local-stats-pixel

Nedaudz rūsiņa.... Mersītis, IX daļa.28

Nu gan var teikt, ka finiša taisne, jāsaskrūvē un jāsapulē tas bēdubrālis Mersītis, tas jau mums kā divus pirkstus apčurāt. Ja nebūtu lērums švīku, skrambiņu, cakiņu, skrāpējumu un dažādu citu kasjaku uz vecā krāsojuma, tad pa dienu ar to varētu tikt galā, plus vēl diena uz kādreiz aizkrāsoto detaļu pucēšanu, ieregulēšanu un uzstādīšanu, un arivederči mana mīla ! Kā parasti nākas konstatēt, ka dzīvē tomēr viss nenotiek kā pasakā, tik viegli nekas neatdodas, it īpaši pie veciem nojātiem dzelžiem. Kopsummā vēl nedēļa pa kāju lai projektiņam punktu varētu pielikt. Pirmkārt : jābrauc sameklēt pēc saraksta visas iepriekš iztrūkstošās un atjaukšanas procesā izjukušās kņopes, klipši un fiksātori, otrkārt : jāpārurbj un jāiztīra vītnes tur kur jaucot ierūsējušās skrūves nolūza, vēl jau šis tas jāsalīmē un jāsakausē.... tātad atrakciju netrūks !

No sūda bombongu nevar uztaisīt, tas arī zirgam skaidrs, bet izdarīt visu ko dotajā situācijā ir iespējams, to taču mēs katrs varam. Kur autiņam nāk kāda skrūve, kurā vietā kāda kņope vai pipsītis, to taču mēs iezubrījam kā skolā reizrēķinu un kopā skrūvējot autiņu skatāmies lai katra skrūve no kurienes tā izskrūvēta tanī vietā arī nonāk. Jāatceras cik gara, ar kādu galviņu un kādu šaibīti katra skrūvīte kur ir atradusies, kādā secībā ir jauks ārā, tādā arī viss jāskrūvē kopā. Pirms kopā likšanas katru vītni skrūvītei un uzgrieznim vēlams ar grafīta ziedi apsmērēt, vismaz ar kaut kādu parasto eļļiņu uzeļļot, lai pēc gadiem to viegli var nenovērpjot viegli ārā dabūt. Pirms knopku spraušanas uz virsbūves knopku vietām par skādi nenāk ar otiņu nedaudz konservanta uzsmērēt, gan knopka vieglāk iekšā spraudīsies, gan aizsardzība kaut kāda būs pret rūsu, ja nu gadījumā knopku spraužot tam caurumam uz kantītes krāsa noraujas.

Kapājam tālāk, nedaudz bildes no procesa. par pulēšanu jau daudzus rakstus esmu uzrakstījis, tādēļ pašu procesu nerādīšu, lasītājiem jau tāpat ir skaidrs kā diena ar ko slīpē, kādas ripas un pastas izmanto, manuprāt entuziasti ir jau tik izskoloti, ka drīz varēšu pats pie viņiem pēc padoma griezties .

Iepriekšējā raksta daļa : http://spoki.tvnet.lv/automoto/Nedaudz-rusina-Mersitis-VIII-dala/756890

Raksta nobeigums : http://spoki.tvnet.lv/automoto/Nedaudz-rusina-Mersitis-X-dala/757188

« 1  2  3 »
419 1 28 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 28

0/2000

Ieteikums auto īpašniekam-kad vēlēsies to pārdot, pieraksti, ka ruslanu izdzinis pats Sasha, uzreiz būs cits(augstāks) cipars mašīnai! emotion

12 0 atbildēt

Šausmas, vēl gar to mašīnu ir jāķēpājas! emotion

Bet citādi, prieks lasīt, jo raksti tu interesanti.

7 0 atbildēt
Tu esi no citas planētas, Saša. Cepuri nost!!!
7 0 atbildēt
Iz Grazi V Knazi!!! Nu jau es ar gribētu ar tādu vizināties emotion
7 1 atbildēt

Tiešam cepuri nost. Apbrīnoju Tavu apņēmību un meistarībuemotion

5 0 atbildēt

Drusku saspiedies neesi? Pamēģini pats kaut mazu daļu no tā izdarīt un tad te muldi!

6 1 atbildēt

++++++++++++++++++++++ un taa vareetu turpinaat,jo zinu kas par darbu ir jaieguulda.pats arii biju ar tadiem darbiem neemies-4akars a***enakais

4 0 atbildēt

"No sūda bombongu nevar uztaisīt" - Nu šeit gan es Tev nepiekritīšu , jo Tu pats to esi uztaisījis . vnk konfekte.

3 0 atbildēt

Izlasiju visas 10 daļas uzreiz. Tiešām iepriekšējiem darboņiem vajag padomju metodisko audzināšanu ar sirpi pa olām un ar āmuru pa pirkstiem. Pēc tāda ieguldīta darba, to auto nav vērts vispār vairāk pārdot.

3 0 atbildēt

Ideaali!!

2 0 atbildēt

Ieteikums pēdējam rakstam par šo auto - ieliec pirms un pēc bildes, lai cilvēki, kas vēl nesaprot cik šeit ir darbs ieguldīts, to beidzot saprastu!

Ļoti labs darbs! Prieks!!emotion

2 0 atbildēt

6. Bildē tādas rīmes emotion

1 0 atbildēt

Un kādu tas satrauc ?  emotion

1 0 atbildēt

Nu tad jādzen uz Leišiem, šeit, kaut izstiepies, trijos sotakos neierakstīsies, materiālos turpat divreiz vairāk izgāja emotion

Nezinu kā kaktinieki prasa, es neko neprasīju emotion

0 0 atbildēt

Nu tad leišos arī rauj krāsu pa virsu rūsai, bez gruntēšanas. Nedēļu jau turēs emotion

0 0 atbildēt