local-stats-pixel

Stridi/kadelj mes stridamies.2

Kurš mazgās traukus? Kad beidzot iznesīsi miskasti? Kāpēc joprojām nav salabots pilošais krāns? Izpētīts, ka pāri vidēji katru dienu 40 minūtes aizvada strīdos par mājsaimniecības jautājumiem. Vai tiešām mēs pavadām teju 10 dienas gadā strīdoties par sīkumiem?

Lielbritānijā veiktais pētījums liecina, ka pāri, strīdoties par mājsaimniecības lietām, aizvada vidēji 264 minūtes nedēļā - tas tiešām ir gandrīz 10 dienas gadā!

Pētījums arī izgaismo galvenos iemeslus, kādēļ strīdi izceļas. Visbiežāk dzīvesbiedri kašķējas par mājās nomētātām drēbēm. Otrajā vietā ir mājas labiekārtošanas jautājumi, kurus viens no pāriem nevēlas veikt, bet otrs uzstāj. Vēl biežs ķildošanās iemesls ir trauku mazgāšana.

Starp citu, pētījumā arī noskaidrots, ka trešā daļa vīriešu, lai tiktu vaļā no saviem mājas darbu pienākumiem, kā attaisnojumu izmanto vecas traumas un sāpes. Bet 30 % aptaujāto gan vīriešu, gan sieviešu atzina, ka izmanto savu darbu kā attaisnojumu nepadarītajiem darbiem mājās.

Vidēji pāriem gada laikā ir 135 strīdi par mājsaimniecības jautājumiem. Sievietes atzinušas, ka vislielākos strīdus izraisa vīriešu vēlme pašiem visu salabot, kaut gan beigās tāpat viņiem nekas nesanāk un jāsauc meistars.

TOP 10 iemesli, par ko pāri mājās kašķējas

1. Par nomestām drēbēm

2. Par mājokļa labiekārtošanas atlikšanu

3. Par trauku mazgāšanu

4. Par to, ka netiek labotas salauztās lietas

5. Par to, ka nav iznesta miskaste

6. Par to, ka nav saklāta gulta

7. Par to, ka atkal nav aizvērts tualetes poda vāks

8. Par kādas lietas saplēšanas slēpšanu vai neatzīšanos izdarītajā

9. Par to, ka trauku mazgājamai mašīnai nav izliets ūdens

10. Par to, ka meistara izsaukšanas vietā pie remonta ķēries pats, taču tas nav izdevies

Šī aptauja rāda britu pāru biežākos strīdu iemeslus. Kā ir ar mums?

Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 2

0/2000

par to kad valsts visiem naudu griez nost

2 0 atbildēt

trauki :D

0 0 atbildēt