local-stats-pixel fb-conv-api

Tunguskas sprādziens55

351 2

Tunguskas sprādziens-brīdis,kad uzsprāga atombumba.

351 2 55 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 55

0/2000

 

noskatijos filmu pa šo vietu, salasijos lasāmvielas pusgadu atpakaļ, par cik pats gribu uz turieni aizbraukt..

izrādās  ka visticamākais tā nebij ne atombumba, ne meteors, paši izmeklētāji visvairāk to pasākumu saista ar Nikola Tesla, kas ir elektrības tēvs, kurš gadsimtu pirms mums zināja par elektrību vairāk nekā mēs šobrīd zinam.. viņa sapnis bij nodrošināt cilvēci uz zemeslodes ar bezvadu enerģiju, kas pie tam vel būtu pa velti..  pasākums labs, tā dēļ viņam bij nepieciešams uzbūvēt pa visu zemeslodi kā minimums 8 Terawatt kondensatorus (vai ko tamlīdzīgu) kas tika sākts darīt, kondensatori no zibens un negaisa uzkrāja enerģiju, kuru varēja  raidīt pa magnētiskajām paralēlēm apkārt zemeslodei.. tieši tāds kondensators tika uzbliezts tieši uz tās paralēles, kas iet cauri tunguskai. pats arī bij ieradies tunguskā, pētijis vietējās kartes, un pirms sprādziena apmeklējis pašu sprādziena vietu. pirms paša sprādziena vietējie iedzīvotāji bij pamanijuši anomālijas debesīs - zilgani zaļu spīdumu, gluži tādu pašu cilvēk iredzēja apkaimē kur pašā karjeras sākumā Tesla veica eksperimentus ar zibeni, (veidoja līdz pat 300 metrus garus horizontālus zibeņus) . pēc sprādziena par teslu ieinteresējās gan ASV gan Krievija, Tesla  savukārt strādāja abu valstu labā. tiek lēsts ka amerikāņu HAARP tiek veidots pēc Teslas  principa.. tik viņš uzlādē jonosfēru, nevis saņem no tās enerģiju.  tur atkal cits stāsts, kā ar Haarp ASV kontrolē iedzīvotājus.  

16 0 atbildēt

Kārtējā versija! Par  rakstu 4+

15 0 atbildēt

1)Ja taa buutu atombumba, tad muusu senci buutu nomirushi no plaushu slimibaam. Padomajiet cik liela ir puteklju izmeshi pie taada spradziena. Puteklju buutu nejau parasti, bet radioaktiivi, jo viegli izsakoties radiacija iesuucas visur kur vien var un nevar. Atgadinu ka spradziena radius ir vienlidziiga vienas Latvijas platibai (2000 kvadraatkilometri) Nezinu kam juus ticas, un ko no jums izaudzinaja, bet 1908 gada nebija raketes kas varetu aizsuutiit talajas zilajas atombumbu. Atombombu uz turieni atveda ? ar ko ? ar zirga ratiem ? tur var tikt tikai ar helohopteru. Lidmashinu celtspeeja taja laikaa bija maza, nieciga. Un vel fakts - ipashi apdavinatam personam atgadinu, ka atombombas izstrade sakas 1925-1930 gadaa :) 2) meteoriits ?!?! A kur krateris ? Izraisija tik nerealu spradzienu un nosliika purvaa...idiali

3) NLO - Visi zin ka ir NLO, ipashi vacieshu (pateicoties vacu zinatniekiem un kosmosa izpetes programmai) radiita NASA par to iipashi ir ieintereseeta. 1908 nebija tehnologiju kas varetu notriekt NLO (ka pashlaik).  Bet ja arii tur kkas ir, tad to neatradiis, Tunguskas vide ir nenormali purvaina.

4) vieniigais kas man liekas aizdomigi ir Nikolas Teslas (1856 - 1943) eksperementi kuri sakas 1883 gada, un 1908 vasaras sakuma bija sasniegushi savu kulminaciju. Atrodien wikipedija informaciju par Nikolu Teslu, atradisies dalju atbilzu par " Tunguskas meteoriitu". Pateikshu prieksha - sinhrofazotrons, tipa liels kondencators kursh spej uzsuukt lielu energijas daudzumu no apkarteejaas materijas ;) Ar liidzigu ieriici Telsa meginaja pieradiit to, ka energiju var parvietot pa zemi un gaisu, no punkta A uz punktu B. Ljoti paveicaas ka vinsh lielako dalju savu zinashanu panjema sev liidzi kapaa,citadi tadu spradzien buutu pa pilnam un tur kur vien sagribetu ASV, vai RUS :D. Protams Aborigeni (ASV) meginaja Nikolas Teslas ieriici  1945 gadaa. kugiiti - baltoties uz teslas teoriju par elektromagnetisko rezonanci gribeja noslept no Radariem, bet sanaca kas cits- kugiitis teleporteejas, ljoti daudziem eksperimenta locekljiem tas beidzaas letali... aaa... PS. Ekspermenta ar kugiiti bija aprakstii shadi faktinji : 1) Spidoshi zili balt zalja miglveidiiga gaisma kas radas ap kugi 2) Debesis palika gaishaakas 3) Zilbalta, zila gaisma debesiis, sfeeriskaa formaa, kura saglabajaas vel ilgu laiku arii pec kugiisha pazushanas 4) eksperementa dalibnieki ne tikai saka slimot ar CNS traucejumiem, bet arii uz kermenja adas paradijas plaisas un chuulas.  Un kad tas viss uzpeldeeja, tad paradijas zinatnieki ar saviem melnajiem caurumiem no kosmosa, NLO, metioriitiem u.t.t....nu ideali! Kkaa daudz sakritiibu. http://en.wikipedia.org/wiki/Nikola_tesla ; ;) Just read palasiet kur N. Tesla dzivoja, paskatieties kur vinsh eksprementeeja, tad panjemat rokas globusu, un paskatieties kas atrodas globusa otra (preteja puse) attieciba pret eksperimenta vietu. Principa lielaks sakars ir ar magnetiskajaam paraleeleem, bet to apskaidrot buus smagi :D :D :D Atbildes sen uz visu jau ir , tikai no jums taas tiek sleptas ;) Nu tas ir manas domas ;) Radiacijas liimenis ir saaistiits (IESPEJAMS) ar energijas ladinju no jonosferas. Elektroni spej parnest Radioaktivos jonus, kuri mazaa daudzuma, bet saglabas jonosfera, pateicoties saules radioaktiiviem izmeshiem ;) Un pie urlu cietumniekiem spridzinaja atombumbas, tev taisniiba WTFS! Mutacijas rezultaata radas Latvieshu tauta, dziesmas, tautudejas. aspratis ! Te ir Sokiem.lv taads lietotajs Peleeks. Gaidu komentaru, vinsh ir slims uz sazverestiibas teorijam ;)  (vecais atbalsti mani) :D :D :D   Un atvainojos par savu "vieglo valodu", gribu lai viss visiem ir saprotams :)  

9 1 atbildēt

To paveica Chaks Noriss un Zirni.

8 0 atbildēt

Sazvērestību teorija rullē!

Un mutāciju rezultātā ir izveidojušies Latvijas politiķi!

6 0 atbildēt

Nikola Teslas eksperimenti, ir ntie pierādījumi, ka Tunguskas sprādziens varētu būt viņa roku darbs.

5 0 atbildēt

Nu nez. Ljaudis saka, ka ta bijusi neliela komeeta, kura berzes raditaas temperaturas starpibas rezultaataa eksplodeeja. (ka zinams, asteroidi sastav no metaliem/iezhiem, kometas - no ledus, tadelj ari nekadas peedas netika atrastas)

4 0 atbildēt

Jā, atombumba 1908. gadā..

Kā tad..

3 0 atbildēt

ja tas būtu atomsprādziens, tad centrā nebūtu vispār nekā. ja tā bija milzīga elektrolādiņa izlāde, tad radiācijai lielai nevajadzēja būt. meteorīta gadījumā vajadzēja gan būt krāterim, bet radiācija var tad būt. vairāk gan tiešām šķiet, ka tas ir speciāls veikums, jo ja nejaušs, tad kamdēļ tik tāla un grūti nepieejama vieta izvēlēta (ūdeņos tam nokrist būtu lielāka varbūtība). Par ASV fasilitiju Aļaskā arī dzirdēts..

3 0 atbildēt

 

paskatijos maps.google.com tur pat varēja iezīmēt tunguskas skarto apgavalu nu laukums tāds neko, man pat šķiet ka lielāks par LV.. par ātombumbām - kad uzblieza gaizā Tsar bumbu 3 km augstumā, apkašā zem viņas 12km rādiusā nebija pāri palicis nekas, tik kvarcs.. uguns bumba bij 5 km dieametrā, un vel tagad uz to nabaga salu, kur viņu uzblieza, nav ieteicams iet, jo tur ir normāls radiācijas līmenis.. proms ja būtu uzspridzinājuši bumbu uz zemes, tad tur rādīties nevarētu apm 10.000 gadu, taču nebūtu tik liels  iznicināšanas spēks..

p.s. šādi ar radiāciju aplauzās amerikāni, kad notestēja atombumbu kā minning (nepratu iztulkot, bet jēgu zinu) bumbu. rezultāts - visniknākā  radioaktivā katastrofa ASV vēsturē.

3 0 atbildēt

1. bilde gluuzhi kaa manaa pagalmaa :D

3 0 atbildēt

mm bija interesanti palasīt emotion

2 0 atbildēt

"...viņš jau bija uzproektējis pretgaisa lāzeru ar ko notriekt visas lidmšīnas..."

ak tad bija ja? kur tad palika?

es esmu lasījis par teslu - es tikai saku, ka nevajag ticēt katrai sazvērestības teorijai. jā, viņš bija ģēnijs un nemīlēja daudz dalīties, bet tas nenozīmē, ka jātic visiem viņa teoretizētajiem projektiem. viņš arī piedāvāja izmantot okeānus par elektrības vadītājiem - ne pārāk iespējama un varena ideja.

ja jau plāni būtu bijuši un pazuduši, tad kāds tos ieročus būtu arī uzbūvējis. neviens uz vairākas paaudzes pārāka ieroča plāniem tāpat vien nesēž. aukstajā karā būtu uzvarējusi tā puse, kurai tāds būtu bijis - būtu iespējams dod masīvu kodoltriecienu pret pretinieku un nebaidīties par atbildi. Bet ne vieniem ne otriem tāda ieroča nebija, jo tāds ierocis acīmredzot nepastāv. neviens upuris nebūtu par lielu lai kko tādu iegūtu

2 0 atbildēt

Jē, ai laik! :)

1 0 atbildēt

+ no manis. interesanti bet neticiu. nekad neparko tādu neesm u dzirdējis. bet nu raksts labs :)

1 0 atbildēt

Vot šito es laikam nekad nesapratīšu... Nu kāpēc uz visām šīm vietām nevar noarganizēt liela mēroga ekspedīciju, ar dažādiem zinātniekiem, spoku medniekiem, profesoriem u.c. prātiem. Un es runāju par sabiedrībai zināmu pētījumu veikšanu nevis kārtējo valstu specdienastu operāciju

1 0 atbildēt

mjaa labs raksts ! interesanti gan buutu uzzinaat patiesiibu! + no manis!

1 0 atbildēt

vai lūdzu ārkārtīgi loģiski domājošie nikolas teslas svētnīcas priesteri pateiks kādā veidā tad burvis tesla tur kko uzspridzināja?

vai viņš tur uztaisīja savu milzīgo kondensatoru? vai varbūt otru vardenklifas torni? viņš pat oficiāli zināmo nespēja pabeigt... un ja jau vieta tik purvaina un grūti pieejama, tad neko sakarīgu vai lielu tur uzbūvēt nevarēja, jo materiālus tur nevar dabūt . un tāpat vien zils gaiss arī nesprāgst - cilvēcei vēl nebija ne tik jaudīgs lādiņš, ne arī veids kā to tur nogādāt uz gaisā uzspridzināt.

 

tieši kas cilvēkiem ir pret teoriju ka komēta uzsprāga gaisā? kāda velna pēc jāpiedēvē teslam kkādas superspējas. viņš cīnījās par finansējumu daudz mērenākiem projektiem - kur viņš būtu izrāvis naudas kalnus šitik fantastiskam pasākumam?

2 1 atbildēt

Laba lasāmviela pirms gulētiešanas, varēs nosapņot kas ta īsti bijis

1 0 atbildēt

Labs raksts! +

1 0 atbildēt
« 1  2  3 »