local-stats-pixel

parakstu akcija9

 58  0

Sveiki visi spoki...ziniet, kas manpēdējā laikā nedod mieru. To stulbo paraxtu vākšana par Latviešu valodu valsts skolās...jo es tā skatos un skatos statistikā, un tā vien šķiet, ka mēs taču tos paraxtus nesavāksim šitā. Piemēram Bauska 200 paraksti no 10 000 iedzīvotājiem. tie ir 2%.

Bet prikols šoreiz ir tas, ka atšķirībā no citām reizēm kūtrie ir tieši vecāka gada gājuma cilvēki, jo jaunieši ir ļoti aktīvi un iet paraxtīties. Nu lūk, tāpēc man uz tiem vecajiem krabjiem baigās dusmas, un tagad domāju, vai tiešām mums tādu duraku dēļ tagad būs jāatzīst, ka savā valstī cilvēki pat par savu valodu nevar paraxtīties.

Tad nu es domāju, ka varbūt vajadzētu taisīt vairāk konkursus akcijas un visādus pasākumus, lai mudinātu jauniešus aizvilkt tos vecos uz paraxtu punktiem un piespiest, lai paraxtās!

Kā būtu, ja arī spokos izveidotu konkursu vai ko tādu, kura rezultātā dabū medaļu. Kā godīgi pārbaudīt..laikam jau nekā, tas lai paliek uz cilvēku sirdsapziņas...

Bet nu es ierosinu izveidot jaunu medaļu, kura ir saistītaar šo pasākumu. UN nu katrs, kurš atsūta savu bildi no parakstu vākšanas punkta kopā ar kādu citu cilvēku, tad nu lai dabū to medaļu.

Galu galā, ja medaļas dod par to, ka izmanto internet explorer, varbūt būtu labi saņemt arī medaļu par to, ka esi izdarījis ko labu Latvijai

Lūdzu esiet aktīvi komentāros izsakot savu viedokli, kā arī dodiet priekšlikumus, kā mēs varētu virzīt parakstu savākšanu.

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000

Es arī aizvilku savus senčus parakstīties.

Par medaļu- jau pirms vairākām dienām parakstījos. Man iet vēlreiz, lai varētu nofočēties? :D

 2  0 atbildēt

Lai teiktu godīgi mani māc šaubas vai Latvijā maz ir tik daudz Latviešu (jā, ar lielo burtu), lai savāktu vajadzīgo balsu skaitu, bet, ja nopietni esmu izbrīnīts, ka par to lai valstī lietotu oficiālo valsts valodu jātaisa vesels referendums.

Šādai situācijai vien krievi rod skaidrojumu tas ir PIZ***S.

Otrs punkts gribi aizvilkt vecos balsot piemini kaut ko (burtiski, da jebko) sakarā ar pensijām parakstīs visu ko vien priekšā liksi.

 1  0 atbildēt

aizmirsti, tagad jagaida referendums par saeimas atlaišanu :D

 0  0 atbildēt

tapeec ka naf reklaamas televiizijaaa un vispaar pahodu nekur!! tikai draugo sun taadaas vietaas! kur vecajiem 100 gadus naf ko dariit! :)

 0  0 atbildēt

Kad Bauskaa Latviesi vispaar nedziivo??

 0  0 atbildēt