Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
komentāri [54]

Lai komentētu, Tev jāreģistrējas!

Reģistrēties
vai ienāc ar:
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
jurikz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  jurikz 29.03.19 14:30
1
0

atbildot uz TsarAlexander komentāru "Nožēlojami. "

Gluži manas domas

bombongs avatars
Medaļa MaskaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas joks
  bombongs 27.03.19 09:23  
1
0
atbildot uz jurikz komentāru " Tiešām? 1) Vai tad tev sieva nebija krievi... "1) kāds manai sievai sakars ar manu politisko nostāju? 2) Jā strādāju Vācijā firmā kam daudz objektu Krievijā. Tā or normāla parādība. Sankcijas tikai antiņiem domātas. 3) Neko kritisku neteicu, pieminēju faktus. Tādus kā sankcijas ir tikai antiņiem. Pasaulē vis notiek tālāk. Un par mūsu mediju melošanu. Jā Krievijā savas problēmas, kā jebkurā valstī. Tanī pašā Vācijā, ir ļoti daudz problēmu. Ja esi strādnieks parastais. Un minēju to ka mēs visu problēmu sekas meklējam Krievijā. Kaut gan lielāko postu mums nodarījuši pašu tautieši. Un neciešu to ka mēs neredzam problēmas sakni. Es esmu Latvijas patriots, tāpēc arī savu firmu ko esmu izveidojis, turu Latvijā. Kaut gan varētu pārcelt uz Vāciju. Teiksim tā, esmu Latvijas patriots, bet ienīstu valsts sistēmu ar tās zagļiem. Tā kā esmu pabijis žoga abas puses, man ir savs viedoklis, kas ir balstīts uz faktiem. Tukšo ciršanu spēj jebkurš.
TsarAlexander avatars
Medaļa Spoks
  TsarAlexander 26.03.19 20:44
0
0

atbildot uz sega789 komentāru " Emmm, paskaidro sīkāk, kā viņa "jau tur atrad... "

Ak dievs! Tu nesaproti to, ka viņa aplī jau atradās? Aplī ir divas joslas un viņa bija iebraukusi pirmajā joslā, tas nozīmē, ka viņa jau atrodas aplī. Viņai nav jālaiž mašīna kas brauc pa iekšējo joslu, jo tā ir cita josla, viņai ar to nav nekāda sakara. Tik pat labi pēc šīs loģikas sanāk, ka, lai izbrauktu uz Rīgas-Jūrmalas šoseju no Ventspils šosejas tev jāgaida kad visas trīs joslas būs tukšas, lai varētu iebraukt savā pirmajā joslā!!!? Wtf? No kurienes jums tāda loģika? Vispār kāds no jums ir kādreiz braucis ar auto ārpus Pampāļiem? VW pats uztaisīja situāciju kuras rezultātā viņu nepalaida, kā viņu palaist ja viņš bremzē un apstājas kā muļķis apļa vidū? Es BMW vietā vienmēr aprēķinu 2. joslas braucošā auto ātrumu un salāgojos, lai tiktu viņam aizmugurē, tieši tā kā BMW to gibēja darīt un būtu izdarījis ja VW nebūtu piemīzis bikses.

KirSiiCLZ avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Jubilārs
  KirSiiCLZ 26.03.19 20:22
0
0

atbildot uz 76martini komentāru " Bābai pienākas pamatīgs sods naudā un p... "

Tiesi to pasu gribeju rakstiit!   

bombongs avatars
Medaļa MaskaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas joks
  bombongs 26.03.19 19:24  
0
0
atbildot uz jurikz komentāru " No iepriekšlasītā sapratu, ka tev cieša saikn... "Diezgan skumjš tev priekšstats...
sega789 avatars
Medaļa TrumpeMedaļa SpoksMedaļa Bakalaurs
  sega789 27.03.19 16:52
0
0

atbildot uz TsarAlexander komentāru " Ak dievs! Tu nesaproti to, ka viņa aplī jau a... "

Pag, viņa tur teleportējās tajā otrajā joslā vai tomēr iebrauca no mazākas nozīmes ceļa un pirms apļveidakrustojuma viņai bija zīme, ka ir jādod ceļš tiem, kas tur jau atrodās? Atbildot uz šo, Tu sapratīsi, kur Tu kļūdies

Ja viņa iebrauktu pirmajā joslā un tad veiktu pārkārtošanos, tad būtu cita runa.

Piemērs ar Venstpils šoseju ir absolūti aplams un nevietā, tās ir divas dažādas lietas, jo uzbrauc uz Rījas-Jūrmalas šoseju Tu pirmajā joslā un tikai tad ir iespējas pārkārtoties, tā ir tā būtiskā atšķirība

Anonīms
vitjka 26.03.19 18:52
0
0

tā ir kad tiesības nopirktas un galvā ir tukšums , vēl pietiek drosmes griezt nost ceļu un "kačāt pravas" 

nez kāpēc uzreiz galvā griežās anekdote - sieviete pie stūres ir kā mērkaķis ar granātu

Vinnīts avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņš
  Vinnīts 26.03.19 18:48  
0
0
atbildot uz TsarAlexander komentāru " Tu neredzi, ka tur ir divas joslas? BMW iebr... "Viņa iebrauca pirmajā joslā ,kad tur jau grasījās pārkārtoties VW, tātad - nedeva ceļu, pēc tam abi kā loši apstājās, un VW muļķis meta pudeli!!
jurikz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  jurikz 26.03.19 16:09
0
0

atbildot uz bombongs komentāru "Pie mūsējiem? Tas ir kurzemniekiem? Tā īsti nes... "

No iepriekšlasītā sapratu, ka tev cieša saikne ar mūsu austrumu kaimiņu pieklājīgi izsakoties

Maarch avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa TrumpeMedaļa Docents
  Maarch 26.03.19 13:40
0
0

Viņš tak viņai ar pudeli meta! Varbūt domāja ka ir izslāpusi ... bet beigās jau nu vajadzēja nokniebties

TsarAlexander avatars
Medaļa Spoks
  TsarAlexander 27.03.19 19:12
0
0

atbildot uz sega789 komentāru " Pag, viņa tur teleportējās tajā otrajā joslā ... "

Vai tā labējā josla bija aizņemta vai brīva kad viņa iebrauca? Atbildi uz šo jautājumu un sapratīsi, ka viņa nav izdarījusi pilnīgi nekādu pārkāpumu. Viņai nav jādod ceļš tiem kas brauc 2. 3. vai 10000. joslā. Viņai ir jādod ceļš tikai tai joslai kuru viņa taisās ieņemt. Viņa jau neveica pārkārtošanos, viņa vēlējās to veikt, bet nevarēja izdarīt, jo VW apstājās.

jurikz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  jurikz 27.03.19 14:10
0
0

atbildot uz bombongs komentāru "1) kāds manai sievai sakars ar manu politisko n... "

Tā uzreiz vajadzēja teikt

Es domāju līdzīgi, bet uzsvars šoreiz uz līdzīgi

TsarAlexander avatars
Medaļa Spoks
  TsarAlexander 29.03.19 13:04  
1
1
atbildot uz jurikz komentāru "atbildot uz jurikz komentāru " Ko dod vēsture... "Traģiski ir tas, ka tev ir naids uz Krieviju, bet ne uz Vāciju kas mums šeit galināja cilvēkus vai ASV un Ķīnu kas arī izposta ģimenes, valstis un cilvēku dzīves citur. Beidz dzīvot Rietumu propogandētajos medijos un pagātnē, bet paskaties uz to kas notiek tagad. Mana paša ģimenei paveicās izmukt no nogalināšanas 2.pk., jo pie durvīm tuvākie bija mūsu ģimenes uzņemtie bēgļi, kuri visi kā idioti pa naktīm gulēja. Bet vēlāk ir noskaidrots, ka paši Latvieši ir vainīgi pie tā, ka nogalināja tur 8 bēgļus un gandrīz manus vecveckus un viņu ģimenes, jo nožēlojamie Latvieši ir tie kas stučīja un uzsūtīja karaspēku tik dēļ skaudības vai kādas nepatikas. Bet es neturu ļaunu prātu uz Krieviju, tā ir pagātne un cits režīms, tad visi slepkavoja, gan Krievi, gan Eiropa, gan ASV, gan Japāna utt.
TsarAlexander avatars
Medaļa Spoks
  TsarAlexander 29.03.19 12:55  
0
0
atbildot uz sega789 komentāru " Acīmredzot mēs skatāmies dažādus video, jo es... "Kur tu redzi, ka viņa ir otrajā joslā? Viņi abi stāv katrs savā joslā. BMW gaida uz VW, lai tiktu otrajā. Tad kas tur ir nepareizs? Kopš kura laika vadītājs nedrīkst iebraukt pirmajā joslā, pagaidīt, lai palaistu otrās joslas braucēju un tad iekārtoties otrajā? Ja tu neesi šoferis tad nepļūti te.
sega789 avatars
Medaļa TrumpeMedaļa SpoksMedaļa Bakalaurs
  sega789 29.03.19 10:18
0
0

atbildot uz TsarAlexander komentāru " Kur viņa tev iebrauca otrajā joslā? Viņa bra... "

Acīmredzot mēs skatāmies dažādus video, jo es redzu, ka viņa iebrauc krustojumā, šķērsojot pirmo joslu uzreiz otrajā joslā.

TsarAlexander avatars
Medaļa Spoks
  TsarAlexander 28.03.19 18:55
0
0

atbildot uz sega789 komentāru " Vai es Tevi pareiz saprotu, ka, ja es braucu ... "

Kur viņa tev iebrauca otrajā joslā? Viņa brauca pa pirmo joslu, gribēja iekārtoties otrajā, bet to neļāva izpildīt VW, jo viņa manevrs bija neparedzams. Neviens tur neko nepareizu nav izdarījis, tikai VW notizlojās kā losis.

bombongs avatars
Medaļa MaskaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas joks
  bombongs 28.03.19 14:15  
0
0
atbildot uz jurikz komentāru " Ko dod vēstures zināšana, ja uz to nevar ats... "Un atkārtoju, Krievijai un tas cilvēkiem ir daudz problēmu. Kas vēl būs ilgi jālabo. Bet pa lielam Krievija ir uz pareizā ceļa. Un jārēķinās ASV būs ar Krieviju, grib viņi jeb nē. Un kā jau teicu nekas tāpat vien nenotiek. Visam ir savi iemesli.
bombongs avatars
Medaļa MaskaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas joks
  bombongs 28.03.19 14:11  
0
0
atbildot uz jurikz komentāru " Ko dod vēstures zināšana, ja uz to nevar ats... "Pie tā kāpēc slavina Putinu krievu ir vainīgi paši amerikāņi. Jeļcins bija amerikāņu ieliktenis un dzērājs kas aizlaida Krieviju pa burbuli. Krievijā plauka noziedzība. Jo nebija nekādas kontroles (apmēram tas pats kas šodien Ukrainā). Tad ieradās Putins,un esmu prasījis daudziem kāpēc viņi atbalsta Putinu? Atbilde vienkārša Putins apturēja to murgu, ko pieļāva Jeļcins. Viens piemērs ir līgums ko Jeļcins savā dzērumā parakstīja ar ASV, ka ASV drīkstēs 50 gadus bez maksas Krievijā pumpēt naftu. Pēc tam krieviem paliks rūpnīcas kā atlīdzība. Un Putins to apstādināja... Lai spriestu par Krieviju ir jāzina fakti. Es Krievijā pārsvarā komunicēju ar cilvēkiem kam augstākās izglītības. Jo apgrozos industriālajā sfērā. Attiecīgi satieku ne parasto pelēko masu. Ir daudzas lietas ko tev nekad nestāstīts. Esmu izbraukājis Krieviju, Ukrainu, Baltkrieviju, Uzbekistānu un Kirgizstānu krustām šķērsām. Un esmu daudz redzējis un dzirdējis. Un neesmu es Krievijas fanātiķis. Bet ir liels bet! To ko tev stāsta medijos un tas kas patiesībā notiek ir divas atšķirīgas lietas.
sega789 avatars
Medaļa TrumpeMedaļa SpoksMedaļa Bakalaurs
  sega789 28.03.19 13:31
0
0

atbildot uz TsarAlexander komentāru " Vai tā labējā josla bija aizņemta vai brīva ... "

Vai es Tevi pareiz saprotu, ka, ja es braucu no ielas, kura krustojās ar apļveida krustojumu, pirms kura man ir jādod ceļš tiem, kas brauc aplī, tad pārliecinoties, ka pirmajai joslai es nevienam netrāpu sānos, es mierīgu sirdi tešu otrajā joslā, un ja tur kāds arī jaubrauc, tad maucu viņam sānos mierīgu sirdi, zinot, ka tāpat viņš būs vainīgs, es tak pareizi saprotu Tavu domu?

jurikz avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  jurikz 28.03.19 08:49
0
0

atbildot uz bombongs komentāru "Ja domātu vienādi, tad būtu dīvaini "

Man arī ir sanācis daudz kur būt un dažādas tautas iepazīt. Gan te ir loxi, gan tur, bet būtiskākais secinājums, ka neesam ne ar ko sliktāki par "krutajiem" rietumeiropiešiem. Pat tajā pašā Vācijā, kas mums vienmēr likusies pedantu un augsta sakārtotības un komforta līmeņa zeme, ir daudz nesmukumu. Piemēram, redzēju skolas, klases, kur bērni vnk pufaikas samet čupā vai sēž klasē ar tām, tāpat diezgan nodzīvotas telpas, arī vienkāršie vācieši nemaz tik šiki ikdienā nedzīvo, mājas ne pārāk tīras, vēsas, laikam taupa uz kurināmo. Un to es redzēju Vācijas rietumu daļā. Es jau neko nesaku, tikai tas apgāž manu iepriešējo stereotipu par dzīvi tur. Par mūsu Eiropas dienvidu tautu sadzīves kultūru vispār negribas runāt. Protams, ir arī ļoti inteliģenti un kārtīgi dienvidnieki. Reiz bija viesos viena spāņu meitene - kārtīgāku cilvēku dzīvē neesmu saticis.

Bet tas, ko es gribēju teikt, nav sakarā ar indivīdiem tur, šeit vai Krievijā. Varam cilvēciskā līmenī draudzēties ar visiem, sadarboties ar visiem un tas pat ir jādara, bet tas nav iemesls aizmirst tos noziegumus, ko šeit veica padomija. Pamēģini iztēloties izsūtīšanas momentu uz sevas un savas ģimenes ādas. Tāpat 50 okupācijas gadi, kad nacionālās vērtības bija aizliegtas un šodiena, kad šo visu Krievijas oficiālā var vēl slavina. Nu tas man nekādi nav pieņemami. Vai tad nepareizi?

« 1  2  3 »