local-stats-pixel fb-conv-api

Bedres - Latvijas vulkānu krāteri jeb dzīve uz mēness3

31 2

Braucot no darba, ienāca prātā apcerējums par bedrēm. Tās ir tik lielas kā vulkānu krāteri. Īstenībā nav jādodas ārpus Latvijas, lai aplūkotu īstos vulkānus un to krāterus, mums te Latvijā ir pašiem savi - mūsu mīļās bedres. Lielas, milzīgas un tur pat pazūd veselas mašīnas.

Ir sajūtas arī kā esot uz mēness. Liela ekspedīcija pa mēness krāteriem. Tu brauc vai staigā pa mēnesi un apbrīno milzeņus krāterus un saki: "Vai, cik tie skaisti!" Latvijas ceļi kā mēness ceļš? Kāds teiks "Ko?!?" Bet tu teiksi: "Mīļais draugs, tu brauc pa mēness ceļu! Veiksmīgu ceļu! Tikai neiebrauc kādā no tiem un nenolauz riteni." Atbildēsi: "Labi, centīšos nesalauzt mašīnu!" Tad tu tāds lavierē, lai izvairītos no tiem, bet vienalga iebrauc krāterī.

Sameklē bedru apkarošanas tālruni - 80003600. Zvani un izstāsti ielas, kur tās bedres atrodās un ceri, ka rītā tās jau būs salabotas un brauksi mierīgu sirdi, bet nē, ir pagājusi nedēļa un nekas vēl nav noticis. Sirdī sajūties kā Lara Krofta ar lāpstu rokā, steidzies palīgā Latvijas Valsts ceļiem un apseko visus ceļus un aizlīmē bedres. Bet, ak vai, tev jādodas pašai uz savu darbu un cerot, ka tie riteņi nenolūzīs un tu neievelsies krāterī. Mazums vēl lava sāks kāpt ārā. Tad paskaties interneta dzīlēs un tur tev par bedrēm piedāvā arī tās izveidot par puķu dobēm, hā, tomēr, cilvēku izdoma un pozitīvs prāts glābs pasauli. Dzīve tev dod bedri, bet tu stādi puķes. Labi, lai notiek!

31 2 3 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 3

0/2000

👍

5 2 atbildēt

👍

4 2 atbildēt

👍

1 0 atbildēt