17

 202  0

Sveiki, spocēni!

Nerunāšu daudz un neatraušu Jūs no foto ieskata sestdienas izdarībās Biķernieku trasē, kur bija pulcējušies drifta braucēji no Latvijas, Igaunijas un Skandināvijas.

Tikai pieminēšu to, ka šodien bija daudz un dažādi notikumi trasē. Finišējot 3.kvalifikācijas braucienā Ivo Cīruļa vadītajam BMW nolūza stūres pirksts, kas rezultējās ar viņa automašīnas nekontrolēšanu, taisnu virzību operatora virzienā - finālā, I.Cīruļa auto sasists, operators ticis sveikā ar pārsistu uzaci un dažiem nobrāzumiem, bet palicis bez kameras, kā arī pāris autiņi, kas bija novietoti tehniskajā zonā, tika pie apskrambāšanas.

Neskatoties uz to I.Cīruļa komanda pastrādāja vienkārši ideāli - saveda autiņu kārtībā, kā rezultātā NEZ drifta ieskaitē, šajā posmā, viņš izcīnīja godpilno 3. vietu, bet Latvijas drifta čempionātā ieguva 1.Vietu! Ar ko arī apsveicām viņu ar skaļām, jo skaļām ovācijām - Ivo un visa viņa komanda to bija pelnījusi!

P.s. jau iepriekš atvainojos par dažu fotogrāfiju kvalitāti, jo daļa ir fotogrāfēta ar fotoaparātu, bet daļa ar telefonu, bet ceru, ka emocijas un saviļņojums sasniegs arī Tevi!

Komentāri 17

0/2000

Oh, visi prieki man gar degunu....

Paldies, Meitēn, vismaz caur Tavu rakstiņu dabūju iejust to pasākuma atmosfēru, labais ! :)) 

 2  0 atbildēt

5./6. bilde labi saliktas, izskatās kā viena. 

 2  0 atbildēt

Šoreiz patiešām palika nedaudz garlaicīgi dēļ tiem lielajiem starplaikiem. Ne EEDC, ne Drift Allstars nebija tik lielas pauzes, tad viss likās, ka rit daudz ātrāk. Žēl ka nebija tādi braucēji kā Teemu Peltola, Slava Kalashnikov, Pavel Trela, Kristaps Blušs un Gvido Elksnis. Starp citu zināji, ka lielākais iemetiena ātruma rekords pieder Kristapam Blušam-161 kilometrs stundā.

 1  0 atbildēt

Nez, man nepatika..gari starplaiki starp braucieniem, visā kopumā diezgan liela nīkšana :D

 0  0 atbildēt

Vajadzēja vakar uz Just nākt :D sanāca forši pasēdēt ar Somijas drifteriem :) sakarīgi čaļi :)

 0  0 atbildēt

Žēl ka es netiku, bet daļu pavēroju pa sportacentrs.lv.tv-patika redzētais... :)

Ehhhh.behas....

 0  1 atbildēt