local-stats-pixel fb-conv-api

Tattoo3

46 3

Klasiskās krāsas, piemēram, melna ir visbiežāk lietotā krāsa tetovējumos. Tā ir ļoti grafiska krāsa, rada skaidru līniju tetovējumos, to lielākoties izmanto kontūru zīmēšanā un arī ēnošanā.

* Violeta krāsa - tā skaitās gudrības, pateicības un izsmalcinātības krāsa.Violeta krāsa noņem uztraukumu un normalizē cilvēka pašsajūtu. Šī krāsa simbolizē arī maģiju un mistiku. Violeta krāsa tetovējumos labi saskan ar rozā, lillā un baltu krāsu.
* Zaļā krāsa simbolizē harmoniju un līdzsvaru, kā arī jaunību un izaugsmi. Tā rada drošības sajūtu. Tetovējumos zaļā krāsa labi izskatās kopā ar sarkanu vai brūnu krāsu.
* Zila ir debesu un jūras krāsa. Tā simbolizē gudrību, mūžību un bezgalību. Zila krāsa skaitās nomierinoša, tā rada komforta sajūtu. Tetovējumos zila krāsa ļoti labi saskan ar melnu, baltu un smilškrāsu.
* Dzeltena krāsa veicina domāšanu un radošumu un jaunradi. Tā palīdz noņemt spriedzi. Tetovējumos dzeltenā krāsa labi izskatās kopā melnu un sarkanu krāsu.
* Sarkana krāsa palīdz atjaunot enerģiju un uzlabot garastāvokli. Tā simbolizē mīlestību, varu un drosmi. Tetovējumos sarkanā krāsa vislabāk saskan ar melnu, baltu, brūnu un dzeltenu.

(Mans pirmais raksts) emotion

46 3 3 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 3

0/2000

9. varētu būt sāpīgi uztaisīt, bet skaisti... emotion

1 0 atbildēt

2. tāds stilīgs, bet sāpīgs emotion

1 0 atbildēt

tā mēle un pēdējais man itnemaz nepatika ./ emotion

0 1 atbildēt