti inteliģenti un kārtīgi dienvidnieki. Reiz bija viesos viena spāņu meitene - kārtīgāku cilvēku dzīvē neesmu saticis.

Bet tas, ko es gribēju teikt, nav sakarā ar indivīdiem tur, šeit vai Krievijā. Varam cilvēciskā līmenī draudzēties ar visiem, sadarboties ar visiem un tas pat ir jādara, bet tas nav iemesls aizmirst tos noziegumus, ko šeit veica padomija. Pamēģini iztēloties izsūtīšanas momentu uz sevas un savas ģimenes ādas. Tāpat 50 okupācijas gadi, kad nacionālās vērtības bija aizliegtas un šodiena, kad šo visu Krievijas oficiālā var vēl slavina. Nu tas man nekādi nav pieņemami. Vai tad nepareizi?

bombongs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Līgo vainadziņšMedaļa Betmens
  bombongs 26.03.19 19:24  
0
0
atbildot uz jurikz komentāru " No iepriekšlasītā sapratu, ka tev cieša saikn... "

Diezgan skumjš tev priekšstats...
sega789 avatars
Medaļa TrumpeMedaļa SpoksMedaļa 1/13 kūciņas
  sega789 27.03.19 16:52
0
0

atbildot uz TsarAlexander komentāru " Ak dievs! Tu nesaproti to, ka viņa aplī jau a... "

Pag, viņa tur teleportējās tajā otrajā joslā vai tomēr iebrauca no mazākas nozīmes ceļa un pirms apļveidakrustojuma viņai bija zīme, ka ir jādod ceļš tiem, kas tur jau atrodās? Atbildot uz šo, Tu sapratīsi, kur Tu kļūdies

Ja viņa iebrauktu pirmajā joslā un tad veiktu pārkārtošanos, tad būtu cita runa.

Piemērs ar Venstpils šoseju ir absolūti aplams un nevietā, tās ir divas dažādas lietas, jo uzbrauc uz Rījas-Jūrmalas šoseju Tu pirmajā joslā un tikai tad ir iespējas pārkārtoties, tā ir tā būtiskā atšķirība

jurikz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  jurikz 27.03.19 14:10
0
0

atbildot uz bombongs komentāru "1) kāds manai sievai sakars ar manu politisko n... "

Tā uzreiz vajadzēja teikt

Es domāju līdzīgi, bet uzsvars šoreiz uz līdzīgi

Anonīms
Anonīms 27.03.19 12:19
0
0

bābai meņkas.....ne pa velti teiciens bāba pie stūres kā pērtiķis ar granātu!

TsarAlexander avatars
Medaļa Spoks
  TsarAlexander 26.03.19 19:19
0
1

atbildot uz Vinnīts komentāru "Viņa iebrauca pirmajā joslā ,kad tur jau grasīj... "

Labās rokas likums!!!!!!!!!!!!!! BMW atrodas pa labi no VW, tas nozīmē, ka BMW ir priekšroka un VW vien ir jāgaida vai arī jāpaātrinās, lai izvairītos no BMW un tad varētu mainīt joslu. Otrkārt, video nav redzams vai VW ieslēdz pagriezienu pirms BMW sāka braukt aplī vai tikai tad kad viņa jau bija sākusi braukt aplī.

bombongs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Līgo vainadziņšMedaļa Betmens
  bombongs 28.03.19 11:40  
0
1
atbildot uz jurikz komentāru " Man arī ir sanācis daudz kur būt un dažādas ... "

Par vāciešiem ir dažādi. Tāpat kā visur. Par okupāciju un deportāciju. Jā vēsture ir jazin, bet vēsturē nav jādzīvo... Jeb sievai teikšu, jā es tevi mīlu. Bet nekad neaizmirsti ko tavi senči nodarīja manējiem... Diezgan slimi! Paši latvieši vainīgi pie deportācijas, jo izsūtīti tika tie kas tika nostučīti. Stučīja kaimiņi, draugi un visi kam skauda ka kāds dzīvo labāk. Arī šodien sastopos ar šo problēmu. Skaudība... Vaina nav tautībā, vaina ir cilvēkos. Vienalga vai krievs, vācietis vai latvietis. Deportācijas un pārējos noziegumus veica cilvēki, bez tautības bet ar ideoloģiju. Papēti vēsturi kas un kā ieviesa komunismu Uzbekistānā un ne tikai. Atkārtoju vēsture ir jazin nevis tajā jādzīvo.
TsarAlexander avatars
Medaļa Spoks
  TsarAlexander 29.03.19 14:17  
0
1
atbildot uz jurikz komentāru " Ar utainajiem nediskutēju. "

Nu, ja, tev nav viedoklis, tik izskalota smadzene.
TsarAlexander avatars
Medaļa Spoks
  TsarAlexander 29.03.19 14:28  
0
1
atbildot uz jurikz komentāru " Izskalota smadzene ir utainajiem no pārāk li... "

Nožēlojami.
TsarAlexander avatars
Medaļa Spoks
  TsarAlexander 26.03.19 17:01
0
3

atbildot uz Robis komentāru " Kāds vēl Tev labās rokas likums!? BMW bija jā... "

Tu neredzi, ka tur ir divas joslas? BMW iebrauca pirmajā joslā, tātad viņa tika aplī bez problēmām un dodiet ceļu vairs tur neattiecas. Problēma radās, jo VW gribēja ieņemt labo joslu, bet to traucēja darīt BMW kas atradās labajā joslā. Un šajā gadījumā sanāk, ka VW vadītājam jādod ceļš, jo tur uz abām joslām strādā labās rokas likums. Iesaku tev aiziet uz autoskolu.

TsarAlexander avatars
Medaļa Spoks
  TsarAlexander 26.03.19 16:05
1
6

atbildot uz Andris komentāru " Šitā tiešām pēc smadzeņu daudzuma ir īs... "

Skatos, ka spokiem nav ne mazākās sajēgas par CSN. Bet nu pieņemu, ka lielākā daļa šeit ir pumpaini vārguļi kas pārvietojas ar mammu vai sabiedrisko, tā kā tas saprotams.

Runājot par situāciju, BMW vadītāja jau atradās aplī, tā kā tur vairs nav nekāda sakara ar apļa priekšrocības zīmēm. Situācija sanāca visai stulba, jo BMW vadītāja bija paredzējusi, ka VW turpinās braukt un tātad viņa varēs iekārtoties aiz viņa, bet VW nogļukoja(jo viņam ir vismazākā priekšrocība, jo šeit strādā labās rokas likums) un apstājās kas izveidoja šo tizlo situāciju kad pēc trajektorijām neviens nevarēja izdarīt to ko vēlējās. Vainīgs nav neviens. Uz ceļiem gadās šadas neparedzētas situācijas, it īpaši ja runa iet par aklajām zonām. Bet katrā ziņā stulbākais šeit ir VW vadītājs kas savu sūda pudeli izmeta.

 

« 1  2  3 »