local-stats-pixel fb-conv-api

Vienotība9

29 26
29 26 9 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 9

0/2000

Ja nerubī fišku, tad neliec šādus rakstus, vari naidu uzkurināt.

Tātad pirmkāŗt jau Dombrovskis nav neko solījis. Viņš par daudzām lietām izteicās tieši, ka nevar solīt. Nesaprotu to tavu 1. punktu. Viņš ir solījis tautai, ka nesamazinās pensijas un tagad to dara??

 

Un vispār Vienotībai tagad ir ļoti grūts un nestabils laiks, jo vienotība izveidoja koalīciju ar ZZS. Un ZZS var manipulēt ar Vienotību kā vien grib, liekot pretī to, ka aizies koalīcijā ar saskaņas centru. Līdz ar to, Vienotībai paliktu neliels krēslu skaits, bet ZZS un Saskaņas centram būtu virs 51, tātad pie valdības nāktu korupcija un krievi.

 

Jā, atzīstu, Ģ.V. Kristovska "prikols" ir kas diezgan stulbs, bet nevar zināt, varbūt tā ir tikai kārtējā manipulācija, jo arī Dombrovskis ir Kristovska pusē. Pavērojot situāciju, tiešām neizskatas tīri, turklāt nu nav viņi tādi muļķi, lai sev speciāli šitādus sūdus vārītu.

P.s. Varbūt neliekat - komentāram, bet ja jums ir kas sakāms, tad vienkārši atbildiet ;)

10 0 atbildēt

mazākais ļaunums

2 0 atbildēt

kārtējie politieskie ģimenes skandāli :D

2 0 atbildēt

nu mjā .. bet  nu ar gaušanos ar nepalīdzēs neviens .. kāds par simtnieku tur raksta atbildes kjip lai tik izklausītos labi .. bet tikmēr maitas no valdības (no visām) zog naudu un čakarē valsti .. un krievi tik lien valdībā ..tagadējā stāvokklī mēs minimāli varam vainot paši sevi, kā tautu kas kjipa kko būtu izdar''ijusi nepareizi .. vienīgaio smez masliet apildzinājām šo procesu izmetot SC no turienes .. bet ātrāk vai vēlāk viņi būs atpakaļ .. par pierādījumu jau ir ušakovs un citi krievi mūsu valdībā .. domājat viņi nevēlas tos maitas SC arī tur ? un nauda domāju ka netrūkst arī .. tā kā vienīgais ko mēs pašlaik varam darīt ir vai nu sēdēt un gaidīt (un radīt iespaidu ka esam muļķu bars) vai arī beidz\ot uztaisīt mītiņu un visu izārdīt .. (parādot ka esam stipri un mums šī valsts nav pie vienas vietas) pēdējais mītiņš .. sazog alkoholu, izsit dažus logus .. dažus ieliek cietumā uz tik pat ilgu laiku kā izvarotāju/pedofīlu .. bet valstī stāvoklis nepaliek labāks, domāju varētu ņemt piemēru no frančiem, vai nu vienalga, kaut citiem, bet paskatīties kā citas valstis protestē .. un tad pamanīsiet kpc citām valstīm nav dimbā bet mums gan ..

1 0 atbildēt

blje, vinji vel tikko ieveeleti, pat neviens leemums sakara ar pensijam nav pienjemts, un jau kko dirsh

1 0 atbildēt