210

 42  9
Nu kā jūs vērtējat šo gudro būtnu uzvedību?
Drosi dalieties ar savu pieredzi... Piem. Mana pieredze bija 4 dienas atpakaļ, kad kaukāki 3 loHi piesejas pie manis un vel 2 maniem draugiem, un neparko uzšava manam draugam pa muti. Es ar pa degunu dabūju, paveicās ka tam urlai bija viegla roka...
Padaloties ar info paika vieglāk ^_^

Pievienotie video

Komentāri 210

0/2000
Nu pag! :D 20 pret 4 ta ir kaukada kropliba nafig! Šitas jau izrādīšanās kaukāda! Ja salaistu kadu no viniem ar mani 1 vs 1 gribetu redzēt iznakumu... Sevi uzskatu par vārguli ]:) xD
 13  2 atbildēt
dogg mees nebrāļojamis-prosta esam draugi..neesu ne pirmaa ne peedeejaa latviete kas draudzeejas ar krieviem!!!
 13  2 atbildēt
urlas :/ ................. pats vēl neesmu saskrējies, bet paziņām ir nācies... eh kā es gribētu viņiem rīkles pārgriezt!!!
 15  4 atbildēt
Tad labi dogg Anonīmais, Nop! :D Sadevam pa muti tā, ka vienu no viniem pareje stiepa prom. ;) Aizstāvēties varam! Iznakums būtu savadaks ja jūs la6peki mazak dzertu ;) Manuprat kad jūs esat skaidra tad daudz maz saprotat kuriem var rauties virsū un kuriem nevar. ;)
 13  2 atbildēt
jūūū
 13  2 atbildēt
mutya..mne nravilsja staboj..
 14  3 atbildēt
ee davai samierinieties ka vnm uz pasaules buus gan krievi gan latvieshi gan urlas-kameer kaadi neizmirs(kas pagaidaam maliekaas nenotiek) un turpinaasim dziivot kaa lidz sim..:D
 13  2 atbildēt
nu luuk anoniimais komentētāj, Tu jau esi kluudijies, izdari spriedumu par mani, pat mani nepazīstot, tad kāda te veel var buut runa par kaut kaadu objektivitāti. Un starp citu arii es neesmu tiirs latvietis, tachu nestaavu ne vienaa ne otraa pusee.
 13  2 atbildēt
hauss-ko mums tgd dariit?un vispaar-kaada bij staasta moraale?
 13  2 atbildēt
kristīne1 vnk iespārda nereāli :D:D:D
 13  2 atbildēt
Man arī kauties nepatīk, bet krieviem kaušanās ir asinīs. Urlām, kas bieži vien ir krievvalodīgi, bet nekur nav teikts, ka krievi, asinīs ir trulums. Piedodiet, bet kāpēc sist, kāpēc ņirgāties?
 13  2 atbildēt
bļe tu pumpainā pīzda,palasi lejā es jau to rakstīju.bļe noslauki no tām savām briļļām sviedrus un izlasi. beidz atkārtoties.švammesgalva :))
 13  2 atbildēt
besī viņi ārā :S kaut viņi atsprāgtu ^^
 14  3 atbildēt
bljaaviens-un vel saka ka urlas ir necieshamas!!
 13  2 atbildēt
dirst vai nedirst, jeekas nekaadas... urlas paliek urlas, nemainiisies vinji nekad.... :)
 13  2 atbildēt
Anonīmais - tu laikam esi baigais Terminātors , ja no tava cirtiena krīt 4urlas
 13  2 atbildēt
vislielākā aprobežotība visā šajā bija mutya's un kristiines1 saruna/strīds. par urlām runājot_ir bijusi diezgan nepatīkama pēdējā pieredze,kas starp citu bija vakar,lai es atkal uzskatītu,ka DAŽI no viņiem vienkārši nav skaitāmi pie normālo cilvēku kārtas. es nespriežu par visiem.to neviens vispār nevar darīt.un jēgas nekādas. tas ir tas pats,kas pēc viena cilvēka spriest par visiem pasaules iedzīvotājiem,bet nu okay. ko es gribēju pateikt_da ko jūs te varat beztolkā dirst?
 13  2 atbildēt
Skaidri redzams- smadzeņu vietā zāģu skaidas, skola-svešvārds :D
 13  2 atbildēt
dazaam urlaam bija aploms, toreiz pa vakaru pastaigaajos ar savu meiteni, piepisaas 4 un peec tam visi guleeja chetri gar zemi :D
 13  2 atbildēt
 13  2 atbildēt
« 2  3  4  5  6 »