319

 1698  18

Tātad šodien 22 Eiropas valstis parakstīja ACTA starpatautisko līgumu. Ko tas nozīmē? Ja jūnijā Eiroparlamentā šo līgumu atbalstīs, pasaule kuru mēs pazīstam ļoti mainīsies.

Lai gan oficiālais iemesls ir cīņa pret pirātismu, patisais iemesls ir cilvēku kontrole, tā saucamais police state. Polijā jau ir sākušies protesti. SOPA salīdzinot ar šo ir bērnu spēlītes. Stājoties spēka šim projektam mēs zaudēsim tādas vietnes kā youtube,metcafe,SPOKI u.t.t.

Pievienotie videoIzmantotie avoti:
http://www

Komentāri 319

0/2000

Mīlu šo valsti, bet viņu vada vieni gigantiski bezmugurkaulnieki un bērnu dārza izkritēji, kas locas uz visām pusēm, uz kurām tos papūš.

Kāpēc Igaunīja var pasūtīt šo absurdo interneta cenzūru 3 mājas tālāk, kā arī uzdrošināties uzbraukt augumā Krievijai par okupācijas tēmu, bet Latvija šo visu pa kluso paraksta, nemaz nezin cik nopietnus mē-slus ir savārījuši un ar ērgļa aci meklē jebkuru kaut cik pavērto, trekno pakaļu, lai ar lielāko prieku tajā līdz potītēm ienirtu.

   

Šī ir top 1 stulbākā lieta, ko viņi ir jebkad izdarījuši. Man tagad pazuda arī tas 1 pēdējais uzticības % LR valdībai.

 

Šis ir 100x svarīgāks par valodu referendumu, bet valdība par šo pat neiedomājās pabrīdināt tautu, tā vietā cilvēki par to uzzin tikai tad, kad tas jau ir parakstīts.

 393  9 atbildēt

Tas ir tāds stulbums, ja nebūs torrenti. youtube, wiki, spoki utt. Kāda jēga no interneta??

 303  3 atbildēt

da labi,tas ir par traku. Varbūt arī pēc pāris gadiem mums būs naudas sods vai cietuma sods par to ka mēs elpojam?

 235  6 atbildēt

 Ieeju adresē kur parakstīties pret ACTA, bet tur skatos, katru sekundi parakstās cilvēki no Latvijas. Spokiem liela ietekme 

 177  4 atbildēt

Fiksi jāsakačā viss vajadzīgais, jāsaraksta atsevišķā cietnī un jānoslēpj zem gultas, pēc 20 gadiem varēs melnajā tirgū uztirgot :D:D

 130  1 atbildēt
Oz avatarsOz

Saruna cietumā: 1. Pa ko tu atsēdi? 2.Es izvaroju 3 meitenes un tu? 1. Nokachāju dziesmu no interneta... 

 116  1 atbildēt

Galvenais, ka arī Latvijas puse šo līgumu ir parakstījusi, bet es par to uzzinu tikai šodien. Citās valstīs esot vērsti protesti pret šito nejēdzību, bet Latvijas valdībai iedzīvotājus informēt par tādiem murgiem laikus pat prātā nenāk.

 84  1 atbildēt

ja sito pienems ta man nebus jega no datora

 63  1 atbildēt

Tu skaties ka Jacky viņus pašus nelikvide , laikam nezini kas ir Jacky un viņu spoku armija ;)))) 

 67  13 atbildēt

Izrādās ka Latvija parakstījusies ir par šito brīnumu, vismaz kā te viens izteicās.Ja tā ir taisnība, tad tas ir nožēlojami, pierādās kārtējais stulbums un tajā pašā laikā nebrīnīšos ja tie paši kungi tajos augstajos krēslos un viņu bērni paši šad tad arī no torrentiem velk un ja šito pabāzīs zem deguna tad varēs sēdēt un biksēs dirst.Bet nu ko nu par to, Jācer vienīgi ka šitais sviests netiks tajā jūnijā atbalstīts un es to saku ne jau tāpēc ka es varbūt pa retam pagrēkoju un kaut ko torrentiem ņemu, bet gan tāpēc ka šitais sviests pieliks punktu mums daudz zināmām lietām internetā kā rezultātā internets būs gandrīz tikpat labs kā laikos kad viņš tik tikko tika izmantots civiliedzīvotāju vajadzībām ne tikai vien priekš armijas. 

 45  1 atbildēt

Vai tikai šis projekts nav radīts, lai novērstu mūsu uzmanību no kādas lielākas problēmas, kuru vēl neredzam. Kādā veidā? Lai liktu cilvēku masām kustēties un mazliet viņus notrulinātu, skat, visi satrakojas, tiek novērsta uzmanība no kā lielāka.

 43  0 atbildēt

hahaha *iet novilkt visu piratebayu*

 41  2 atbildēt

A man poh, atslēgšu netu vispār, sēdēšu paintā un zīmēšu figūriņas

 40  3 atbildēt

Vienvārd sakot Netā varēsi skatīties tikai kā lādēsies lapa..

 37  1 atbildēt

Interesanti, viņi domā iebāzt cietumā miljardu pasaules cilvēku? :)) Dom par pasaules kontroli ir jauka lieta, ja vien 7 miljardus cilvēku tā varētu iegrožot. Ne jau tā Elite to darīs, to darīs armija un policija, kurā arī ir tie paši cilvēki. Ja nu vienīgi viņiem jau nav robotu armijas....

 38  2 atbildēt

Pag pag pag.... TAS ATTIECAS ARĪ UZ PORNO?! NEEEEEEEEEEEEEEEEE!

 36  2 atbildēt

Izskatās, ka tas ko kādreiz aprakstīja fantastikas romānos lēnām sāk piepildīties, vispirms šī interneta izsekošana, kas faktiski ir totalitāra sabiedrības un tās idivīdu izsekošana, tad jau drīz ar valdību rīkojumu cilvēkos ar varu ievietos mikročipus, lai varētu kontrolēt cilvēkus reāli laikā un telpā, tās tik manas pārdomas, bet, kapēc ne, es ne par ko nebrīnos.

 24  1 atbildēt

Tas nemaz reāli nav iespējas.. Novērot katru interneta pieslēgumu!!! Cik pasaulē ir datori, cik interneta lietotāju. Nereāli visus izčekot!

 22  1 atbildēt

Kā man patīk šis stulbums  vienkārši idiotisms. laikam dators būs jāmet miskastē pēc tam!

 15  1 atbildēt

They may take our lives, but they'll never have....OUR INTERNET :D (drošsirdis)

 13  0 atbildēt
« 1  2  3  4  5 »