local-stats-pixel

Bremžu pneimocilindra griezums12

148 2

Skolā vajadzēja uztaisīt vienalga kādas detaļas griezumu, galvenais lai tā būtu saistīta no sajūga līdz riteņiem (ieskaitot). Izdomāju sagriezt vecu scanias pneimocilinru, jo laiks bija tikai 2 dienas lai izgrieztu un nokrāsotu un uz to brīdi citas detaļas prasītu ilgu laiku.

Sākuma bildes par stāvokli un tīrīšanu nav, nebija laika uz to brīdi.

Iespējams kāds šo detaļu vēl redzēs īstenībā.

148 2 12 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 12

0/2000

Starpcitu vai "uztaisīt griezumu" nebija domāts uz papīra, proti, uzrasēt detaļas šķērsgriezumu? Ja tā tad Tu esi pamatīgi pārcenties

4 1 atbildēt

Fleksis power

2 0 atbildēt

Vismaz 8-nieku ielka?

2 1 atbildēt

?

0 0 atbildēt

Fleksis ir galvenais palīginstruments, bez tā jau nu nekur :D dažas darbības un detaļa gatava.. un kas pa jautajumu?

0 0 atbildēt

kāpēc neuztaisīji gaisa bremžu energoakulumatora griezumu? :D 

0 0 atbildēt

es par mehu mācos. Uzdevums bija īstas detaļas griezums, krāsošana. Laiks bija maz, nevarēju neko citu izdomāt un arī detaļu nebija tādu, lai varētu graizīties, pašiem bija jādabū, es dabūju norūsējušu bremžu cilindru, beigas jau kaut cik normālas sanāca.

Teorija ir tā ko visi spiež iekšā un viena no lietām, par kuru liela jēga nav, arī man. Pašam skrūvējot, darot, to visu ātrāk iemācies.

Par skolotājiem - daži ir tādi, kas lasa, ko dators rāda, māk pagriezt atslēgu un braukt, citi normāli māca, ja ir nepieciešamīb, tad parāda rī uz datora..

0 0 atbildēt

Kad pats iziet katram mezglam un agregātam cauri, tad rodas lielāka skairība par visu uzbūvi un darbības principiem kā grāmatu izlasot ;)  emotion

0 0 atbildēt