local-stats-pixel fb-conv-api

fuck my life...41

262 6

Šodien mana draudzene nejauši ieskrēja durvīs un uzsita sev zilu aci. Viņa jūtas pārāk apkaunota, atzīstot to, tāpēc saka visiem, ka to uzsitu es. 

Šodien mans ārsts pateica, ka tas ir pilnīgi normāli, ka sievietei pēc dzemdībām ir strijas. Mans vienīgais bērns ir adoptēts. 

Šodien es visu nakti mācījos savam gala eksāmenam. Pēc 6 stundām smagas mācīšanās, es aizmigu dušā un nokavēju eksāmenu. 

Šodien es iegāju mūzikas veikalā, lai izvēlētos jaunu ģitāru. Es paņēmu to, kura likās laba un izmēģināju. Pārdevējs pienāca un teica, lai atstāju ģitāru nopietniem klientiem un beidzu taisīt tik briesmīgas skaņas. Es spēlēju ģitāru gandrīz desmit gadus.

Šodien mana mazā māsa saplēsa manu laptopu. Kāpēc? Jo ejot augšup pa kāpnēm ar sendviču vienā un laptopu otrā rokā, viņa paklupa. Viņa izvēlējās labāk glābt sendviču nekā datoru. 

Šodien es pieliecos un nejauši nogāzu vienu no mamas augiem uz palodzes. Labā lieta, ka es paspēju to noķert pirms tas apgāzās. Sliktā - manai mammai patīk kaktusi. Es joprojām jūtu asumus, kurus neizdevās izvilkt, plaukstās. 

Šodien man uzbruka suns. Precīzāk, miniatūrisks šnaucers vārdā Princese. 

Šodien mani jaunie kaimiņi ievācās blakusdzīvoklī. Kad es gāju ar tiem iepazīties, es atklāju, ka tie ir mani vecāki. Viņi pārceļoja pus valstij, lai pārliecinātos, ka neizdaru nepareizo izvēli. Man ir 27 un esmu precējies. 

Šodien, pēc vairākiem mēnēšiem smagu diētu un treniņu, es beidzot esmu zaudējusi 30 mārciņas un ielīdu 0. izmērā. Kad izklaidējos ar draugiem, es pateicu  labo izņu. Visas draudzenes mani apsveica, taču viens draugs ieminējās, ka pirms tam izskatījos labāk. Visi  15 draugi (puiši) piekrita viņam. 

 

Šis ir pirmais no maniem tulkotajiem rakstiem. Ja jums patīk, varu turpināt :) 

262 6 41 Ziņot!
Ieteikt: 000
Izmantotie avoti:
http://fml.com
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 41

0/2000

tas ir no fmylife.com? 

kādu vakaru es iedomājos ,ka būtu stilīgi iepirst manam istabas biedram mutē kamēr viņš guļ. Tātad es novilku savas pidžamas bikses un sāku pirst viņam mutē. Pēkšņi es sajutu mitrumu un sapratu ka esmu iedirsis viņam mutē. Viņš pamodās un piekāva mani līdz asinīm

es šito netulkoju bet uz atmiņu rakstiju ta kā sorry ja kādas neprecizitātes

3 0 atbildēt

lāāābs!emotion

ar nepacietību gaidu vēl :)

4 1 atbildēt

Pēdējais nejauki. emotion

2 0 atbildēt

Taa tik turpinaat. :D

1 0 atbildēt

atbildot uz Bunny komentāru " Labāk izsklausās, ka viņš ir angliski. &nb... "  jā, bet daudziem bieži vien ir pretenzijas, ka raksti nav iztulkoti ;)   

1 0 atbildēt

Baigi labie,varētu vēl tādus palasīt emotion

1 0 atbildēt

Šodien mans ārsts pateica, ka tas ir pilnīgi normāli, ka sievietei pēc dzemdībām ir strijas. Mans vienīgais bērns ir adoptēts. That's Offensive  :D

1 0 atbildēt

Foršs raksts (((:

ļõti interesanti palasīt un uzsmaidīt

1 0 atbildēt

nice

1 0 atbildēt

Don't wory, my life sucks too :D

1 0 atbildēt

nice :D #4 labs

1 0 atbildēt

ir labs, gaidu veel. :D emotion

1 0 atbildēt

Labs. :)

1 0 atbildēt

insteresanti. :)

1 0 atbildēt

Ir jauki apzināties, ka neesmu vienīgā emotion

1 0 atbildēt

emotionVēl,vēl.......

1 0 atbildēt

emotion

0 0 atbildēt

Tev grūta dzīve...

0 0 atbildēt

Labas :D

0 0 atbildēt

mjaa dažreiz arī tā gadāsemotion

0 0 atbildēt