210

 42  9
Nu kā jūs vērtējat šo gudro būtnu uzvedību?
Drosi dalieties ar savu pieredzi... Piem. Mana pieredze bija 4 dienas atpakaļ, kad kaukāki 3 loHi piesejas pie manis un vel 2 maniem draugiem, un neparko uzšava manam draugam pa muti. Es ar pa degunu dabūju, paveicās ka tam urlai bija viegla roka...
Padaloties ar info paika vieglāk ^_^

Pievienotie video

Komentāri 210

0/2000
Nu jūs gan te esat diskusiju uztaisījuši! o.0 jebkurā gadījumā. 1. Pašai īsti nav nācies sastapties, bet viņu dēļ draudzenei smadzeņu satricinājums, dažiem draugiem lauztas rokas vai deguni. Dažreiz bailīgi paliek staigāt, jo pretēji tam, ka meitenes šie parasti nesit, patrāpās arī izņēmuma eksemplāri :| 2. Nesaprotu par, ko jūs tai meitenei sākāt braukt virsū [piedod, niku neatceros], jo pieļauju, ka gan jau ka normāli urlas ir, jo viss jau ir atkarīgs no cilvēka, tikai lielākā daļa mēģina līdzināties pārējiem un rodas, khem, klasiskās urlas. 3. Ja mēs iesim tagad viņus visus sist, tad jau nebūsim īpaši labāki. Tas būtu tāpat, kā tagad savākties un iet sist visus * vai vēl trakāk metālistus. Sava veida rasisms. [neatbalstu nekādās izpausmēs īsti]. Bet nu, ja piekasās, tad gan droši var sist. Vismaz reāls attaisnojums. 4. "Viens ir vienmer bijis kriev un otrs latviets." <--- aizej pārlapo vēstures grāmatas! Latvijā pamattauta ir latvieši un valsts valoda ir latviešu, un to pat lielākā daļa krievu izcelsmes Latvijas iedzīvotāju necenšas iemācīties.
 17  2 atbildēt
Stulbais krievs piever pāksti, sha pa zhaunu dabuusi :)
 17  2 atbildēt
You. Urlas ir .... nu jā. Tas kas ir. ;D Man ar naw par laimi, nekas. bet Cik ir ***REDZĒTS*** un dzirdēts. Ir jau ir traki. ar 'viņiem. . Ja godīgi - man RIEBJĀS! jau pa gabalu ieraugot gribas kkur aiziet proom. un nesaskarties. Jo šie jau ar labie ;D kad 50 pret 1 . :D kā jau NILSOONS rakstīja 20 pret 4 norm. :D wnk drausmīgi tipāži.
 17  2 atbildēt
kada jega te kko komenteet, tas jau sen zinaams ka shitiem cilveekveidiigajiem dziivniekiem IQ ir mazaaks par akmeni >.>
 16  2 atbildēt
"Daiķi piva latiši, a varbūt pizdi..." Dziesmas vārdi!!! otrajā video nesaprast! Izskatās ka ar riteņiem urlu atmočī! bet jāatzīst idioti ir visās tautās! tomēr bieži vien krieviem ir daaudz raksturīgāk šādi izlecieni! kaut paskatoties kas notiek krievijā un video arī ir gana daudz! kaut gan protams ir arī normāli krievvalodīgie!
 16  2 atbildēt
Le Bangman, turies, mees ar tevi!
 16  2 atbildēt
URLAS - tie ir psc - pilnigi kaifs kad vinjus sasit!! visas urlas sist un meerceet!!
 16  2 atbildēt
Mutya- LABS :D es bez desām par to interneta kafejnīcu
 16  2 atbildēt
Oho .. .šeit ir bravūrīgie urloni :) 1 pret 1 vai 2 vs 2 ... mūs rajonā ir cita situvācija kur krutie ir tie kuri brūk pa 7 uz vienu virsū :) , a tad kad satiek 1 pret 1 acī skatīdamies krutie paliek klussi :) , es nez ar tām urlām ... nafig visus vaig izspārdīt no latvijas lai nebūti nekādi lieki incidenti , un tas tā - Ja nākamie komentāri būs - ej un spārd... Labsir , iešu ar :) ... da vienreiz viņi atrausies normāli kautvai pa vienam. Jāatrod un jāatspārd ! Davai , kas tagat te raxt un lass... parādam varbūt viņiem visiem mazliet Latviešu raksturiņ :)
 16  2 atbildēt
un jā urlām māju nav-ir tikai rajons. rajon,rajon :D
 16  2 atbildēt
da pašol dirst cietumniek.:D uztaisi profilu spokos ,lai zinu ar ko runāju. aā jā tev jau mājās nav nets,tu noteikti sēdi salonā :D:D Nu es domāju internetkafejnīcā vai kā to huinju sauc.
 16  2 atbildēt
vo vo, reģistrējies, lai redzu tavu purnu!
 15  2 atbildēt
tev pat tiek piedāvāti labākie niki spoki.lv- urla,urod,skūtais,plikpauris,cietumnieks,melnais-strādnieks12,Elit,bamslis666
 15  2 atbildēt
ble visi krievi nav taadi!!! zinu pietiekami daudzus normaalus un sakariigus, kas man ir draugi!!! + viniem pasiem besii taadi idini kas nagļakaa iet un piepisaas.. taa pat dara arii daudzi latviesi..
 15  2 atbildēt
Jāsit tie smirdīgie kamēr vel mazi
 15  2 atbildēt
Nu es ar zinu Krievu tautības cilvēkus kuri ir jedzīgi, bet viņi neuzsak kautiņu kaukada suda pēc... Tas idiots, kurš uzraxtīja ka es LOHS lai atbild par saviem vārdiem, vai mīz?
 15  2 atbildēt
komentārs 2008-05-18 00:33:13 Vienreiz tapa akcija - simts latviešu Rīgas ielās, meklē un atrod urlas... Par tapšanu tālāk netika, bet ja tiktu, tad...
 15  2 atbildēt
Rasisms - Reakcionāra teorija, pēc kuras cilvēce dalāma augstākās un zemākās rasēs. šajā gadījumā, kā iedalījums ir urlas.
 15  2 atbildēt
Jāsit tie smirdīgie kamēr vel mazi
 15  2 atbildēt
es uzskatu par stulbiem visus LV krievus kas nesaprot, ka lai pamatiedzivotaji vinus cieniitu ir japienem tautas valoda tradicijas kultura ir dala kas ir sapratusi un parlatviskojushies un shos es cienu pat vairaak kaa iedzimtos latvieshus jo taa ir inteligence, bet tiem kas nesaprot- urlam&CO varu atgadinaat lai Jus neaizmirstu kaa JUS sheit ieradaaties, labais stalins sliktos latvieshus izshaava un deporteeja bet vieta ar LOPU VAGONIEM atveda melnstradniekus kuru kultura atbilda psrs cilveeka kulturai -znachit zemaas pieres un taadu peectechi tagad dziivo muusu mazajaa latvijaa un fano par krieviju kaut nezina kur taada atrodas, bet nekas urlas gan pienaaks laiks kad buus jaakapj atpakal Lopu vagonos un jaabrauc maajaas
 15  2 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »