210

 42  9
Nu kā jūs vērtējat šo gudro būtnu uzvedību?
Drosi dalieties ar savu pieredzi... Piem. Mana pieredze bija 4 dienas atpakaļ, kad kaukāki 3 loHi piesejas pie manis un vel 2 maniem draugiem, un neparko uzšava manam draugam pa muti. Es ar pa degunu dabūju, paveicās ka tam urlai bija viegla roka...
Padaloties ar info paika vieglāk ^_^

Pievienotie video

Komentāri 210

0/2000
urlas :/ ................. pats vēl neesmu saskrējies, bet paziņām ir nācies... eh kā es gribētu viņiem rīkles pārgriezt!!!
 15  4 atbildēt
besī viņi ārā :S kaut viņi atsprāgtu ^^
 14  3 atbildēt
nu luuk anoniimais komentētāj, Tu jau esi kluudijies, izdari spriedumu par mani, pat mani nepazīstot, tad kāda te veel var buut runa par kaut kaadu objektivitāti. Un starp citu arii es neesmu tiirs latvietis, tachu nestaavu ne vienaa ne otraa pusee.
 13  2 atbildēt
ee davai samierinieties ka vnm uz pasaules buus gan krievi gan latvieshi gan urlas-kameer kaadi neizmirs(kas pagaidaam maliekaas nenotiek) un turpinaasim dziivot kaa lidz sim..:D
 13  2 atbildēt
mutya..mne nravilsja staboj..
 14  3 atbildēt
Tad labi dogg Anonīmais, Nop! :D Sadevam pa muti tā, ka vienu no viniem pareje stiepa prom. ;) Aizstāvēties varam! Iznakums būtu savadaks ja jūs la6peki mazak dzertu ;) Manuprat kad jūs esat skaidra tad daudz maz saprotat kuriem var rauties virsū un kuriem nevar. ;)
 13  2 atbildēt
dogg mees nebrāļojamis-prosta esam draugi..neesu ne pirmaa ne peedeejaa latviete kas draudzeejas ar krieviem!!!
 13  2 atbildēt
jūūū
 13  2 atbildēt
Skaidri redzams- smadzeņu vietā zāģu skaidas, skola-svešvārds :D
 13  2 atbildēt
 14  3 atbildēt
Es reiz ar vienu draugu gāju uz veikalu un mums tas to pašu jautāja, vai nav cigaretes... pēc kādas min manam draugam uzsita pa deniņiem, viņš nedaudz apdulla... un tad pamanīju ka nāk vēl 3 purni virsū... tad mēs sākām skriet prom... Un es nesaprotu, kādu baudu viņiem sagādā kaušanās? Neesmu jau nekāds vārgais... Bet kauties nepatīk...
 13  2 atbildēt
kristīne1 vnk iespārda nereāli :D:D:D
 13  2 atbildēt
gadiijaas iet vienam pa pilseetu, pieseejaas 3 urlas, grabstijas ap bikseem peec telefona, man noveicaas, ka sie iedzeerusi bija, visus triis nodauziiju, pasi pat luudzaas, ka pietiek un taadaa garaa.... neciesu urlas!!!!
 13  2 atbildēt
dazaam urlaam bija aploms, toreiz pa vakaru pastaigaajos ar savu meiteni, piepisaas 4 un peec tam visi guleeja chetri gar zemi :D
 13  2 atbildēt
lol, toreiz mees ar draugu seedeejaam uz benkisha un kaut kaadi arii triis pieseejaas, saaka runaat ka vinju kreesls un tad par valodu, izstaastiiju to darbaa vnk reecaam.
 13  2 atbildēt
 13  2 atbildēt
labi-kaa teiksi taa buus.. (njaa noteikt-tikai tavos apnjos..) lab caw-ar jums bij labi bet bez jums vel labaak..:)
 13  2 atbildēt
bljaaviens-un vel saka ka urlas ir necieshamas!!
 13  2 atbildēt
bļe tu pumpainā pīzda,palasi lejā es jau to rakstīju.bļe noslauki no tām savām briļļām sviedrus un izlasi. beidz atkārtoties.švammesgalva :))
 13  2 atbildēt
Man arī kauties nepatīk, bet krieviem kaušanās ir asinīs. Urlām, kas bieži vien ir krievvalodīgi, bet nekur nav teikts, ka krievi, asinīs ir trulums. Piedodiet, bet kāpēc sist, kāpēc ņirgāties?
 13  2 atbildēt
« 2  3  4  5  6 »