local-stats-pixel

mocking jay5

34 0

šī ir "Bada spēļu" grāmatu triloģijas grāmata. Diemžēl viņa vēl nav iznākusi pat Amerikā, tātad vēl būs bišķīt jāpagaida, lai varētu viņu izlasīt. Latviski itkā viņai vajadzētu tulkoties kā "Zobgaļsīlis", bet varbūt tulkotāji iztulkos kā savādāk.

piedodiet, ka tā pamazāk,bet es diemžēl neko nezinu par šo grāmatiņu. kad viņu izdos un es būšu izlasījusi noteikti uzrakstīšu plašāk. :)

tātad grāmatā būs kārtējie Katnisas piedzīvojumi Kapitolijā un divpadsmitajā apgabalā. Cīņa par dzīvību un nāvi risināsies ne tikai arēnā.Kuri izdzīvos un kuri nē? vai Katnisa izglābs Pītu? un kas notiks ar Kapitoliju?

laikam jau biju aizmirsusi uzrakstīt par Katnisas piespraudi. tātad uz arēnu katrs pārstāvis var paņemt kādu lietu, kas atgādinās parmājām. Katnisai viņas draudzene Medža uzdāvināja piespraudi ar zobgaļsīli. zobgaļsīlis-putns, kas par spīti Kapitolija centieniem viņu iznīcināt izdzīvoja. lūk būs dažādi varianti, ko es atradu.

34 0 5 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 5

0/2000

nuu. gruuti pateikt. es mekleju, bet nav. :P un vsp 3. :D:D

0 0 atbildēt

kad ienāks kādi lieki lati, tad jāpasūta no amazon.com pre order. Tas laikam ir pats ātrākais veids iegūt grāmatu.

0 0 atbildēt

nu - zināmi gali (iekš Zvaigznes ABC) saka, ka latviski Zobgaļsīlis būs tikai uz Ziemīšiem

0 0 atbildēt

Gaidu grāmatu. vakar pabeidzu 2. daļu lasīt. Un pēdējie teikumi bija, ka tāda 12. abgabala vsp vairs nav, bet tu mums te stasti ko citu :D

0 0 atbildēt